Zegarek TISSOT V8
#1
Co sądzicie na temat zegarka sportowego -TISSOT V8 ? Zegarek posiada brązowy pasek wraz z tarczą ecru ( ta wersja najbardziej mi odpowiada )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


# Zegarek : Męski
# kwarcowy
# wodoszczelność 50m
# koperta stalowa
# pasek skórzany
# datownik
# stoper
# szkło szafirowe
# średnica koperty 42,5mm
# grubość koperty 10,57 mm
Odpowiedz
#2
Dla mnie 5/6 - a jestem wybredny w sikorach Smile
Odpowiedz
#3
Też jestem wybredny ale ten model mnie się podoba, jednakże byłem ciekaw waszej opinii .
Odpowiedz
#4
spoko możesz brać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
wodoszczelność ma 100m ale to zawsze lepiej choć ze względu na skórzany pasek pływać w nim nie będzieszSmile
Odpowiedz
#6
Tissot jest o.k. - ale szybko Ci się zestarzeje i znudzi.
Znajdź zegarek mechaniczny. Taki będzie cenny nawet dla twoich wnuków.
Odpowiedz
#7
Tak sobie myślę, czy jest głębszy sens kupna tak drogich zegarków na rękę. Aktualny czas możemy sprawdzić np. na komórce, którą większość ludzi nosi zawsze ze sobą. Takie zegarki były modne do końca lat 90., kiedy telefon komórkowy był rarytasem. A i wtedy nawet pierwsze telefony komórkowe miały funkcję zegarka (Siemens C25 i C30 na pewno miały). Możliwość ja widzę taką - ktoś, kto chce kupić taki zegarek jest miłośnikiem zegarków tradycyjnych.

Osobiście nie zapłaciłbym na zegarek ponad 100 zł, bo... oferuje tylko funkcję zegarka. Są jednak ludzie, których kręcą zegarki za 1000 zł Smile

Taka jest moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Zegarki na rękę , te mechaniczne, to dzieła sztuki. Zenith, Patek, Breitling itd, to konstrukcje budowane przez kilka lat i mechanicznie dające funkcje nieosiągalne dla wielu kwarców. Jak kalendarze z datownikami uwzględniającymi lata przestęone na 100 lat do przodu, pokazujące fazy księżyca itp. Tych zegarków nie nosi się na ręce. To inwestycja dla najbardziej zepsutych bogaczy. W Polsce najdroższy w ofercie APART to 1 mln 300 tys zł! Ale najczęściej 30-60 tys zł (Zenith El Primero) lub troszkę drożej, 140 tys:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
A na co komu aż tak drogi zegarek ? Tongue
Ja mam swój (BTW. pokrywa się on z kolorami forum - taki przypadek) i dałem za niego 150zł ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
VenomX, jesli chcesz sobie kupić jakiś ekskluzywny zegarek, to rozejrzyj się za tymi z mechanizmem tourbillon, np. Breguety mają takie. Sama firma też jest bardziej eksluzywna. No i Patek.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Plati napisał(a):Tak sobie myślę, czy jest głębszy sens kupna tak drogich zegarków na rękę. Aktualny czas możemy sprawdzić np. na komórce, którą większość ludzi nosi zawsze ze sobą. Takie zegarki były modne do końca lat 90., kiedy telefon komórkowy był rarytasem. A i wtedy nawet pierwsze telefony komórkowe miały funkcję zegarka (Siemens C25 i C30 na pewno miały). Możliwość ja widzę taką - ktoś, kto chce kupić taki zegarek jest miłośnikiem zegarków tradycyjnych.

Osobiście nie zapłaciłbym na zegarek ponad 100 zł, bo... oferuje tylko funkcję zegarka. Są jednak ludzie, których kręcą zegarki za 1000 zł Smile

Taka jest moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać Smile

Wyobraź sobie sytuacje : Jesteś na wernisażu, bankiecie lub w teatrze, ktoś pyta o godzinę a ty wyciągasz komórkę i na nią zerkasz - to nieeleganckie.
Zegarek służy również jako dodatek do ubioru, jedne są eleganckie inne sportowe, podkreślają styl i przekazują czas .
Odpowiedz
#12
Zawsze można kupić kieszonkowy Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#13
Tu każda firma to historia. Breguet i Breitling to lotnictwo, Omega była na księżycu, Patek to polski emigrant po upadku powstania. Myliłby się też ten co nie ceniłby ruskiego Poljota i wcale nie z powodu fascynacji CCCP.
Są i polskie akcenty: Polpora (choć mechanizm szwajcarski) i Czas

Kieszonkowy - jeśli mechaniczny też zostawi w kieszeni wielką dziurę.
Odpowiedz
#14
Ale, żeby nie było wstydu na tym wernisażu, to zegarek musi wyglądać ? Tongue

A co powiecie na ten:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#15
zmienisz pasek i jest cool - poważnie.
Bardzo fajny - co to za firma bo nie widać?
Odpowiedz
#16
Timemaster.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
mateusxzz- Na wernisażu, weselu nie chodzi o zegarek lecz bardziej o odpowiedni ubiór, zegarek ma podkreślać styl. Uważam, iż, jeżeli dbamy o to aby dobrze wyglądać to i zadbamy o to aby mieć dobry, stylowy zegarek . Jeżeli zainwestujesz w drogi garnitur to i kupisz w dobre buty - tak to działa .
Odpowiedz
#18
Ja jakoś nie widzę sensu pchania kupy kasy w zegarek. Wystarczy mi zwykły.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
VenomX napisał(a): mateusxzz- Na wernisażu, weselu nie chodzi o zegarek lecz bardziej o odpowiedni ubiór, zegarek ma podkreślać styl. Uważam, iż, jeżeli dbamy o to aby dobrze wyglądać to i zadbamy o to aby mieć dobry, stylowy zegarek . Jeżeli zainwestujesz w drogi garnitur to i kupisz w dobre buty - tak to działa .

Jaśmin22...jeżeli jesteś menadżerem średniego szczebla w firmie farmaceutycznej-to bierz tego sikora będzie w sam raz Smile
BTW.A jeśli chodzi o gajer i trzewiki...to zapraszam do Wrocka w CH Renoma w sklepie "Hugo Boss" są przeceny...zainwestujesz i będziesz wylaszczony na maxa Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
mateusxzz napisał(a):Ja jakoś nie widzę sensu pchania kupy kasy w zegarek. Wystarczy mi zwykły.

Z wiekiem to się zmieni...Na ślub, wesele nie kupisz byle jakiego garniaka, koszuli jak i butów, myślę, że również nie zechcesz przyjść z byle jakim czasomierzemTongueZobaczysz, że nadejdzie taki czas...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości