BufferZonePro
#81
rewelka jak tylko neta przeglądasz z opery nie da się pliku pobrać z utorrenta nie da się plików pobrać emule nie może z serwerem się połączyć
Odpowiedz
#82
Ja panowie nie narzekam. Jest wszystko ok.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#83
zbyszek sprawdź czy dasz rade ściągnąć nowy plik przez zbuforowanego utorrenta
Odpowiedz
#84
Nie używam utorenta....
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#85
zainstalowałem BufferZone Pro i mam kilka pytań,Tongue:

1.Czy firewalla trzeba skonfigurować do pracy z uTorrentem,jeśli tak to jak ustawić w nim żeby przepuszczał ruch przez uTorrenta?
2.Opcja "Open inside BufferZone"to jest opcja,która daje możliwość "odpalenia programu poza piaskownicą?,można normalnie wtedy instalować programy itp?,a
3.Czy trzeba zaznaczyć opcję:"Activate aplication control"?co ona daje,to taki hips?
4.Czy trzeba dodatkowo konfigurować żeby chronił system przed wirusami i czy można go używać jako strażnika,bez zainstalowanego programu antivirusowego?,myślę nad kombinacją BufferZone Pro+skaner On demand:Malwarebytes Antimalware.
5.Jak usunąć ten pasek czerwony przy izolowanej aplikacji?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#86
1 nie
2"Open inside BufferZone" nie ta opcja odpali ci w virtualnym srodowisku,musisz kliknąć open outside buffer zone lub move outside buffer zone
3 cos ala hips,sledzi aplikacje i monitoruje co ona robi
4 ja tak mam i działa,tyle że u mnie zamiast MBAM jest avira jeśli jakiśplik chcesz przenieść na normalny system klikasz na niego z i menu kontekstowego wybierasz skanowanie MBAM jeśli nic nie wykruje przenosisz na normalny system
5 klikasz PPM i odznaczasz,poza tym jeśli drażni cię czerwona obwódka wokół okna przeglądarki też możesz się tego pozbyć


Swoją drogą widzę że tego typu programy zaczęły wypierać antywirusy,,,,,,,,,,,,,,,na naszym forum
Odpowiedz
#87
No i ja też się skusiłem na ten program...miałem go może pół godziny i niestety pożegnałem się z nim. Próbowałem aktywować klucze, które miałem...jeden z "ulubionego portalu" i jeszcze dwa, które dostałem na skrzynkę... ŻADEN nie zadziałałi wciąż miałem komunikat, że są błędne. Przyznam, że zgłupiałem, bo skoro producent wysyła klucz, to powinien działać i wkurzyło mnie to na tyle, że mimo pewnie ogromnych walorów programu postanowiłem go wyinstalować...jak zwykle za pomocą Revo Uninstallera. Odinstalowanie było dla mnie dość zaskakujące - najpierw deinstalator BufferZona polecił zamknąć Revo - czego nie zrobiłem, bo nigdy tego nie robię - a okienko do zaakceptowania usuwanych przez BZ pozostałości (plików i wpisów w rejestrze) zostało zamrożone i przestało odpowiadać. OK...jechałem dalej i poleciłem Revo sprawdzić wpisy w rejestrze do usunięcia...tu szok...Revo wykrył 14896wpisów do usunięcia!! (załączam screena). Czegoś takiego nigdy nie widziałem, a miałem już u siebie sporo programów narzędziowych czy do zabezpieczeń dość mocno ingerujących w system. Potem pliki do usunięcia (niewiele) i restart.
Po restarcie odpaliłem Regseekera...w zakładce "zainstalowane aplikacje/ustawienia aplikacji były dwa klucze z BufferZone w nazwie, ale dopiero przywrócenie ich pokazało ile w sobie kryły wpisów (4680 i 6). Z ręcznego czyszczenia znalazłem jeszcze 13 wpisów po BufferZone. Moja rada więc - akurat w przypadku BufferZone odradzam stosowanie Revo Uninstallera ...można z pewnością bardzo sobie zaszkodzić.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#88
dziwne u mnie roevo bez problemy wywaliło BF,a klucz działa może zle wpisałeś
Odpowiedz
#89
Lunatic...wpisywałem z klawisza i wklejałem. Nie działało ni cholery. Nie wiem w czym rzecz...ale to nie pierwszy program, który u mnie nie działa prawidłowo albo robi jakiś konflikt. Pogodziłem się z tym, że BufferZone niestety u mnie nie popracuje Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#90
dziwne
Odpowiedz
#91
Możliwe, że przyczyną są ograniczenia i restrykcje związane z działaniem aplikacji firmowych, reguły Policy Group...może coś jeszcze.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#92
jeszcze mam 2 pytania:
1.Czy trzeba aktywować tego hipsa?,żeby system był w pełni chroniony?
2.Czy można używać opcji empty buffer zone np po zakończeniu pracy,czy tylko np po o ataku wirusa?
3.Co to znaczy "ppm" Tongue

P.S mam problem wczoraj zainstalowałem WIn Xp SP3 i Buffer Zone Pro i mam problem bo pogram zawiesza mi przeglądarkęSad,też macie taki problem?,teraz mam wyłączonego Buffer''a,system jest wolny od infekcji,zainstalowane są najnowsze aktualizacje i nie mam zainstalowanego żadnego antivirusa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#93
opcji emptyużywasz kiedy chcesz,poprostu opróżni ci dysk virtualny,ppm prawy przycisk myszy

po pierwszej instalacji przeglądarka długo się ładuje bo BF optymalizuje virtuala pod nią
Odpowiedz
#94
Witam all.Program swietny,gdyby nie jedno ale..Nie moge pobrac jakiegokolwiek pliku z FF.Pisze ze musze zmienic katalog docelowy.Potem to juz mi wysypal FF do konca.Cool
Odpowiedz
#95
pisałem o tym wcześniej

zrób tak
"DZIAŁA wystarczy temp przenieść na inny dysk

a robi się to tak klikacie na mój komputer-własciowści-zaawansowane-zmienne srodowiskwe i na dole szukacie 2 plików temp i tmp
klikacie na nie wybieracie edytuj i wpisujecie inną partycję niż jest teraz

czyli u mnie D:\TEMP zamiast d wpisujecie wybraną partycję oczywiście też taką folder temp musicie utworzyć na dysku

pamiętajcie wpisujecie d(wasza partycja):\TEMP

w razie problemów pisz a pomogę ci
Odpowiedz
#96
no to w takim razie okiWinkprogram pobralem z tego zrodla 2009/12/bufferzone-pro-v3-za-darmo.htmljak narazie dziala pelna wersja.
Odpowiedz
#97
ok...........jak masz problem z zapisywaniem w FF to zrób tak jak napisałem
Odpowiedz
#98
Lunatic napisalem ci PW ale napisze i tuaj zeby inni wiedzieli ocb.Czyli tak jak kazales zmienilem te temp,wszystko dziala czyli pliki sie pobieraja tak jak powinno byc..ale po przejsciu do folderu docelowego plikow tam niemaTongueAle jak w oknie pobierania dam ppm i otworz folder pobierania wtedy nagle te pliki tam są.Troszke dziwne,czemu ich nie ma jak wchodze przez eksplorera do kataloguCool?
Odpowiedz
#99
PM wysłane
Odpowiedz
Czy trzeba aktywować tego hipsa?,żeby system był w pełni chroniony?[/align]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości