SpyShelter Free / Premium
zord napisał(a):zainstalowałem dziś Vipre i na dzień dobry skasował SpyShelteraFacepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



fajnieSmile czyżby konkurencja wzajemnie się wycina
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Czy jest możliwość zainstalowania testowej wersji (14dni) SpyShelter Premium po użyciu testowej wersji SpyShelter Firewall ???
szukam odpowiedniej ochrony.
Odpowiedz
Raczej tak, one są osobno licencjonowane.
Odpowiedz
Spotkał się ktoś z problemem, że po zamknięciu SpySheltera (zminimalizowaniu) program zostaje na pasku, mimo że nie jest do niego przypięty? Po starcie systemu program jest zminimalizowany (ikonka jest jedynie po naciśnięciu strzałki na pasku po prawej stronie), po zmaksymalizowaniu programu i schowaniu go poprzez czerwony krzyżyk program zostaje na pasku.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Miałem kilka takich przypadków na Windows XP SP3.
Odpowiedz
Udało Ci się rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
Nie bo ciężko było wyłapać kiedy ten problem się pojawia żeby chociaż zgłosić to do producenta. Jedyne rozwiązanie to zresetowanie programu/komputera.
Odpowiedz
No trudno, pozostaje mi przywrócenie systemu.
Odpowiedz
Zainstalowałem właśnie SpySheltera 6.1 w wersji free.. Jak na razie wszystko chce przechwycić dane z klawiatury Smile?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Jeżeli chcesz mieć względy spokój, to ustaw na wysoki, ale zaznacz, aby podpisane cyfrowo aplikacje były zatwierdzane.
Odpowiedz
Hmm.. dzięki Łukasz za poradę niestety nie mogę doszukać się tej opcjiFacepalmChodzi o "zezwól aplikacjom microsoftu" ??
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Ustawienia > Ochrona > Aplikacje podpisane cyfrowo: na Auto.zezwól - Wysoki poziom ochrony/średni
Odpowiedz
2 i pół dnia temu napisałem do nich o wymianę licencji i do dzisiaj 0 odpowiedzi.

Dziękuje za taki program...
Odpowiedz
Widzę niezłego macie pecha z supportemLol
BTW a co program ma do tego? Nie wina programu, że support ci nie odpisał Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Kontaktowałeś się z nimi poprzez stronę, czy maila <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->? Przy zakupie licencji pisząc na maila dostałem kilka odpowiedzi tego samego dnia.
Odpowiedz
Maila im wyslalem. Zawsze odpisywali bardzo szybko, a teraz... :crazy:
Odpowiedz
ciekawe czy wydadzą jakieś wersje testowe ( które m.in. umożliwią działanie na windows8rc)
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Musze przyznać, że w końcu mi odpisali i wymienili lickę Smile
Odpowiedz
Gdzie do nich pisałeś? Bo mam już serdecznie dość ...
Odpowiedz
Tomasz na: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości