SQL Slammer
#21
Flash999 napisał(a):Ten mój Sality to Virut (COMODO, NOD32, Norman). Prośiłbym o dodawanie skanu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Widzisz nie wiadomo czy to sality czy virut czy jakiś trojanek None
Odpowiedz
#22
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

27 plików:

Virut, Autorun, Parite, Sality. Jak znajde pozostałe, które chcesz to zamieszcze Smile
Odpowiedz
#23
Robi się już niezła kolekcja.
Odpowiedz
#24
ELWIS1 napisał(a):
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

27 plików:

Virut, Autorun, Parite, Sality. Jak znajde pozostałe, które chcesz to zamieszcze Smile



AVG wykrywa 21/27
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#25
Bardzo dziękuje Wink
A macie możerogue Security tool?
Odpowiedz
#26
BEST0 napisał(a):Bardzo dziękuje Wink
A macie możerogue Security tool?


Poszukaj security shield - jest w paczce z 03.01.2011 - poznasz po ikonce tarczy - nowsza wersja security tool Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#27
Znalazł ktoś GpCode? widziałem wcześniej że tommy znalazł variant .ak tylko nie wiem która strona..
Odpowiedz
#28
Tutaj te Fake, o którym mówi Eru Smile

Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Odpowiedz
#29
Worm bagle,brontok macie to?
Odpowiedz
#30
Tu masz Parite (Sasser):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
To nie działa.Sasser też by się przydał do kolekcji jak macie piszcie Tongue
Odpowiedz
#32
A tu:
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Robaki AutoRun
Odpowiedz
#33
Ale ich nie da się uruchomić o to chodzi...

EDIT:

Aktualnie poszukuję robaka Bagle,Brontok''a,NetSky,Sasser oraz CIH Smile Dziękuję za dotychczasową pomoc.
Odpowiedz
#34
No to sobie rozszerzenie na .inf zmień dla autorunów...
Odpowiedz
#35
Flash999 napisał(a):No to sobie rozszerzenie na .inf zmień dla autorunów...


Spróbuje.
Odpowiedz
#36
Myślę że można by było się zastanowić nad zrobieniem paczki "mały psuj" na pendrajwy .
Zawartość musiała by być taka żeby po wsadzeniu pendrajwa do kompa , komp momentalnie padał .
Najlepiej by było w przyklejonym wątku wystawiać do pobrania aktualizowane ISO do zgrania na pena .
Projekt można by było nazwać na przykład Wormodol ... Tongue polecany przez Łódzkie pogotowie komputerowe .
Myślę ze taki prosty do spreparowania pen z niespodzianką by się przydał np uczniom do pokazania facetowi od informatyki w szkole kto tu naprawdę rządzi Smile


//
mateusxzz

To życzę powodzenia w Twoich niecnych planach, ale na pewno ich początek nie znajdzie się na tym forum.
Odpowiedz
#37
AlohA napisał(a):Myślę że można by było się zastanowić nad zrobieniem paczki "mały psuj" na pendrajwy .
Zawartość musiała by być taka żeby po wsadzeniu pendrajwa do kompa , komp momentalnie padał .
Najlepiej by było w przyklejonym wątku wystawiać do pobrania aktualizowane ISO do zgrania na pena .
Projekt można by było nazwać na przykład Wormodol ... Tongue polecany przez Łódzkie pogotowie komputerowe .
Myślę ze taki prosty do spreparowania pen z niespodzianką by się przydał np uczniom do pokazania facetowi od informatyki w szkole kto tu naprawdę rządzi Smile


Nie bądź taki cwany bo ktoś może tobie taką niespodziankę zrobić Tongue
Zresztą jak ktoś sobie zabezpieczy autorun to po samym podpięciu Pena nic się nie stanie Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#38
AlohA napisał(a):Myślę że można by było się zastanowić nad zrobieniem paczki "mały psuj" na pendrajwy .
Zawartość musiała by być taka żeby po wsadzeniu pendrajwa do kompa , komp momentalnie padał .
Najlepiej by było w przyklejonym wątku wystawiać do pobrania aktualizowane ISO do zgrania na pena .
Projekt można by było nazwać na przykład Wormodol ... Tongue polecany przez Łódzkie pogotowie komputerowe .
Myślę ze taki prosty do spreparowania pen z niespodzianką by się przydał np uczniom do pokazania facetowi od informatyki w szkole kto tu naprawdę rządzi Smile


Zawsze myślałem, że to forum ma służyć usuwaniu malware, a nie jego rosnącej liczbie. Co to w ogóle za żart... Chcesz pokazać kto tu rządzi, to wykaż się swoją wiedzą...Wall
Odpowiedz
#39
Sad Mam jedną dobrą wiadomość wystarczy z poziomu archiwum zmienić rozszerzenie pliku na .exe i wszystko działa.Mianowicie zainfekowałem sobie kompa robakiem Brontok... Plik miał ikone folderu... to wszystko wydarzyło się tak szybko szkoda gadać.
Walecze i jak narazie widać wygrywam.
Odpowiedz
#40
Heh, taka to zabawa z malware ;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości