avast! 5.0 Free - wersje stabilne
Kto z Was może mi podać email pod jaki należy wysyłać kwiatki których Avast nie wykrywa? Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Odpowiedz
@Eru:
Piszę teraz bo dopiero teraz mi się przypomniało: przecież jak weźmiemy jakąś dużąąąa paczkę to z pewnością Avast, a nawet MSE nieco sprzętnie po MBAMie Smile
Odpowiedz
Wielka szkoda że avast! nie może przeskanować paczki zabiezpieczonej hasłem... wszystko trzeba wypakowywać...
Odpowiedz
A który potrafi?
Odpowiedz
zahasłowane archiwa chyba tylko bitdefender skanuje podczas skanu pojawia sie monit o podanie hasła
Odpowiedz
Eru, gdzieś będzie można zobaczyć ten test? Chodzi o najnowszego Avasta.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Wersja 5.1 całkiem dobra jest w połączeniu z MBAM PRO.
Odpowiedz
morphiusz napisał(a):Eru, gdzieś będzie można zobaczyć ten test? Chodzi o najnowszego Avasta.


Jeszcze testu avasta najnowszego nie robiłem Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Monitorowanie zachowań działa Smile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Avast! to najlepszy darmowy antywirus.
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Nie wiem,czy najlepszy,ale napewno jest w miarę dobry i szybki.
Odpowiedz
lepszy od AV Comodo? Smile
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
Miażdży go wydajnością, funkcjonalnością (osłony), wykrywalność troszeczkę mniejsza.
Odpowiedz
Są nowe malware w ilości 64 sztuk-testowałeś?Mój ESS 63 wykrył-rewelacja.Jestem teraz w zupełności do niego przekonany,dzięki że mnie przekonałeś do niego Gieniu.
Odpowiedz
~~Posty nie na temat zostaly wydzielone i przeniesione do odpowiedniego tematu/dzialu. Proszę trzymać się tematu dyskusji~~
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Miażdży go wydajnością, funkcjonalnością (osłony), wykrywalność troszeczkę mniejsza.

Co do wykrywalności nie wypowiadam się, bo o Comodo AV nie za wiele wiem, natomiast użycie słowa "miażdży" odnośnie wydajności i kompletności oferowanej osłony Avasta jest jak najbardziej na miejscu...pod tym względem wg mnie ma przewagę nad każdym innym AV nie mówiąc o darmowych. Osłona - chroni właściwie wszystko, co AV może chronić...wydajność - niecałe 4,5 mega zużycia pamięci i to w w dwóch procesach po prostu zwala z nóg. Podczas pracy w tle dochodzi raptem do 17-18.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Jedyny lżejszy antywirek to chyba Prevx Smile. Przy czym on raczej pokazuje siłę podczas uruchomienia wirusa niż podczas skanowania na żądanie.
Odpowiedz
Tylko Prevx free-skanuje i nie usuwa.Trochę to kuleje wtedy. Tongue
Odpowiedz
A po co? Dwa pełne antywirusy to zdecydowanie za dużo. Lepiej dorzucić chmurkę jak Immunet czy chociaż pełną wersję Prevx SafeOnline - zagrożenia nie będą usuwane, ale ochrona przeglądarki będzie pełna.

U mnie Prevx nie kuleje Grin. Usuwa co trzeba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości