Acronis True Image - opinie
#21
mam ang wersję 2011 i nie do końca kapuję jak backup zrobić Smile))
Odpowiedz
#22

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobierz po polsku, co się męczysz.
Odpowiedz
#23
Mi ostatnio tzn. na HotZlocie wpadła w łapy pełna, boxowa wersja True Image 2010. Ciągle nie rozpakowana, nadal zastanawiam się, czy się przyda Grin
Programik chyba szybszy niż Ghost, a więc mam dylemat...
Odpowiedz
#24
Ja bym nie miał dylematu, najlepszy z najlepszych, i nie ma co porównywać do Ghosta, szybkość i funkcjonalność Acronisa bije go na głowę jak dla mnie, miałem kiedyś Ghosta, zdecydowanie wolę Acronisa.
Odpowiedz
#25
Acronis jest spoko, nie używałem Ghosta bo ATI wystarcza.
Odpowiedz
#26
no nie wiem czy szybszy Ghost robi też mniejsze obrazy
Odpowiedz
#27
Zależy z czym się porównuje raczej. Ghost 15 to nie to samo, co jego starsze wersje.
Odpowiedz
#28
Acronis - 8 minut i kopia wielkości około 15- 20GB zrobiona, przywracanie z tej kopii tyle samo trwa, porównajcie do Ghosta, jemu to dłużej i tak zajmie.

Edit: Miałem Ghosta w wersji 14.
Odpowiedz
#29
Acronis w ostatniej wersji znacznie przyśpieszył jeszcze w 2010 potrafił myśleć przez długi czas nawet kilkadziesiat sekund przy wyborze dysków teraz lista dysków pojawia się od razu
Odpowiedz
#30
zord napisał(a):Acronis w ostatniej wersji znacznie przyśpieszył jeszcze w 2010 potrafił myśleć przez długi czas nawet kilkadziesiat sekund przy wyborze dysków teraz lista dysków pojawia się od razu

Interfejs w wersji 2010 zainstalowanej na XP jest bardzo wolny, okupiony "Aero-like" wyglądem None2
Odpowiedz
#31
Andrew myślę,że wolę wersję us bo jest zdaje się najnowsza [numerek]


Dodano: 25 lip 2011 21:05

no chyba,że ktoś ma poradnik?
Odpowiedz
#32
dlaczego po zainstalowaniu mam wersję online?
Odpowiedz
#33
A co to znaczy?
Odpowiedz
#34
tzn że po instalacji mam acronis online bacups na pulpicie,a poza tym pyta mnie o maila by się zalogować i w żaden sposób nie mogę tego zrobić - masakra a wybrałem wersję trial plFacepalm
Odpowiedz
#35
Bo musisz się najpierw zarejestrować w Online Backup:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Następnie po otrzymaniu maila, musisz aktywować konto Online Backup, zalogować się i wybrać plan.
Odpowiedz
#36
co to za wersja ? ja w 2011 nie miałem tego
Odpowiedz
#37
ATIH 2011. Wygrałem kiedyś tę wersję od Softpedii i ostatnio zacząłem jej używać.
Postawiłem sobie system itd. i zrobiłem sobie backup Grin
Świetna sprawa.
Odpowiedz
#38
ktostam napisał(a):Bo musisz się najpierw zarejestrować w Online Backup:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Następnie po otrzymaniu maila, musisz aktywować konto Online Backup, zalogować się i wybrać plan.


ale jak mam to zrobić jak jakikolwiek mail podam - robiąc wszystkie kombinacje zawsze pokazuję że jest złe - masakra
Odpowiedz
#39
Klikasz na tę opcję, co ją zaznaczyłem na czerwono, przekieruje Cię do strony WWW, na której dokonujesz rejestracji, dostajesz maila, klikasz na link z maila, logujesz się, aktywujesz usługę, wybierasz plan i później możesz się zalogować w kliencie Grin
Proste.

No chyba, że na wersji trial nie działa Online Backup, ale nie sądzę.
Odpowiedz
#40
ktostam napisał(a):Klikasz na tę opcję, co ją zaznaczyłem na czerwono, przekieruje Cię do strony WWW, na której dokonujesz rejestracji, dostajesz maila, klikasz na link z maila, logujesz się, aktywujesz usługę, wybierasz plan i później możesz się zalogować w kliencie Grin
Proste.


jaką opcję nie widzę nic na czerwonoFacepalm


Dodano: 07 sie 2011 14:28

dobra już chyba kumamWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości