Jakie programy do testu proactiv?
#21
Właściwie zrobiłem test na:
NIS 2012 beta
KIS 2012 beta
Eset Smart Security 5 beta
AVG IS 2011
Avast IS 6
Comodo Firewall bez antywirusa( sam Defense + i sandbox)
Avira Premium
SysWatch Personal
Emsisoft A-M

i na nich chciałbym zakończyć, myślę , że sporo, być może dzisiaj potstuję TF, jeśli nie, uwzględnię go i Mamutu w 2 teście proactiv.
Odpowiedz
#22
Dzięki Andrzej Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#23
coś mi się wydaje że będzie to test pokazujący wyższość comodo nad wszystkim innymWall
Odpowiedz
#24
zord napisał(a):coś mi się wydaje że będzie to test pokazujący wyższość comodo nad wszystkim innymWall


Ja już znam wyniki i nie do końca Wink
Sugerujesz, że Comodo okazałoby się najlepsze, to dlaczego walisz w scianę.. to chyba dobrze? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
bo comodo blokuje pliki jak leci i proszę tylko nie pisz że tak nie jest
Odpowiedz
#26
Test jest rzetelny Zordziku, sądzisz , że coś ściemniam?(ale fakt uczę się cały czas, może coś być źle, to poprawię w II częsci proactiv).
Odpowiedz
#27
Andrzej, może dodaj do testu Outpost-a?
Odpowiedz
#28
Doświadczenie mi mówi że to będzie porażka na całej linii Nortona, spektakularne zwycięstwo Comodo.
Odpowiedz
#29
Andrzej nie chodzi o to że coś ściemniasz tylko o to że comodo działa dość specyficznie
Odpowiedz
#30
zord napisał(a):bo comodo blokuje pliki jak leci i proszę tylko nie pisz że tak nie jest

tak jak Norton
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#31
Sami ocenicie, ja robię to co polubiałem dzięki Wam i na tym forum, możecie mnie uczyć, bo nie jestem alfa & omega, test proactiv zrobiłem pierwszy raz, bardzo dobrze - że wyrażacie Swoje poglądy na temat zabezpieczeń komputera,i Wy jesteście bardziej doświadczeni niż ja, nauka nie idzie w las, a to dobrze.
Odpowiedz
#32
polak900 napisał(a):tak jak Norton


a może tak jak DefenseWall?
Odpowiedz
#33
Gienek dlaczego tak twierdzisz?
Odpowiedz
#34
zord napisał(a):
polak900 napisał(a):tak jak Norton


a może tak jak DefenseWall?

zord DW działa na innej zasadzie powinieneś o tym już wiedzieć
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#35
napisałem ci bo bzdurkasz norton czasami coś zablokuje ale nie mozna powiedzieć że blokuje jak leci

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

z nortonem nigdy takich cyrków nie miałem
Odpowiedz
#36
mi chodzi o tą funkcję norton insight co nawet instalator opery blokuje i wiele innych, było to kiedyś opisywane.
ale ok kończę ten temat z mojej strony
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości