UnThreat AV
#21
Chłopcy i dziewczyny z UnTreat zrobili sobie wolne bo żadnej aktualizacji dzisiaj nie było...trochę lipa natomiast z drugiej strony bez przesady
Odpowiedz
#22
E, jeden dzień to jeszcze nie katastrofa Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
właśnie dla tego nie lubię programów które korzystają z silników innego producenta aktualizacje do Vipre wychodziły dziś normalnie
Odpowiedz
#24
Czy ten zacny program oprocz do rej detekcni jest skuteczny w ochronie proaktywnej. Ktos sprawdzal? On ma jakas analize behawioralna, czy cos w ten desen? Bardzi mnie zaciekawil ten program i na pewno zrobie w grudniu test proaktywny
Odpowiedz
#25
Na YT jest test mistrza z Comodo . A swoją droga to w zasadzie pelnowartosciowy darmowy vipre.Naprawde ciekawa alternatywa dla Avasta i Aviry o AVG nie wspomnę.
Odpowiedz
#26
morphiusz napisał(a):E, jeden dzień to jeszcze nie katastrofa Smile

Dokładnie. Panikować mogą Ci, którzy opierają się na samym antywirusie Smile
kamil10506 napisał(a):Czy ten zacny program oprocz do rej detekcni jest skuteczny w ochronie proaktywnej. Ktos sprawdzal? On ma jakas analize behawioralna, czy cos w ten desen? Bardzi mnie zaciekawil ten program i na pewno zrobie w grudniu test proaktywny

Jakiś tam behaviour ma. Wczoraj odpaliłem parę plików z otatniej paczki i nic
Odpowiedz
#27
Tak dla ciekawości...wpisałem w Google "unthreat av"...i ku mojemu zaskoczeniu nasze forum jest linkowane jako pierwsze (nawet 2 razy). Mamy lepsze notowanie od Wildersów, YouTube, Malwaretips, Pcworld, forum Avasta czy Comodo Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Piszę to jeszcze z jednej przyczyny...to świadczy, jakie mamy notowania, popularność i jak bardzo trzeba dbać, by tu niczego nie schrzanić...to tak a propos pewnych niedawnych "przepychanek"Craze
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#28
ichito napisał(a):to świadczy, jakie mamy notowania, popularność i jak bardzo trzeba dbać, by tu niczego nie schrzanić...


Dokładnie, kulturka Panowie , żadnego chamstwa.
Odpowiedz
#29
Ja może jutro przeprowadzę teścik - o 13.30 kończę lekcje ^^
Odpowiedz
#30
Ciekawy i lekki program ,tylko coś z aktualizacjami marnie.
Odpowiedz
#31
Odnośnie aktualizacji do darmowej wersji - jeden z użytkowników na Wildersach wysłał w tej sprawie zapytanie do producenta...poniżej cały post
Cytat: I sent an email to Unthreat team regarding AV updates, database & engine in the free & paid version.

Here is the reply I got.

"There is automatic update in the paid version but not in the free one. We are about to release a new version of the Free version with a button for offline update.
The databases are the same but you will have to do manual updates on the free version."

Thanxx
Naren

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak widać z tego, darmowa nie posiada funkcji automatycznych aktualizacji - dopiero w zapowiadanej wersji ma być możliwość aktualizacji po pobraniu samodzielnie przez użytkownika pliku z aktualizacjami...
Coś dziwnie mi to wygląda...choć nie powiem - SEP na moim laptoku ma automatyczne aktualizacje raz na tydzień i to określonej godzinie i nie zawsze uda mi się "wstrzelić" w ten termin...robię więc aktualizacje z pobieranego raz na jakiś czas pliku ze strony Symanteka...i jest OK Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#32
Oj to jak dla mnie dyskwalifikacja tego AV , niech szybko dodadzą tą automatyczną aktualizację , bo soft zacny.
Odpowiedz
#33
nawet nie zauważyłem że nie ma wszak to oczywista funkcja w antywirusie jest...
Odpowiedz
#34
Wiadomość podana na Wildersach...darmowy AV już ma mieć automatyczne aktualizacje, ale wolniejsze niż w płatnej wersji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 07 gru 2011, 7:40

Kolejne wiadomości z WS.com na temat tego dobrze zapowiadającego się AV
Cytat: narenbisht

Unthreat Forum Released

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


By the way I also asked them now what is the difference between the autoupdate in free & paid version?

They replied "The update in the free version is a bit slower than our paid version , however our incremental updates are no more than 100-200kbso they are still downloaded quickly. Other than that, there are no differences."

I also asked them Unthreat uses Vipre engine but I find difference in detection of Unthreat & Vipre, why?

They replied "There might be slight differences between us and Viprebecause they recently released their new version with a new engine. We will soon have it in-house and upgrade it. "

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#35
Darmowa wersja już ma automatyczne aktualizacje .

tachion napisał(a):brak skanu z PPM
teraz jest skan z prawokliku

edit: zauważyłem jednak dość dziwną przypadłość , program z niewiadomych mi przyczyn potrafi dość widocznie spowolnić uruchamianie aplikacji i samą pracę przeglądarki ,strony się wyraźnie wolniej wczytują , do tego przy minimalnym zużyciu ramu ok 6mb dwa procesy , szarpie cały czas prockiem.
Trzeba poczekać na zmianę silnika na nowszego Vipre.
Odpowiedz
#36
Zainstalowałem, trzeba przyznać - jest lekki jak stary Vipre.
Ale niestety, nie chce sie zaktualizować. Twierdzi że moja darmowa licencja wygasłaWow
Odpowiedz
#37
Wrzuciłby ktoś jego wynik na ostatniej paczce z malware? Niestety nie mam wirtualnej maszyny .
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#38
Wynik jest ;

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#39
Dzięki wielkie ;-)
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#40
Na stronie UnThreat jest wpis że chodzi na Windows 2000 SP4 RollUp 1.
Mam dostęp do kilku kompów na tym systemie, niestety wali błędami podczas próby automatycznego uruchomienia po instalacji.
Mały minus za zamieszczenie na własnej stronie nie do końca poprawnych informacji...
360 TSE
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości