OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU
#21
Ja nie napisałem , że 100% tylko niemal więc różnicajestSmile Wiadome jak się nawet przy najlepszym Firewallu z Hipsem będzie dawało bez zastanowienia allow to nic nie pomoże więc dorzucę rozwagę i zdrowy rozsądek i starczy w zupełności. Mi wirtualizacja nie potrzebna póki co. Czuje się bezpieczniez tym co mam nie narzekam. Dla Ciebie może by taki zestaw nie starczy, dla innego takSmile
Odpowiedz
#22
LikwidatoR napisał(a):Ja nie napisałem , że 100% tylko niemal więc różnicajestSmile Wiadome jak się nawet przy najlepszym Firewallu z Hipsem będzie dawało bez zastanowienia allow to nic nie pomoże więc dorzucę rozwagę i zdrowy rozsądek i starczy w zupełności. Mi wirtualizacja nie potrzebna póki co. Czuje się bezpieczniez tym co mam nie narzekam. Dla Ciebie może by taki zestaw nie starczy, dla innego takSmile


Bardzo dobrze rozumiesz LikwidatoR o co chodzi.
Ja szanuję Twoją decyzję w temacie doboru zestawu zabezpieczającego, tym bardziej, ze sam bardzo długo używałem tego rodzaju klasycznych rozwiązań i je preferowałem.
Mimo wszystko zachęcam wszystkich do wypróbowania najlepszych programów wykorzystujących wirtualizację takich jak Shadow Defender, Sandboxie, GeSWall czy DefenseWall.
VenomX też nie dawał się tknąć i poza Nodem świata nie widział Smile a teraz jest zafascynowany SD.
To jest niezwykła frajda oraz poczucie wolności, gdy przy minimalnym poborze ramu i braku obciążenia procka, możesz bez obaw surfować po necie, otwierać różne pliki a w przypadku Sandboxie i SD, testować nieznane programy Smile
Pakiety i AV są zawodne i obciążają kompa a klasyczne hipsy katują pytaniami i mimo wszystko bez wirtualizacji nie są tak skuteczne.

W tej paczce którą otrzymałem od VenomiXa, jeden plik się nie otworzył. Okazało się, że jednak Defense+ wpuścił wirusa . Oczywiście zawirusowanie nastąpiło w piaskownicy bez szkody dla systemu.
OA ma chyba lepszy hips ale gdyby dobrze poszukać przypuszczam, że też można by znaleźć wira który go obejdzie Smile
Odpowiedz
#23
Bardzo mozliwe, ze sa wirusy co obejdzie OA, ale wydaje mi sie Jurek, ze takich jest mniej niz te co obejda Comodo i inne Firewalle z HipsemWink
Odpowiedz
#24
LikwidatoR napisał(a):Bardzo mozliwe, ze sa wirusy co obejdzie OA, ale wydaje mi sie Jurek, ze takich jest mniej niz te co obejda Comodo i inne Firewalle z HipsemWink


Wynika to z mniejszej popularności OA aniżeli Comodo Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
LikwidatoR napisał(a):Bardzo mozliwe, ze sa wirusy co obejdzie OA, ale wydaje mi sie Jurek, ze takich jest mniej niz te co obejda Comodo i inne Firewalle z HipsemWink


Bardzo mocny HIPS, lepszy od Comodo posiada Outpost Firewall ale na najwyższym poziomie jest niezwykle upierdliwy a na normalnym rzadko się odzywa i jest trochę mniej skuteczny.
CIS z kolei jest niezwykle leciutki i bardzo lubię ten pakiecik wraz z Sandboxie ale to mimo wszystko nie to samo co GW Smile
Odpowiedz
#26
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Bardzo mozliwe, ze sa wirusy co obejdzie OA, ale wydaje mi sie Jurek, ze takich jest mniej niz te co obejda Comodo i inne Firewalle z HipsemWink


Bardzo mocny HIPS, lepszy od Comodo posiada Outpost Firewall ale na najwyższym poziomie jest niezwykle upierdliwy a na normalnym rzadko się odzywa i jest trochę mniej skuteczny.
CIS z kolei jest niezwykle leciutki i bardzo lubię ten pakiecik wraz z Sandboxie ale to mimo wszystko nie to samo co GW Smile


Jurek-jak Ci się chce setny raz to samo powtarzać...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#27
Meir napisał(a):Jurek-jak Ci się chce setny raz to samo powtarzać...


Słusznie Meir. Kończę już temat z GW i wirtualizacją Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości