Re: re:
#21
Cytat: Jurek, lub Zenek :o)

tak tak - poznaję Smile
co do GDaty - można znaleźć wersję 2009 do sprzedaży na szwajcarskich stronach. Co ciekawe - podobno w tej wersji zmieniono dostawcę silnika. Nie ma Kasperskiego. Jest Avast i Bit Defender !Tongue
Odpowiedz
#22
asg napisał(a):
Cytat: Jurek, lub Zenek :o)

tak tak - poznaję Smile
co do GDaty - można znaleźć wersję 2009 do sprzedaży na szwajcarskich stronach. Co ciekawe - podobno w tej wersji zmieniono dostawcę silnika. Nie ma Kasperskiego. Jest Avast i Bit Defender !Tongue


Cześć asg!

Ciekawe jest to co piszesz. Mam wrażenie, że rezygnacja z Kasperka, może być początkiem końca Gdaty. Nie dawali nic za darmo, to nie będzie czego żałować Smile
ArcaVir 2009, będzie miał wreszcie okazję przegonić Gdatę Grin
Odpowiedz
#23
Chyba w kulki Tongue
ArcaCoolka wydaje się być jedyną dyscypliną wróżacą sukces.
Odpowiedz
#24
ja też miałem wiele antywirsow ale zostaje przy avirze do tego mam firewall comodo i mi wystarczy do domowej ochrony (tylko trzeba dobrze skonfigurować)
Odpowiedz
#25
Jurek napisał(a):
asg napisał(a):
Cytat: Jurek, lub Zenek :o)

tak tak - poznaję Smile
co do GDaty - można znaleźć wersję 2009 do sprzedaży na szwajcarskich stronach. Co ciekawe - podobno w tej wersji zmieniono dostawcę silnika. Nie ma Kasperskiego. Jest Avast i Bit Defender !Tongue


Cześć asg!

Ciekawe jest to co piszesz. Mam wrażenie, że rezygnacja z Kasperka, może być początkiem końca Gdaty. Nie dawali nic za darmo, to nie będzie czego żałować Smile
ArcaVir 2009, będzie miał wreszcie okazję przegonić Gdatę Grin

ArcaVir? a czy widzisz go w jakiś testach ? , jest to bardzo słaby antywirus...
Odpowiedz
#26
asg napisał(a):
Cytat: Jurek, lub Zenek :o)

tak tak - poznaję Smile
co do GDaty - można znaleźć wersję 2009 do sprzedaży na szwajcarskich stronach. Co ciekawe - podobno w tej wersji zmieniono dostawcę silnika. Nie ma Kasperskiego. Jest Avast i Bit Defender !Tongue


Ale masz refleks! Mógłbys rywalizować z szachistami Smile Już rok temu G-Data pozbył się Kasperskiego!!!
Odpowiedz
#27
Gdyby arcavirdodał silnik kasperskiego zmniejszył wymaganie na takie jak ma np. nod32, zmienił wygląd itp. to mógłby z niego wyjść nawet dobry programik
Odpowiedz
#28
.x.Wojtek.x. napisał(a):Gdyby arcavirdodał silnik kasperskiego zmniejszył wymaganie na takie jak ma np. nod32, zmienił wygląd itp. to mógłby z niego wyjść nawet dobry programik

Ale nie wyjdzie bo tak się nigdy nie stanie Smile .Zbyt przeciętny program , firma , nie ma szans aby Kaspersky czy inna dobra szanowała firma antywirusowa podpisała z nimi umowę .Kto w tych czasach instaluje Arcavir ! ?.
Odpowiedz
#29
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem Grin
Odpowiedz
#30
VenomX napisał(a):Ale nie wyjdzie bo tak się nigdy nie stanie Smile .Zbyt przeciętny program , firma , nie ma szans aby Kaspersky czy inna dobra szanowała firma antywirusowa podpisała z nimi umowę .Kto w tych czasach instaluje Arcavir ! ?.


ArcaVir to bardzo słaby AV o firewallu nie wspomnę i do tego jeszcze drogi ale wielu ludzi o tym nie wie. Ministerstwo Edukacji np. podpisało z ArcaBitem umowę na antywirusa dla szkół Smile
Odpowiedz
#31
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Ministerstwo Edukacji np. podpisało z ArcaBitem umowę na antywirusa dla szkół Smile


Śmierdzi mi to korupcją...
Odpowiedz
#32
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Ale nie wyjdzie bo tak się nigdy nie stanie Smile .Zbyt przeciętny program , firma , nie ma szans aby Kaspersky czy inna dobra szanowała firma antywirusowa podpisała z nimi umowę .Kto w tych czasach instaluje Arcavir ! ?.


ArcaVir to bardzo słaby AV o firewallu nie wspomnę i do tego jeszcze drogi ale wielu ludzi o tym nie wie. Ministerstwo Edukacji np. podpisało z ArcaBitem umowę na antywirusa dla szkół Smile


To współczuję jak zaczną się im infekcjenakomputerach pojawiać....No ale to znowu kto inny wtedy zarobi...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#33
Ludzie, trzymajcie poziom. Nie róbcie z forum czata.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#34
Arcavir to nie antywirus !Nie wykrywa nic jak skanowałem! a potem się okazało ,że było 20 trojanówTongue
Więc dzięki za taką ochrone>>>
Odpowiedz
#35
Fakt, że arcavir to beznadziejatak tylko napisałem, ale fajnie, że wierzycie w polskie programy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości