SafeGroup
Jakie programy do testu proactiv? - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Jakie programy do testu proactiv? (/thread-2958.html)

Strony: 1 2


Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Jakie mogę programy przetestować w teście proactiv? Przetestowałem NIS, Emsisoft, Avira Premium, Comodo, zapewne jeszcze PC Tools Theatrfire, Avast IS , jeszcze jakieś? Może napiszecie które, dzięki z góry.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - polak900 - 14.05.2011

immunet


Re: Jakie programy do testu proactiv? - facecik - 14.05.2011

Nowego NOD-a 5 koniecznie Smile


Re: Jakie programy do testu proactiv? - morphiusz - 14.05.2011

KIS


Re: Jakie programy do testu proactiv? - zord - 14.05.2011

jak proactiv to proponuje AVG Identity Protection, Mamutu, Safe''n''Sec

/edit
Safe''n''Sec to teraz SysWatch

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Zrobię Noda, AVG, Mamutu, KIS, dzięki za info.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - ktośtam - 14.05.2011

outpost


Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Spoko, dzięki za info, jak nie zdążę dzisiaj dać wyników, to postaram się to zrobić w ciągu najbliższych 2 dni.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - messier - 14.05.2011

bitdefender


Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Mam już test na NIS 2012 beta, KIS 2012 beta, Comodo, Emsisoft A-M, Avira Premium, Eset SS 5 beta, AVG IS 2011.Dorzucę BitDefendera.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - Eugeniusz - 14.05.2011

Brakuje jeszcze w sumie AVG, możesz go przetestować, jak masz ochotę i czas.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Jest już AVG po teście, duża liczba userów go używa.Avasta chcę potestować na proactiv.(pobieram wersję Internet Security).

Edit; zdumiewające te wyniki, jak dla mnie, postaram się jak najszybciej opublikować, jak potestuję jeszcze parę programów av.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - Eugeniusz - 14.05.2011

To ja jestem zaspokojony Smile


Re: Jakie programy do testu proactiv? - tachion - 14.05.2011

he ciekawe jak tam bety sie spisza


Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Wsród wersji beta tylko jedna jest godna uwagi, ale to ocenicie sami, a to tylko moje skromne zdanie.Dużo scrennów będzie do wrzucenia na forum po tym teście, zajmie mi to dużo czasu, ale zrobię to z wielką przyjemnością, bo.......używam dobrego zabezpieczenia na swoim laptopie.

edit; znacie oprócz allezdjecia.pl jakąś stronę, gdzie można wrzucać więcej scrennów niż pięć?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pod tym adresem można już 6.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ten bezbłędny, można i 30 screenów na raz wrzucić, skorzystam z niego


Re: Jakie programy do testu proactiv? - zord - 14.05.2011

wrzuć na picasse tam wrzucasz po kilkadziesiat na raz a jak są małe to nie liczą miejsca i można wrzucać ile się chce


Re: Jakie programy do testu proactiv? - Eru - 14.05.2011

andrzej76 napisał(a):edit; znacie oprócz allezdjecia.pl jakąś stronę, gdzie można wrzucać więcej scrennów niż pięć?


Przecież na allezdjęcia można wrzucić więcej niż 5 obrazów na raz...
Po prostu naciskasz na Add More Filesi już...


Re: Jakie programy do testu proactiv? - andrzej76 - 14.05.2011

Dobra chłopaki, dzięki za info, ogarnę te screeny jakoś, allezdjecia.pl mi pasuje najbardziej, Eru - nie zauważyłem poprostu tego przycisku - add..., dzięki za sprostowanie.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - Eugeniusz - 15.05.2011

Na imgur.com jest wygodniej, zaznaczasz hurtem wszystkie pliki, dodajesz do albumu i wysyłasz tylko jeden link, odnoszący się do albumu.


Re: Jakie programy do testu proactiv? - ichito - 16.05.2011

andrzej76 napisał(a):Zrobię Noda, AVG, Mamutu , KIS, dzięki za info.

A może ThreatFire? Jest od lat, po polsku, dość popularny a opinii o jego skuteczności tyle samo dobrych, co złych. Może warto się przekonać ile TF jest wart? Z tym że...TF i Mamutu to zupełnie inna kategoria softu i nie można ich porównywać z innymi AV, ani tymi sygnaturowymi ani tymi w chmurze...można co najwyżej prównać je ze sobą. Wydaje mi się, że obydwa trzeba ustawić na poziomie maksymalnym...czyli Mamutu w trybie "paranoid" bez "inteligentnej redukcji alarmów", a TF na poziomie 5 i z włączonymi ustawieniami zaawansowanymi czyli zaptaszkowane ochrony rejestru, dostępu do plików, uruchamianie, ochrona HOST itp. Dlaczego tak?...Mamutu ma domyślnie włączone te ochrony i raczej mało kto je wyłącza...TF tak nie ma i właściwie trzeba samemu podbić poziom ochrony ustawiając reguły zaawansowane.