jaki antywirus?
#21
Niekoniecznie, ale NIS jest "madchen fur alles" Smile.
Odpowiedz
#22
a może dla dziewczynki lepsza będzie Panda Cloud? zainstaluje i zapomni, że ma jakiegoś antywirusaSmile
Odpowiedz
#23
Panda CA jest bardzo wygodna...mam i chwalę sobie, a moja żona nie martwi się o nic...Pandy po prostu nie widać Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#24
ichito napisał(a):Panda CA jest bardzo wygodna...mam i chwalę sobie, a moja żona nie martwi się o nic...Pandy po prostu nie widać Smile


Twoja żona ichitobędzie się martwić, gdy rozpoczną się problemy z wirusami Grin
Odpowiedz
#25
NIe będzie Jurek...nie korzysta z "dziwnych" stron, a poza tym ma McAfee Site Advisor i OA. I to wystarczy Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
ichito napisał(a):NIe będzie Jurek...nie korzysta z "dziwnych" stron, a poza tym ma McAfee Site Advisor i OA. I to wystarczy Smile


OA to już jest coś, tylko czy potrafi z niego korzystać?
Odpowiedz
#27
zrobiłem formata komputera, zainstalowałem Jej online armor 4.0 (z wyłączeniem hips), do tego dorzuciłem nod32 4.0.468 (zostala mi jeszcze licencja na prawie 7miesięcy) i komputer chodzi bardzo ładnie. dziękuje za porady. znajoma zadowolona, bo teraz widzi różnicę 1,5gb ramu (wcześniej 512mb) no i ma bezpiecznego kompa. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości