UnThreat AV
#1
Nowy antywirus, posiada moduł antyspyware, chroni strony internetowe (web shild) , posiada skaner linków, ochronę przed phisingiem i wirusami w emailach , a także wbudowaną ma zaporę sieciową. W teście VB- wysoko.Program płatny,( 30 dolarów), możemy pobrać trial na 30 dni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
ciekawa sprawa z tym softem ma silniczek sunbelta a wynik vb ma od niego znacznie lepszy
Odpowiedz
#3
Właśnie go na virtualu instaluję i sprawdzę wczorajszą paczkę i się okaże, co potrafi, robię teraz update definicji wirusów, ok 63 mb.
Odpowiedz
#4
na wynikach VB nie ma co się opierać no ale soft godny uwagi...
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#5
Bułgarskie wejście smoka Smile
Odpowiedz
#6
Ale niezłe wejście, jak dla mnie.
Odpowiedz
#7
takie niezłe wejście to to nie jestbo jak by nie patrzeć ich jest tylko interfejs cała robotę wykonuje Sunbelt
Odpowiedz
#8
Interfejs przypomina AVG.


Dodano: środa, 13 kwietnia 2011, 20:07
Odpowiedz
#9
To samo Zord możemy powiedzieć o G-Dacie, że tylko ich interfejs, i innych programach , które mają zapożyczone silniki, np. scany które wykonwywałeś Coranti, a tak poza tym, spójrz na wyniki innych softów na wczorajszej paczce - stwierdź, czy ma niezłe wejście.
Odpowiedz
#10
brak skanu z PPM
Odpowiedz
#11
w niektórych oprócz silnika jest coś jeszcze dodane w G-dacie jest ich skaner zachowań ich firewall i coś tam jeszcze w f-secure jest ich heurystyka, HIPS, chmura, firewall ciekawe czy UnThreat cos dorzucił od siebie
Odpowiedz
#12
Wypakowujesz plik, kopiujesz go np. do dysku C , klikasz na custom scan , zaznaczasz folder i śmigasz.

Tego Zord , nie wiem, wynik słabszy od Vipre, to chyba raczej nic od siebie nie dorzucili.
Odpowiedz
#13
he to ja wiem doskonale tylko pisze ze brak skanowania z ppm Tongue


Dodano: 13 kwi 2011 21:15

podalem pare wynikowTongue
Odpowiedz
#14
A jak obciążenie?
Odpowiedz
#15
Na virtualu- nie odczułem.
Odpowiedz
#16
obciazenie procka wiekszosci w granicy 50% ale potrafi skoczyc do 100% na c2d 8600 o/c 4,4GHz pamiec od 50 do 80 MB
Odpowiedz
#17
Obciążenie procesora to jakaś masakraGrin
Odpowiedz
#18
przymulił wczoraj mi UnThreat i to zdrowona skanwaniu ze nic nie dało się zrobić w systemie musiałem zresetować kompa i przy wyborze danego folderu trzeba uruchomić ponownie av żeby zaczaił nowo utworzony folder jest to uciążliwe
Odpowiedz
#19
Pojawiła się BEZPŁATNA wersja tego bułgarskiego softu Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#20
darmowa wersja wygląda interesująco i obiecująco...wrzuciłem na chwilę na wirtualny system. Mimo, że darmowa i okrojona to jednak niezłe możliwości i sporo opcji do ustawienia/wyboru. Na pewno jest wg mnie lepszym rozwiązaniem niż Fortinet Lite, a wygląda mi na coś bardziej rozbudowanego i konfigurowalnego od MSE, ale mniej niż np. Avast...może trochę jak nieco "lepsza Avira"? Smile
U mnie na najsłabszym laptoku chodził gładko i bezproblematycznie - podczas pracy w spoczynku jest właściwie nieodczuwalny, ale podczas skanowania potrafi być "żerny" na zasoby komputera...ale nawet wtedy nie jest zbyt uciążliwy - może dlatego, że sporo zasobów przerzuca na plik wymiany? Poniżej 2 screeny - jeden w stanie spoczynku AV, drugi podczas szybkiego skanu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości