Windows 7 HP nie chce się uruchomić
#21
Możesz jeszcze z Win PE użyć chkdsk C: /f
Odpowiedz
#22
Plati napisał(a):Cóż... czekam na dalsze sugestie do jutra, a jak dalej będą "nici" to zrobię format.



A czyli takie wpadeczki Windows 7 nie występowały tylko u mnie Smile
Nie żebym się cieszył, ale to pokazuje, że 7 u niektórych osób nie działa jak należy.
Mi tak jak Tobie (bez powodu) wywalił się razy 4.
Niestety nic już mu nie pomoże wstać :/ Musiałem robić formata, a pliki zgrywałem se przez WinPE...
A konsola działa na X:, gdyż na dysku jest jeszcze ukryta partycja X: - boot, i to z niej działa WinPe.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#23
ja kiedyś maiłem podobny problem w Windows Vista, pomógł update biosu
wszystkie problemy już się nie powtórzyły
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
chkdsk mówi że nie znalazl zadnych problemow.
Dodaje jednak, nie można przenieść zarejestrowanych komunikatów do dziennika zdarzeń. Kod błędu: 50.

Mateusz jak zgrać swoje potrzebne pliki na pendrajwa? Przydalby sie hociaz profil firefoksa i hasełka.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
uuuu... kopie zapasową FF''a to się generuje z poziomu programu, więc przez WinPe tego nie zrobisz...
A jeśli chodzi o inne rzeczy za pomocą WinPE.
To uruchamiasz płytę Windows''a... Dajesz, żeby ci się otworzyła konsola -> i wpisujesz do niej -> notepad.exe (właśnie otworzyłeś środowisko WinPE)
Plik -> Otwórz -> Zmieniasz tam gdzie rozszerzenia na Wszystkie pliki i teraz szukasz swoich plików i kopiujesz na PEN''a (wadą tego jest, że nie pokazuje postępu, ani nic takiego, więć trzeba czekać, aż zacznie reagować na polecenia, więc lepiej jak skopiujesz rzeczy na PENA jakimś linuksem z LiveCD.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#26
Już zrobiłem formata Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#27
Szybkiś Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości