DefenseWall Personal Firewall v3 - wersje niestabilne
No tak Eru, ale na wersji stabilnej problemu brak, więc coś musi być na rzeczy.
A to ,że u Ciebie problemu brak , to nie jest niczym dziwnym.Dziwię się, że taki "power user" się dziwiTongue
Odpowiedz
Nie testuj via speed testy tylko wejdz na strone z ftp-em Atman-a i pobierz domyslnie plik np 265mb i zobacz w Windows Task Manager zakladka Siec jakie masz procentowo wykorzystanie lacza podczas pobierania pliku.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Creer napisał(a):Nie testuj via speed testy tylko wejdz na strone z ftp-em Atman-a i pobierz domyslnie plik np 265mb i zobacz w Windows Task Manager zakladka Siec jakie masz procentowo wykorzystanie lacza podczas pobierania pliku.


Creer, napisałem ,że na stabilnej przy tym samym teście problemu brak, to po co mam inaczej sprawdzać ?Pierwszy raz przy DW wystąpił taki problem.
Coś jest niedorobione i tyle.Jak wyjdzie stabilna to zobaczymy czy problem ustąpi.Poza tym wywaliłem go od razu,i wróciłem do stabilnej.
Odpowiedz
Po co masz sprawdzac innym sposobem? A chociazby po to bo dostajesz bardziej wiarygodne info o predkosci netu w danym momencie - otrzymujesz dwa wyniki jesli sa zbiezne (do innego testu) OK, ale jesli nie to masz powod zeby zastanowic sie nad tym dlaczego.

DW w obecnej wersji jest dorobione - zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze jeslinic powaznego nie zostanie ujawnione w interakcji DW z innymi programami to ta wlasnie wersja bedzie wersja finalna, ale to juz kwestia indywidualnego podejscia do programu kazdego developera (podobnie zreszta robil Frederic, tworca LnS).
BTW. Z tego co widze (Wilders/Gladiator/DSLR) nikt jeszcze niezglosil podobnej usterki. To kolejny powod aby jeszcze raz przetestowac (na kilka sposobow) predkosc Internetu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
To ,że nikt nie zgłosił o niczym nie świadczy.Ja zawsze ten test robię , bo jak kiedyś pisałem już , u mnie i u wielu DW powoduje zwiększony ping na tym sofcie przy tym teście, dlatego zawsze na nowej wersji tą kwestię sprawdzam.Myślę ,że być może nikt tego nie robi, i dlatego nie zgłoszono.
A prędkość pobierania mam normalną , tylko na tym teście występuje to przekłamanie, zarówno na Operze jak i FF.Wywaliłem tą wersję i sprawdzę final.
Odpowiedz
Pojawiła się3.11 beta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Wyszła beta 3.14:

Cytat:
Hi everybody!

Defensewall 3.14 beta build is ready for your observation.

What''s new in there:
1. "Go Banking/Shopping" mode is enhanced with built-in elementary browser. From now on, this mode does not terminate all the untrusted processes.
2. Opera auto-updates are supported.
3. Protection algorithms are improved.
4. Various compatibility issues are solved.


Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Screeny z DW Browser (opartej na IE):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Hmm Ilya się nie popisał z tą przeglądarką... komponent TWebbrowser, 4 buttony i jeden TEdit.
Odpowiedz
Odpowiedni temat nawet jest na forum DW:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Moim zdaniem powinien zrezygnować z tej przeglądarki - było dobrze tak jak było wcześniej. Słyszałem kiedyś takie powiedzenie, że "lepsze jest wrogiem dobrego"...
Odpowiedz
Przecież wcale nie musisz korzystać z tej przeglądarki, dalej masz możliwość wyboru której chcesz używać w tym trybie - z tym wyjątkiem, że jeżeli użyjesz innej to tryb ten będzie działał tak jak poprzednio tj. zamknie wszystkie niezaufane programy właśnie działające i otworzy przeglądarkę, więc spokojnie kto będzie chciał korzystać z przeglądarki DW ten będzie z niej korzystał reszta może używać tego trybu tak jak wcześniej...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości