powozy:)
#21
Plati napisał(a):Lunatic masz jeszcze tego Ligiera?


Nie ligiery były na handel........w sumie całkiem dobrze na nich wyszedłem ,emeryture już mam z nich
Jurek napisał(a):Kilkanaście lat jeździłem samochodami ale teraz głównie autobusem. Lubię się przejść, spotkać ludzi. Jazda bezpieczna a kierowca nawet otwiera drzwi. Żona jeździ Micrą K11 Diesel.


tu się Jurek z tobą zgodzę ,czasem lepiej przejść się,ogólnie zwolić......tempo życia jest szybkie.........autem jadę jak muszę,wolę na piechotę,albo rower,skuter
Odpowiedz
#22
tak jasne, jakbyś sprzedał Bugatti Veyron 16.4 to by ci brakło hehe Smile

Kup FSO Warszawę, dobrze chroni przed rdzą. Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#23
pieniądze się inwestuje...ja bynajmniej tak zrobiłem
Odpowiedz
#24
ja zakopałem pod drzewem Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
długo poczekasz aż ci zaprocentuje.............lepiej zainwestować w fundusze,ewentualnie ziemię
Odpowiedz
#26
lunaticdreams napisał(a):ewentualnie ziemię


ziema to chyba najlepsza możliwa inwestycja dla ludzi co nie chcą się bawić w giełdę
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#27
E tam fundusze. Dziś dobrze prosperuje, za 5 lat będzie dogorywać.
bierni86 napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):ewentualnie ziemię


ziema to chyba najlepsza możliwa inwestycja dla ludzi co nie mają pojęcia o giełdzie.


Co do ziemi, to jak masz I czy II klasę to będzie ci się opłacać. Inaczej nie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#28
dlatego musisz monitorowac sytuację na bieżąco jeśli chodzi o fundusze,ja akurat zrobiłem na odwrót czyli zainwestowałem w ziemię a od ponad 4 lat fundusze......................


własnie dostałem takiego meila
Bardzo proszę o kluczna 180 dni.
Pozdrawiam Nata

całkiem tych ludzi już pogieło może jeszcze świętego mikołaja na wakacje chciała by
Odpowiedz
#29
lunaticdreams napisał(a):Bardzo proszę o kluczna 180 dni.
Pozdrawiam Nata


może chce dostać klucz od ligiera?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#30
buhahahahahaha dobre..............
Odpowiedz
#31
lunaticdreams napisał(a):
Plati napisał(a):Lunatic masz jeszcze tego Ligiera?


Nie ligiery były na handel........w sumie całkiem dobrze na nich wyszedłem ,emeryture już mam z nich
Jurek napisał(a):Kilkanaście lat jeździłem samochodami ale teraz głównie autobusem. Lubię się przejść, spotkać ludzi. Jazda bezpieczna a kierowca nawet otwiera drzwi. Żona jeździ Micrą K11 Diesel.


tu się Jurek z tobą zgodzę ,czasem lepiej przejść się,ogólnie zwolić......tempo życia jest szybkie.........autem jadę jak muszę,wolę na piechotę,albo rower,skuter


Ja jeżdżę samochodem w pracy...bo muszęSmile...natomiast uwielbiam jeździć na rowerze...komunikacją miejską nie jeżdżę ponieważ jest dużo żuli i śmierdziTongue...ale lubię jeździć pociągamiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#32
też lubię śmigać pociągami,szkoda tylko że mamt w polsce zabytkowe koleje ..................ale ma też to pewnie swój urok..............
Odpowiedz
#33
pociągi rulezzz zwłaszcza przez dworzec centralny w WarszawieGrin
Odpowiedz
#34
dawno w wawce nie byłem więc nie wiem jak teraz wygląda tam dworzec ,pochwalę się że w szczecinie pomalowali.........................wygląda teraz jeszczegorzej niż przed malowaniem......
Odpowiedz
#35
chodzi mi o bezpieczeństwietam to są odjazdyGrin
Odpowiedz
#36
co powiecie na to? 5000 km Grin

"Rolnik sam w dolinie"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#37
Lepsza Skarpeta Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
Albo ten

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#39

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


auto dla misiów.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#40
zaje......... syrena,to chyba tylko prototyp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości