avast! 5.0 Free - wersje stabilne
avast nie ma chmury
Odpowiedz
Z tego co ja wyczytałem na szybko to wersja 6 ma pojawić się jeszcze w tym roku, kiedy dokładnie tego nie znalazłem.
Gdyby dorzucili chmurę + system reputacji to byłoby nieźle, bo i bez tego program jest naprawdę lekki Smile
Odpowiedz
@lukasamd
Może uznasz to za offtop ale mając avast! w wersji free można czuć się bezpiecznie?
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
Wszystko zależy nie od programu,tylko od użytkownikaSmile
Vences
Odpowiedz
@donq - tak, oczywiście. Nie musisz przesadnie uważać, co ściągasz, ściągam wiele rzeczy i nie mam wirusów używając Avasta.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
To tak, jak ja pobieram wszystko, co chcę (bez przesady) i Avast! jest bdb. Do tego mam Sandboxie, jak odpalam, czego nie jestem pewien.
Odpowiedz
Sandboxie + Avast = bardzo, bardzo mocny "zacny" zestawik. Taki mi stykał przez spory okres czasu.
Odpowiedz
Avast free 6.0 z Sandboxem-

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To dobra wiadomość, widać że konkurencja robi swojeSmile Ja zresztą wykupię sobie licencję na pakiet IS. W sumie lepszego nic mi nie potrzeba, soft działa szybko i jako jedyny wraz z Bitdefenderem (ale to muł jakich mało) nie wykrył żadnego FP na moim lapciaku.
Vences
Odpowiedz
Najlepszy Wink
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Nie + tylko osobno je testowałem, tuż przed przesiadką z systemu x64 na x86 ze względu na mój 120 GB HDD, przy którym każdy Gigabajt jest cennySmile
Przydałaby się jeszcze chmurka Avastowi! lecz z drugiej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Vences
Odpowiedz
Ja czekam na screeny XD
Vences
Odpowiedz
Jak dodadzą piaskownicę , to konkurencja kuca w tym momencie Wink
Przesiadam się na Avasta na stałeGrin
Odpowiedz
facecik napisał(a):Jak dodadzą piaskownicę , to konkurencja kuca w tym momencie Wink
Przesiadam się na Avasta na stałeGrin


No nieee. a jak ci osłona www zwolni neta? co to będziee? Lol
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Można zrezygnować z osłonki. Zresztą, może poprawią?
Odpowiedz
Przed wyjściem każdego nowego programu zabezpieczającego są takie płacze z radości i inne. Poczekajmy, zobaczymy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Avast dostał wsparcie finansowe to szaleją Smile. I dobrze, bo to dobry program, ma potencjał.
Odpowiedz
AIS ma "piasek" ale niezbyt szczelny...dlatego nie ma co bić piany na zapas.
Cały Wrocław (oczywiście oprócz mnie) używa Avasta więc u mnie w city będzie radocha Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Grin aluzja do pewnej ankiety??
Piach w AIS jest specyficzny, służy tylko do bezpiecznej bankowości.
Odpowiedz
I pojawił się news na "bardzo znanej" stronie -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Do rzeczy. Fajnie, że dodadzą do niego piach. Wyjdzie całkiem fajny soft za free. Tylko... co na to wersja Pro? Będzie miała TYLKO dodatkowo Script Shield? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Avast! Free jest tak mało okrojony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości