Wyciek! Co Microsoft udostępnia policji?
#21
Sorki Venom...zapomniałemTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#22
Ja mamkonto emial na gmailu jako szkolne. Koleś odtechnologii informacyjnej kazał założyć każdemu konto na gmialu mimo ,że każdy miał albo z o2, wp, onecie itp. Powiedział,że mamy założyć i tyle na okrestrwania przedmiotu. Tam tylko robiony sprawy związane zprzedmiotem, różne, prace, zadania , nic poza tymWink Przesyłamy z naszego kontaskończone prace na jego emial nauczycielski Wink
Odpowiedz
#23
długo ważone Tongue
Odpowiedz
#24
Meir napisał(a):Gienek...Młody Człowieku...jak dorośniesz to zrozumiesz,że światem rządzą : sex,władza i pieniądzeSmile


Masz wszystko?
Odpowiedz
#25
Przestańcie kur.. ... zaraz się odezwą pracownicy WSI...i podniosą rabanGrin
Co oni tam u Was mogą szpiegować ??? Pliki Mp3 czy DiviXGrin ????

Jak będziecie kręcić lody z Rosjanami czy posłami w Sejmie...to rozumiem.

BTW.Gienek...sex jak najbardziej a pieniędzy i władzy nieTongue...ale jaki to ma związek z prawdą oczywistą ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#26
A wy boicie się Comodo ? Smile Najgorszą zgrozą jest Google + MS a jeśli chodzi o programy zabezpieczające według mnie Symantec prowadzi jeszcze gorszą politykę od Comodo. Co roku wychodzą jakieś nowe raporty dotyczące piractwa .
Odpowiedz
#27
zastanawiałem się venom kiedy napiszesz o comodo.. Tongue
a tak już na poważnie to coraz więcej powodów aby przesiąść się na linuxa..
Odpowiedz
#28
a co daje linux ? z jakiś skrzynek pocztowych korzystać trzeba bez wyszukiwarki też się daleko nie zajedzie
Odpowiedz
#29
A czytaliście o tym ? Niezła bania Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#30
niby tak.. ale przynajmniej linux to nie MS.. zawsze to coś.. przynajmniej będę sobie mówił.. mam linuxa jestem bezpieczny.. takie komentarze na temat linuxa zawsze gdzieś się pojawiają Tongue

Venom

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

masz o tym programie..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości