Prace nad ArcaVir 2011
#21
Tytuł niusa wprowadza w błąd Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#22
Nie no interfejs całkiem, całkiem. Podobny do F-Secure.
Odpowiedz
#23
Nie przywiązujemy, aż tak dużej wagi do interfejsu, jeżeli wersja 2011 będzie funkcjonalna, kolejne zmiany nie będą już tak duże.
Odpowiedz
#24
Cytat:
źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kolejna edycja najpopularniejszego polskiego antywirusa już wkrótce ujrzy światło dzienne. W obecnej fazie produkt przechodzi testy w dziale rozwoju, zaś w pierwszej połowie listopada zadebiutuje wersja beta.


Już jest koniec listopada , a bety jak nie było tak nie ma!
Odpowiedz
#25
Pewnie to co mieli zrobić to zrobili, teraz dla podpuchy trzymają że niby będzie coś ekstra :/.
Odpowiedz
#26
A ja bym raczej obstawiał, że ten termin była na podpuchę a teraz będą tłumaczenia że niby testy się przeciągają co będzie mijaniem się z prawdą według mnie, gdyż prawda raczej będzie taka że coś im nie wyszło Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#27
Sprawdziłem ostatnie ceny. W Arcabicie na prawdę są duuużymi optymistami jeśli myślą, że za te pieniądze ruszy im sprzedaż.
Cenowo - światowa (i to ścisła) czołówka.
Odpowiedz
#28
Widziałem reklamę nowej wersji w Ekspercie czy PCF...
Odpowiedz
#29
I stało się -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czytając jednak listę " zmian " nie wydaje mi się aby nowa Arca podbiła nasze serca / rozumy i zwiększyła bezpieczeństwo podczas korzystania z kompa / internetu Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#30
Może Arca liczy na cud bożonarodzeniowy Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#31
Łał kontrola rodzicielska, mogli jeszcze więcej napchać statystyk i innych pierdół, dno rozwojowe Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#32
podczas instalacji nadal program sie zatrzymuje i zużycie zasobów rośnie i rośnie doszło prawie do 600 mega...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



to samo przy aktualizacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



funkcji Molecule nie da się włączyć co włączę to za chwile jest wyłączona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#33
pewnie trzeba dopłacić i wszystko zacznie hulać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#34
nieźle nie puszcza własnych modułów
oto komunikat który sie pokazał po wpisaniu klucza

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


z kluczem z pełnej wersji Molecule nadal nie działa
Odpowiedz
#35
Zamknijcie lepiej ten dział, skoro przedstawiciel się nie pojawia...
Odpowiedz
#36
nie pojawia się bo nie jest tu bezpiecznie Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#37
Coś się ruszyło po aktualizacji z 31 grudnia zapotrzebowanie na RAM spadło o kilkadziesiąt mego i zaczęła działać funkcja Molecule Cool
Tak ze idzie ku lepszemu
Odpowiedz
#38
Noooo przetestuję go.
Odpowiedz
#39
Tylko czy w parze z niższym RAMem i aktywną funkcją Molecule idzie lepsza wykrywalność?
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#40
Gdyby zużycie RAM było naprawdę rozsądne, wybaczyłbym słabą wykrywalność Smile.
Ooo nie potrzebował restartu na XP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości