Labolatorium Kaspersky - jak to jest ?
#61
Można też wysyłać podejrzane pliki poprzez stronę www Kasperskiego Smile w języku PL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dziś posłałem do labu Kasperskiego 8 plików i jak do tej pory żadnej odpowiedzi. Może przy niedzieli mają odpoczynek Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#62
Najszybciej odpisują jak wysyłam przez formularz na ich stronie.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#63
Różnie to w k-labie bywa, np. dzisiaj reakcja wysłanie-potwierdzenie-detekcja dzieje się w niespełna 40 minut Smile : metoda wysłane z kwarantanny dodane osobiście podejrzane pliki (kasper nie wykrywa nic nawet heurystyką):

Wysłany plik, nie wiem który, na pewno 1 z tych 7 (10 min różnicy)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



odebranie potwierdzenia i detekcja na jednym screenie, popatrzcie na godziny

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



tak by mogło być Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#64
Tommy u mnie to też różnie bywa. Zdarza się że odpisują 10 minut po wysłaniu próbek. A i zdarza się że odpisują dopiero po paru godzinach Smile. Ale nie jest źle.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#65
zbyszek napisał(a):Tommy u mnie to też różnie bywa. Zdarza się że odpisują 10 minut po wysłaniu próbek. A i zdarza się że odpisują dopiero po paru godzinach Smile. Ale nie jest źle.



Wiem, rozumiem, ale w/w przypadku mija niespełna następna godzinai z reszty próbek wysłanych nie ma potwierdzenia. Albo analizują, albo mało ważne. albo poszli na piwko Smile

Widocznie jak coś pilnego to w miarę jak to możliwe to pilnie dystrybuują Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#66
Zgadzam się z Tobą Smile. Mnie się zdarzy otrzymać czasami maila z labu K z odpowiedzia z przed kilku dni. Ale rzadko to sie zdarza. Na ogół szybko odpisują.
Dla przykładu wysłałem przed wczoraj 3 pliki do labu Aviry to do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi.
Plati musi mieć cierpliwość do wysyłania wirusów do labu Aviry Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości