Zegarek TISSOT V8
#21
VenomX napisał(a):
mateusxzz napisał(a):Ja jakoś nie widzę sensu pchania kupy kasy w zegarek. Wystarczy mi zwykły.

Z wiekiem to się zmieni...Na ślub, wesele nie kupisz byle jakiego garniaka, koszuli jak i butów, myślę, że również nie zechcesz przyjść z byle jakim czasomierzemTongueZobaczysz, że nadejdzie taki czas...

Nie bzdurkaj Jaśmin22...a kto Ci powiedział,że Młody będzie brał ślub Tongue ? W Polsce jest 5 milionów singli...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#22
A kto powiedział, że ja wgl będę chodził w gajerku ? Tongue To jest najgorsze co może być. Nie lubię garniturów :p
Znacznie lepiej czuję się w koszulce za dużej o rozmiar i spodniami z krokiem w kolanach :p A do tego jakieś buty za kostki najlepiej z SODYTongue

A co do zegarka, to tak czyś jak nie mam zamiru wydawać kasy na jakiś drogi zegarek. Jak nie będzie mi pasowało, to zawsze jest telefon Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#23
Na weselu pewno jakimś będzieSmile
Odpowiedz
#24
o weselu rozmawiamy czy o zegarku, robicie OT-a Grin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
VenomX napisał(a):Wyobraź sobie sytuacje : Jesteś na wernisażu, bankiecie lub w teatrze, ktoś pyta o godzinę a ty wyciągasz komórkę i na nią zerkasz - to nieeleganckie.
Zegarek służy również jako dodatek do ubioru, jedne są eleganckie inne sportowe, podkreślają styl i przekazują czas .


I dlatego mam płacić za taką bzdurkę jak zegarek ponad tysiąc złotych? Nie jestem Rockeffelerem i nie kupiłbym takiego zegarka, żeby się pochwalić na wernisażu itp. Pewnie nie wpuściłbyś mnie na przyjęcie, gdybym miał zegarek typu Pobieda czy Perfect? Tongue

Rozumiem VenomX, że na ten wernisaż, wesele podjeżdżasz Mercedesem klasy S, bo inne auto jest nieeleganckie?
Nie chcę się zachowywać jak Hiacynta Bukiet.
Co innego garnitur za 300zł, przecież nie pójdę w skórzanej kurtce...

Mateusxzzale na rozpoczęcie i zakończenie roku to chyba musisz przychodzić w garniaku, co nie?Wink
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
Nie muszę Tongue
I tak tego nie widać, bo mam na sobie togę Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#27
PLAT I - Nikt ci nie każe płacić dużych pieniędzy za zegarek, chodzi o to aby prezentował się on ładnie, elegancko, a czy będziekosztował 100 zł czy 1000 zł to już zależy od nas samych...
Odpowiedz
#28
To kupię na bazarku taki co będzie się ładnie prezentował i wystarczy :p
Ale jak Ci się podoba, to bierz ten ze zdjęcia, bo jakby mi ktoś go dawał, to bym nie odmówił ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#29
Recenzja na Youtube TISSOT V8 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Prezentuje się bardzo ładnie .
Odpowiedz
#30
Hmm wiadomo, czasami warto mieć jakiś porządny, elegancki zegarek (spotkanie biznesowe, jakieś przyjęcie rodzinne) a czasami wystarczy sportowy zegarek. Takie jest moje zdanie.Na "bazarku" zegarka nie kupię bo:
a) rozpadnie się pewnie
b) wskazówki będą się kręciły w przeciwną stronę:crazy:
c) będzie miał chińską nazwę, np. TUISSOT.
Odpowiedz
#31
mateusxzz napisał(a):To kupię na bazarku taki co będzie się ładnie prezentował i wystarczy :p
Ale jak Ci się podoba, to bierz ten ze zdjęcia, bo jakby mi ktoś go dawał, to bym nie odmówił ;P


Otóż to.

Eugeniusz - na bazarkach są dobre zegarki, z baterią nawet, widać jak poszczegolne dzialaja.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#32
Co ty chcesz Genio ja bym sobie kupił zegarek który idzie w przeciwną stronę - fajnie to wygląda Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#33
Z bazaru to można co najwyżej kupić maskotkęTongue Poza tym uważam, że jeżeli mamy już kupować to lepiej dopłacić kilka złoty więcej a mieć porządny, firmowy zegarek .
Odpowiedz
#34
VenomX napisał(a):Z bazaru to można co najwyżej kupić maskotkęTongue Poza tym uważam, że jeżeli mamy już kupować to lepiej dopłacić kilka złoty więcej a mieć porządny, firmowy zegarek .


Dobra może już czas zakończyć ten temat Grin

Jak masz kasę VenomX i podoba ci się tenzegarek to go kup po prostu Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#35
Po co zamykać ? Fajna dyskusja o zegarkach...
Odpowiedz
#36
VenomX napisał(a):Po co zamykać ? Fajna dyskusja o zegarkach...


Pragę ci przypomnieć że to forum o bezpieczeństwie a nie zegarkach Tongue
Niby jest poddział Pogaduchy ale bez przesady - poza tym pytałeś tutaj tylko o 1 zegarek i opinie o nim a nie ogólnie o zegarkach...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#37
No właśnie ERU to dział pogaduchy, tak więc odpocznij sobie i wykonaj kolejny test swojego autorstwaTongue
Jak będą chcieli to zamkną .
Odpowiedz
#38
VenomX napisał(a):No właśnie ERU to dział pogaduchy, tak więc odpocznij sobie i wykonaj kolejny test swojego autorstwaTongue


Ehh a ty znowu z tymi testami - powtarzasz się jak zepsuta płyta Wink

A ty idź na swoje forum sobie pospamuj bo inaczej tego co robisz nazwać nie można Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#39
WYRAŻAĆ SIĘ! WIDZIAŁEM POPRZEDNIĄ WERSJĘ Z "WON MI STĄD".
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#40
Co do zegarków, ten to ma szczęscie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości