Pogawędki VII
łooo dzięki lukas, lookne niebawem jak to zadziała Wink

edit: też trzeba przy zapisywaniu kodowanie zaznaczyć,ale działa dzięki Grin no i miałbym pare pytań ale to na pw ;p
lukasamd napisał(a):Co innego, jak ktoś się rejestruje i chociaż pewien poziom prezentuje (piszę jak było, bo mam wrażenie, że jest z Tobą coraz lepiej Grin)

Lukas skąd u Ciebie ta inklinacja do oceniania mojej osoby...gdybym był ładną dziewczynką Question
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
lejkowy internet Plusa w akcjiFacepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No jak przekroczyłeś pakiet (opis pod filmikiem) to ja się nie dziwię, ze tak wolno chodzi Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
ten limit to jakieś nieporozumienie ja rozumiem mogli poblokować pobieranie plików p2p etc ale jak strona ma sie otwierać kilka minut to do niczego sie to nie nadaje
Wszędzie tak masz - przekroczysz pakiet i nie ważne czy internet czy p2p czy bóg jeden wie co - i tak zwolni niewyobrażalnie Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Bez sensu to jest. Dali prędkości, a limitują pobieranie, tak jak za dawnych czasów w TPSA Smile

A p2p działa w tych komórkowych netach?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
p2p działa ale przy takich limitach i tak nic nie ściągniesz
Robim testa.... Działa...to gites xd swype trybi Grin

Wysłano z ZTE-BLADE z użyciem Tapatalk
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Chyba czas zainwestować te kilka PLN w Tapatalk.
Media swoje a ludzie swoje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Rozbawił mnie ten komentarz Grin
@Ktostam-pracuje w Holandii to niech się wypowie Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Meir napisał(a):Media swoje a ludzie swoje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Rozbawił mnie ten komentarz Grin
@Ktostam-pracuje w Holandii to niech się wypowie Smile


Alfonsem nie jestem, śniegiem nie handluję, nie dorabiam na lewo ani nie robię nadgodzin a jakimś cudem zarabiam więcej niż "900 do 1000 euro".
Przede wszystkim należy szerokim łukiem omijać polskie agencje pośrednictwa pracy - tam oszukują jak tylko mogą - wiem bo sam zaczynałem pracując dla takiej agencji.
Jak ktoś ma łeb na karku, to nie da sobie w kaszę dmuchać i poszuka innej pracy/agencji i nie da się rodakom dymać.
Ja z żonką poradziliśmy sobie całkiem nieźle - mamy swój dom, synek nam się urodził w NL, dorobiliśmy się dwóch samochodów a w przyszłym roku planuję rozpocząć własną działalność i nie narzekamy.
Żeby ktoś nie posądził mnie przypadkiem o brak patriotyzmu, ale szlag mnie trafia jak przyjdę do Polski - biurokracja, opieszałość, znudzenie.
W NL żyje się łatwiej, prościej - żeby jakiś popierniczony druczek wziąć z urzędu nie muszę wcale do tego urzędu iść - zamawiam przez internet, płacę przez internet i w ciągu 2 - 3 dni mam świstek w domu. W urzędach obsługa jest miła i kompetentna, nie czuję się jak intruz. Gmina dofinansowała nam szkołę, którą lada dzień kończymy i jak zaliczymy egzamin możemy dalej się uczyć języka (do osiągnięcia certyfikatu NT2) na koszt gminy. Nie planujemy wrócić do PL, co więcej w przyszłym roku składamy wniosek o nadanie obywatelstwa. Ja tam chwalę sobie życie poziom życia jaki mamy w NL, a nie pochodzę z "nizin" więc mam do czego porównywać. Jak ktoś pyta - to zawsze mówię, że Holandia do nasz dom.
@Ktostam...to ile Ty masz lat ? Myślałem,że ok.20 Smile
BTW.Byłem kilka razy w Holadnii-prześliczny kraj...jak się bogato nie ożenię to wyjadę tam albo wrócę do mojej kochanej Flandrii Wink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Meir napisał(a):@Ktostam...to ile Ty masz lat ? Myślałem,że ok.20 Smile

Dzięki za komplement, ale w tym roku "stuknie mi" 31None2
Ale na pocieszenie przynajmniej młodo wyglądam Grin
Ja tam nie lubię Polski ( oprócz zabytków i przyrody Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
A co zrobisz jak ona Cię puści ? Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Meir napisał(a):Ja tam nie lubię Polski ( oprócz zabytków i przyrody Grin

Hehehee...Meir to się trzymaj i nie puszczaj Wink
mateusxzz napisał(a):A co zrobisz jak ona Cię puści ? Tongue

Z przeznaczeniem jeszcze nikt nie wygrał...
@facecik...robię co mogę Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Meir napisał(a):Ja tam nie lubię Polski ( oprócz zabytków i przyrody Grin

Polska to przede wszystkim kraj debilnego prawa. Dostałem wezwanie z Urzędu Miasta o uzupełnienie danych o PKD i pesel. Pesel nadał mi właśnie Urząd MiastaGrin No, ale może zapomnieli jaki mi nadali bo to dawno było.
PKD to taki numerek opisujący działalność. Kiedy popełniałem swój życiowy błąd zakładając w tym kraju firmę, dostałem jeden nr PKD i on opisywał moją działalność. Ale w takim kraju jak Polska nie mozna takiej rzeczy zostawić nie spieprzonej. Ktoś pomyślał i spieprzył. Teraz, żebym mógł robić to co robię od 10 lat muszę mieć 9 numerków PKD, które mozolnie przez godzinę z przemiłą dziewczyną z urzędu (tu duża zmiana na plus) wyszukiwaliśmy w grubej księdze z numerkami PKD. Okazało się, że mam szczęście, bo gdybym robił np. domy pod klucz tych numerków miałbym około 50!
A po co to jest? A po to, żeby Urząd Skarbowy podczas kontroli mógł zakwestionować wystawioną fakturę (od której na tenże urząd między innymi, płacę PIT i VAT) i stwierdzić że nie mogę jej wystawić (i tym samym zapłacić do Urzędów podatków PIT i VAT). Tak więc jest to sugestia skłaniająca do roboty na czarno. Nie ma faktury - nie ma problemu. GENIALNE PAŃSTWO!
Mam takich perełek mnóstwo, ale zanudziłbym Was.
Cieszę się,że to @asg napisałeś Smile dam przeczytać Oli-to może się jej odechce biznesów w Polsce i wyjedziemy tam gdzie ją ciągle namawiam...

A tak na marginesie : oglądałem wywiad z Jerzym Dziewulskim...opowiadał,że jak był dzieckiem to rodzice ciągle mu powtarzali : ucz się bo jak nie to będziesz pasł krowy...i tak sobie pomyślałem (teraz niestety już nie ma-ani krów ani pól),że taka praca na świeżym powietrzu przy ładnej pogodzie-byłaby bardzo cool Cool
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości