BufferZonePro
#21
to klucz chyba na wieki wieków?
Odpowiedz
#22
fajny fajny,
Dozamet1 napisał(a):to klucz chyba na wieki wieków?


obyGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#23
Co do sandboxa Kis przez okres 2 tyg od kiedy mam nowego kISA uruchomiłemkilkanaście malware , codziennie po paręi po opróżnieniusandboxai po przeskanowaniu systemu nic nie wykrył szczelny jest.
Odpowiedz
#24
10 przetestowanych wirów z forum MBAM przy wyłączonym NODzie - efekt czysto nie ma nic czyli szczelnie izoluje Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#25
a jak to testujesz Zbyszek?
Odpowiedz
#26
No to gitkolejna alternatywa dla GW i DWWink
Odpowiedz
#27
chciałem dodać thunderbirda ale nie można dodać samego thunderbirda
ale "Mail programs run outside BufferZone, but their attachments and saved files run inside BufferZone."
programy meilowe nie są virtualizowane ale załączniki i poczta tak!!!!!!!!!!!rewelka
Odpowiedz
#28
Wyłączam AV. Ściągam wiry i uruchamiam oczywiście jako zaizolowane Smile. Później w programie BZ daje opcję EMPTY BUFFERZONE. Skanuje NOD-em czy coś zostało w systemie. Ale jest czysto. Skan MBAM też czysto. Czyli jest ok
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#29
w zakładce możemy konfigurowac bezpieczne instalki,aplikacje,
w zakłądce Forbiden programs możemy całkiem zabronić uruchamiania programów
Odpowiedz
#30
LikwidatoR napisał(a):Co do sandboxa Kis przez okres 2 tyg od kiedy mam nowego kISA uruchomiłemkilkanaście malware , codziennie po paręi po opróżnieniusandboxai po przeskanowaniu systemu nic nie wykrył szczelny jest.


Kilku userów pisało, że czasem sandbox Kisa coś przepuści. Nie wiem, bo nie testowałem.
Odpowiedz
#31
W przypadku używania GW i przenoszenia zaizolowanych plików do innego miejsca (katalog, partycja, dysk) pliki te nie były już izolowane a w przypadku BufferZone można przenosić pliki w inne miejsca i są nadal zaizolowane tak jak w przypadku DW.
Tutaj ze strony oficjalnej BZ można pobrać plik i przetestować BZ Smile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#32
zbyszek napisał(a):W przypadku używania GW i przenoszenia zaizolowanych plików do innego miejsca (katalog, partycja, dysk) pliki te nie były już izolowane a w przypadku BufferZone można przenosić pliki w inne miejsca i są nadal zaizolowane tak jak w przypadku DW.
Tutaj ze strony oficjalnej BZ można pobrać plik i przetestować BZ Smile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



zbyszek jakiego FF używasz bo u mnie przy najnowszej becie zauważyłem problem z zapisywaniem plików,w ie zapisuje normalnie,w ff3.5.5też nie ma problemu,widocznie beta to beta
Odpowiedz
#33
Lunatic używam FF 3.5.5
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#34
Hmmm czy ten soft posiada firewall ? Bo widzę taką zakładkę Smile
Odpowiedz
#35
Najwidoczniej posiada coś a''la firewall ale ten element mnie nie interesuje - mam OA Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#36
zbyszek wiesz co to jest virtual repository drive?
można ta wybrac dysk,jeśli się nie mylę to pewnie partycja na której ma być tworzony wirtualnybyffer zone
Odpowiedz
#37
z tego co widze ten program jest bardzo podobny w działaniu do sandboxie
Odpowiedz
#38
Virtual respository drive jest to miejsce gdzie znajduje się wirtualny folder dla uruchamianych aplikacji zaizolowanych. Domyślnie jest C. U mnie jak mam 4 partycje to mam do wybory jeszcze inne partycje. Ale mam ustawione na domyslne. Katalog ten ma nazwę C:\Virtual.

Jak dasz EMPTY BUFFERZONE to katalog ten jest opróżniany.
zord napisał(a):z tego co widze ten program jest bardzo podobny w działaniu do sandboxie


Podobny jest.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#39
tak dokładnie ja mam już na d
Odpowiedz
#40
A ja nie zmieniam. Jest na default Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości