SpyShelter Free / Premium
wyłącz program poprzez ikonkę w trayu i uruchom go ponownie
Odpowiedz
Niestety nic to nie dało.BPS zrobił regułę ale nic dalej nawet po restarcie ochrona jest wyłączona
Odpowiedz
To napisz do supportu podając dokładnie z czym się gryzie,jaka informacja się pojawia jaki system itp
Ewentualnie napisz mi PM to ja wyslę bo też do nich własnie piszę
Odpowiedz
mi przysłali taką odpowiedź

Cytat: Witam,
Czy odinstalował Pan poprzednią wersję z instalatora prawidłowo?
Proszę się upewnić czy wszystkie pliki z poprzedniej instalacji zostały usunięte oraz zainstalować ponownie.
Program sprawdzony na niejednej konfiguracji, o której Pan wspomina.
Odpowiedz
przy normalnym wyinstalowaniu program zostawia wpisy w rejestrze i plik konfiguracyjny w folderze instalacyjnym
Odpowiedz
Dobra zaraz do nich napiszę
Odpowiedz
skasowałem katalog któryy został i wpisy w rejestrze te które się dało bo 2 zostały i nie da się ich usunąć
Odpowiedz
restart robiłeś?
Odpowiedz
restartowałem cudowałem zainstalowałem z powrotem poprzednią wersje która działa bez problemu
Odpowiedz
więc supporcik pozostaje
Odpowiedz
Ja już napisałem teraz czekam na odpowiedż.Mam nadzieję że nie będę czekał 4dni jak o pytanie o konto w Polbanku Wink
Odpowiedz
mi odpisali już wczoraj
Odpowiedz
Zord...mogłeś skorzystać z narzędzi w MBAM - tam jest FileASSASSIN, który zamyka zablokowane lub używane pliki.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Na xpku nie mam jakichkolwiek problemów z tym programem
Odpowiedz
ichito wpisy w rejestrze zostały najpierw próbowałem sobie nadać do nich uprawnienie ale nie dało rady potem potraktowałem je RegASSASSINem i tez nie dał rady
Odpowiedz
Odpisali mi;
,,Dzień dobry,
Sprawdzimy i wyślę do jutra Panu komentarz w tej sprawie."
Odpowiedz
znow odpisali i napisali ze nie jest kontabilne z bps i nie bedzie dzialac
Odpowiedz
to bardzo niedobrze Sad zostaje jedynie wersja 3.9 która działa
Odpowiedz
no nie dobrze ale dziwne ze poprzednia dziala a najnowsza juz nie. moze to naprawia w nastepnej wersji
Odpowiedz
Ahoy!

Czy jest ktoś chętny na testowanie Spysheltera?

Wymagany system Vista
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości