SQL Slammer
#1
Macie robaka SQL Slammer? Grin
Odpowiedz
#2
Pliku nie da się otworzyć. Strona została stworzona w celu testów (skanowanie) a rozszerzenia są usunięte ze względu bezpieczeństwa, chociaż jest to trochę irytujące.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
No nie...

Wychodzi na to że będe musiał szukać w waszych paczkach...

Dzięki za odp.
Odpowiedz
#4
Chociaż, gdy zmienisz rozszerzenie, to będziesz mógł uruchomić. Ja kolekcjonowałem rootkity do testu, ale większość znich ni działała z rozszerzeniem .exe, więc.... trzeba kombinować.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Ostatnia prośba do ciebie.Widziałem że robicie ostatnio testy na masie paczek,więc jak wykryje ci np :Sality,virut,cih,conficker,parite itp to byłbym bardzo wdzięczny za umieszczenie go na jakimś hostingu plików np sendspace.pl
Odpowiedz
#6
BEST0 napisał(a):Ostatnia prośba do ciebie.Widziałem że robicie ostatnio testy na masie paczek,więc jak wykryje ci np :Sality,virut,cih,conficker,parite itp to byłbym bardzo wdzięczny za umieszczenie go na jakimś hostingu plików np sendspace.pl


Lepiej umieścić na naszym Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
BEST0 napisał(a):Ostatnia prośba do ciebie.Widziałem że robicie ostatnio testy na masie paczek,więc jak wykryje ci np :Sality,virut,cih,conficker,parite itp to byłbym bardzo wdzięczny za umieszczenie go na jakimś hostingu plików np sendspace.pl



Ja mam takie wirusy.. a co do strony to chyba kiedyś z niej pobierałem exe. Nie pamiętam dokładnieSmile

Powiedz jaki dokładnie chcesz rodzaj wirusów to zamieszcze... Oczywiście jeśli dość mało zajmują, gdyż mam teraz cieńkiego neta i ograniczony transfer.
Odpowiedz
#8
Najlepiej żebyście umieścili te "lepsze" pojedyńczo na malwares.pl .

@ELWIS1

Proszę udostępnij mi je,nigdzie nie mogę ich znależć.

Chcę Sality,virut,jeefo(hidrag),cih,parite,robak autorun,trojan gpcode obojętnie jaki variant Tongue
Odpowiedz
#9
Win32/Sality (by Avast!:crazy: )
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Taka nazwa specjalnie (bez hasła to nic się nie stanie Grin)
Odpowiedz
#10
Skanowałem ten plik na virustotal tylko avast mówi że to sality inne że to zwykły trojan-dropper jakiś palevo głowa pęka jeśli można chciałbym inny...
Odpowiedz
#11
Robak Autorun
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Nazwa taka specjalnie ;D
Odpowiedz
#12
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

Conficker
Odpowiedz
#13
A hasła?
Odpowiedz
#14
Pisze jakie hasło pod Malware:
Odpowiedz
#15
Flash999 napisał(a):Robak Autorun
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Nazwa taka specjalnie ;D


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak więc jak można poszukaj innego "pewnego" sality oraz autorun''a.Nie żebym narzekał tylko naprawdę mi na nich zależy.
Odpowiedz
#16
@martinez

mój błąd wypakowałem i przeskanowałem i wykrywa!
conficker też działa Tongue
Odpowiedz
#17
Ten mój Sality to Virut (COMODO, NOD32, Norman). Prośiłbym o dodawanie skanu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
AVG wykrywa te pliki Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#19
No bo to wirusy ;P, to wykrywa. Czekam na dalsze wirusy Grin. Będę teraz pobierał paczkę, i może coś fajnego znajdę.
Odpowiedz
#20
Plik jest chroniony hasłem, dlatego VT wywala takie numery. Virscan potrafi, ale tylko z hasłem infected.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości