DefenseWall Personal Firewall v3 - wersje niestabilne
A no tak, z DW v.2.56 z promo. Ale już rozwiązałem swój problem.
Odpowiedz
krzysiekx napisał(a):potrzebuje licencji zeby sobie testować tego dwpf? chcę zaistalować to pisz, że trial się wyczerpał i mam podać lickę, na tej z promo nie łapie.

Zapytaj Gienka na PW. Ja miałem ale po dwóch infekcjach z DW a potem DWPF wywaliłem. Dziękuję za takie softy!
Odpowiedz
I kto to mówi, nie mogę Smile
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):I kto to mówi, nie mogę Smile


Teraz jestem bardziej ostrożny Likwidator w pianiu z zachwytu nad jakimś programem zabezpieczającym. Jak na razie tylko trzy softy mnie nie zawiodły w intensywnym testowaniu: GW, Shadow Defender i Program Guard OA. A jak będzie w przyszłości? Zobaczymy Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):I kto to mówi, nie mogę Smile


Teraz jestem bardziej ostrożny Likwidator w pianiu z zachwytu nad jakimś programem zabezpieczającym. Jak na razie tylko trzy softy mnie nie zawiodły w intensywnym testowaniu: GW, Shadow Defender i Program Guard OA. A jak będzie w przyszłości? Zobaczymy Smile



tylko chciałbym się zapytać jakim wirem sobie zainfekowałeś system
bo ja się staram taki znaleźć i jakoś nie mogę
dw jak na razie mimo buga który i tak nie powoduje infekcji wychodzi obronną ręką
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):I kto to mówi, nie mogę Smile


Teraz jestem bardziej ostrożny Likwidator w pianiu z zachwytu nad jakimś programem zabezpieczającym. Jak na razie tylko trzy softy mnie nie zawiodły w intensywnym testowaniu: GW, Shadow Defender i Program Guard OA. A jak będzie w przyszłości? Zobaczymy Smile



tylko chciałbym się zapytać jakim wirem sobie zainfekowałeś system
bo ja się staram taki znaleźć i jakoś nie mogę
dw jak na razie mimo buga który i tak nie powoduje infekcji wychodzi obronną ręką


Pierwszy wirus "av" deaktywuje DW 2.56 po restarcie Windowsa i infekuje system, co prowadzi do formatu. Oczywiście można temu zapobiec jeżeli się zablokuje atak i wyczyści odpowiednie pliki i ślady rejestru w DW. Ja tego nie zrobiłem ale mimo wszystko uważam, że to bardzo poważna wpadka hipsa, która przy odpowiednich modyfikacjach wirusów może się powtarzać.

Drugi wirus na szczęście mniej groźny, przedostał się do systemu, ponieważ DWPF nie zaizolował pliku pobranego przez Operę w trybie niezaufanym. Nie był to pierwszy taki przypadek z którym się zetknąłem, choć występuje to bardzo rzadko. Oczywiście mogłem uruchomić zainfekowany plik z prawoklku jako niezaufany ale przypuszczałem, że DW zrobił to automatycznie. Uruchamianie wszystkich plików PPM, czy sprawdzanie ich statusu, to niezbyt wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że nie są one oznaczone ikoną, tak jak to jest w GW.

Tak więc Polak mamy zupełnie odmienne doświadczenia i opinie na temat DefenseWalla Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):I kto to mówi, nie mogę Smile


Teraz jestem bardziej ostrożny Likwidator w pianiu z zachwytu nad jakimś programem zabezpieczającym. Jak na razie tylko trzy softy mnie nie zawiodły w intensywnym testowaniu: GW, Shadow Defender i Program Guard OA. A jak będzie w przyszłości? Zobaczymy Smile



tylko chciałbym się zapytać jakim wirem sobie zainfekowałeś system
bo ja się staram taki znaleźć i jakoś nie mogę
dw jak na razie mimo buga który i tak nie powoduje infekcji wychodzi obronną ręką


Pierwszy wirus "av" deaktywuje DW 2.56 po restarcie Windowsa i infekuje system, co prowadzi do formatu. Oczywiście można temu zapobiec jeżeli się zablokuje atak i wyczyści odpowiednie pliki i ślady rejestru w DW. Ja tego nie zrobiłem ale mimo wszystko uważam, że to bardzo poważna wpadka hipsa, która przy odpowiednich modyfikacjach wirusów może się powtarzać.

Drugi wirus na szczęście mniej groźny, przedostał się do systemu, ponieważ DWPF nie zaizolował pliku pobranego przez Operę w trybie niezaufanym. Nie był to pierwszy taki przypadek z którym się zetknąłem, choć występuje to bardzo rzadko. Oczywiście mogłem uruchomić zainfekowany plik z prawoklku jako niezaufany ale przypuszczałem, że DW zrobił to automatycznie. Uruchamianie wszystkich plików PPM, czy sprawdzanie ich statusu, to niezbyt wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że nie są one oznaczone ikoną, tak jak to jest w GW.

Tak więc Polak mamy zupełnie odmienne doświadczenia i opinie na temat DefenseWalla Smile



Przestań klepać te bzdury , bo to wprowadzainnych userów ,którzy cię nie znają w błąd.Jak do tej pory tylko jeden wirus przedarł się przez osłonę DW i to jest potwierdzona kwestia, a to że DW czasem tobie czegoś nie izoluje, to już byś musiał naocznie udowodnić, bo całej reszcie userów izoluje.
No ale może ty, bystrooki lew widzisz więcej niż inni laicy GrinGrinGrin
Odpowiedz
czytałem na forum gladiators security że to był problem który powodowała opera w nowych wersjach dwpf jest podobno rozwązany

co do pierwszego wira to jest wpadka, ponieważ byłem czujny to nie miałem problemu takiego jak ty
a o odczuciach to są bardzo podobne, staram się nie wierzyć nawet najlepszej ochronie i sobie sam wszystko posprawdzać
pozdro

nie używam opery, a wszystkie pliki ściągnięte przez firefoxa były jak dotąd niezaufane - oczywiście sprawdzam od czasu do czasu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):czytałem na forum gladiators security że to był problem który powodowała opera w nowych wersjach dwpf jest podobno rozwązany

co do pierwszego wira to jest wpadka, ponieważ byłem czujny to nie miałem problemu takiego jak ty
a o odczuciach to są bardzo podobne, staram się nie wierzyć nawet najlepszej ochronie i sobie sam wszystko posprawdzać
pozdro


Czyli potwierdza się kwestia , że "J" klepie bzdury bez potwierdzenia, jak sam Polak napisałeś , dotyczy to wersji beta , tak więc testowej , a tego już przedmówca nie napisał , bo nie wiedział Grin

edit: w stabilnej wersji 2.56 błędu tego nie ma.
Odpowiedz
dokładnie w wersji stabilnej nie ma, ale za to jest bug na który trzeba uważać poprawka wraz z wersją dw 3

ja nie używam opery bo mnie w ogóle nie pasuje fox na windzie mi wystarczy przynajmniej nie stwarzaproblemów
ale może tylko mnie to dotyczy więc nie będę się w to zagłębiał
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
krzysiekx napisał(a):potrzebuje licencji zeby sobie testować tego dwpf? chcę zaistalować to pisz, że trial się wyczerpał i mam podać lickę, na tej z promo nie łapie.

Zapytaj Gienka na PW. Ja miałem ale po dwóch infekcjach z DW a potem DWPF wywaliłem. Dziękuję za takie softy!

Jura nie wstyd Ci !? Jesteś tutaj najstarszy obok Ichito...i takim świecisz przykładem !?
NIE MA ŻADNYCH INFEKCJI Z DW I DWPF...a to że ściągnąłeś plik na dysk i go uruchomiłeś...to jest Twój problem a nie DW czy DWPF...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir napisał(a):
Jurek napisał(a):
krzysiekx napisał(a):potrzebuje licencji zeby sobie testować tego dwpf? chcę zaistalować to pisz, że trial się wyczerpał i mam podać lickę, na tej z promo nie łapie.

Zapytaj Gienka na PW. Ja miałem ale po dwóch infekcjach z DW a potem DWPF wywaliłem. Dziękuję za takie softy!

Jura nie wstyd Ci !? Jesteś tutaj najstarszy obok Ichito...i takim świecisz przykładem !?
NIE MA ŻADNYCH INFEKCJI Z DW I DWPF...a to że ściągnąłeś plik na dysk i go uruchomiłeś...to jest Twój problem a nie DW czy DWPF...


Oj Meir daj spokój "J" , on się cały czas uczy ! Grin

Czy są jakieś oficjalne bądź nie ,wieści na temat wersji finalnej DWPF ?
Odpowiedz
Nie znam takowych FacecikSmile...ale już mają spory poślizg...finał miał być na Gwiazdkę...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Zima ostra , to i poślizgi większe Wink
No to nadal czekamy ....
Odpowiedz
A co wam się tak spieszy - chyba lepiej żeby program był dopracowany Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Luzik...będziemy czekaćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Eru napisał(a):A co wam się tak spieszy - chyba lepiej żeby program był dopracowany Tongue


Zgadza się , lepiej poczekać i dostać produkt dopracowany , a nie bubel , i poprawki co chwila jakieś Smile
Odpowiedz
Cytat: Luzik...będziemy czekać

No to długo bedziecie czekać.Bo jedynka była modyfikowana (czytaj naprawiana) przez rok a dwójka przez dwa lata.
Odpowiedz
zbycho napisał(a):
Cytat: Luzik...będziemy czekać

No to długo bedziecie czekać.Bo jedynka była modyfikowana (czytaj naprawiana) przez rok a dwójka przez dwa lata.


Czyli analogicznie sugerujesz Zbycho, że tym razem będzie to 3 lata Grin
Odpowiedz
zbycho napisał(a):
Cytat: Luzik...będziemy czekać

No to długo bedziecie czekać.Bo jedynka była modyfikowana (czytaj naprawiana) przez rok a dwójka przez dwa lata.

Ty Zbycho...zawsze potrafisz człowieka pocieszyćTongue...na razie jako dodatek musi wystarczyć 2.56...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości