6+ dni bez reakcji - 2 zagrożenia - ESET NOD
#21
Dla Ciebie kolego polak nie , ale sa tez laicy ktorzy potrzebuja pomocy, nie kazdy jest wszechwiedzący , ale samo podejscie do supportu nie dobrze swiadczy o firmie a support to jest podstawaSmile
Odpowiedz
#22
on napisał że dla niego ważny jest więc chyba się pomyliłeś!
Odpowiedz
#23
no fakt rozpedziłem sie soraa, zwracam honorSmile
Odpowiedz
#24
LikwidatoR napisał(a):Dla Ciebie kolego polak nie , ale sa tez laicy ktorzy potrzebuja pomocy, nie kazdy jest wszechwiedzący , ale samo podejscie do supportu nie dobrze swiadczy o firmie a support to jest podstawaSmile


naucz się czytać napisałem że jest ważny
ale ok nic się nie stało
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
no sora zabiegany dzis jestem strasznie, nie wyrabiam siewybacz chlopieSmile
Odpowiedz
#26
Jurek napisał(a):Nie jest to AV o najlepszej wykrywalności czy też zdolności do leczenia ale posiada najlepszą proporcję pomiędzy wykrywalnością a ilością FP i znakomitą heurystykę.


Bardzo dobrze ujęta wypowiedź.
Są lepsze programy od NODa a skoro ESET olewa swoich klientów to musi się liczyć z tym że będzie ich mieć coraz mniej tym bardziej że nie jest liderem skuteczności wykrywania zagrożeń. Heurystykę pewne programy też mają lepszą od niego.
Odpowiedz
#27
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Nie jest to AV o najlepszej wykrywalności czy też zdolności do leczenia ale posiada najlepszą proporcję pomiędzy wykrywalnością a ilością FP i znakomitą heurystykę.


Bardzo dobrze ujęta wypowiedź.
Są lepsze programy od NODa a skoro ESET olewa swoich klientów to musi się liczyć z tym że będzie ich mieć coraz mniej tym bardziej że nie jest liderem skuteczności wykrywania zagrożeń. Heurystykę pewne programy też mają lepszą od niego.


Racja kolego Pablosss
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#28
Avira, Mcafaffe, KasperskySmile
Odpowiedz
#29
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Nie jest to AV o najlepszej wykrywalności czy też zdolności do leczenia ale posiada najlepszą proporcję pomiędzy wykrywalnością a ilością FP i znakomitą heurystykę.


Bardzo dobrze ujęta wypowiedź.
Są lepsze programy od NODa a skoro ESET olewa swoich klientów to musi się liczyć z tym że będzie ich mieć coraz mniej tym bardziej że nie jest liderem skuteczności wykrywania zagrożeń. Heurystykę pewne programy też mają lepszą od niego.


Heurystykę to lepszą od Noda to ma tylko Kaspersky 2010 Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#30
Plati napisał(a):Heurystykę to lepszą od Noda to ma tylko Kaspersky 2010 Smile


Może przedstawisz nam dowody na poparcie swojej tezy? Smile
Odpowiedz
#31
kaspersky 2010 jest naprawdę niezłym pakietem ale ma jedną wagę straszni ociężały i zużywający dużo zasobów
jeszcze gorzej jest na maks ustawieniach
gdyby nie to to solidny av
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#32
No właśnie wersja 2009 kaspra na max ustawieniach działała jak piórko. Natomiast wersja 2010 na max ustawieniach powodowała obciążenie. A jak ściągałem jakieś pliki to musiałem sporo czekać zanim będzie zapis na dysk. Ogólnie program jak najbardziej ok i gdyby nie avira to pewnie by siedział kasper 2010 Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#33
zbyszek napisał(a):No właśnie wersja 2009 kaspra na max ustawieniach działała jak piórko. Natomiast wersja 2010 na max ustawieniach powodowała obciążenie. A jak ściągałem jakieś pliki to musiałem sporo czekać zanim będzie zapis na dysk. Ogólnie program jak najbardziej ok i gdyby nie avira to pewnie by siedział kasper 2010 Smile


ja mam odwrotnie 2009 muliło dużo bardziej niż wersja 2010. Zdarzało mi się uzytkując wersje 2009 , że podczas skanu zawiesało mi Firefoxa przegladajac strony, u mnie 2010 sie lepiej sprawuje duzo lepiej, zalezy od kompaTongue
Odpowiedz
#34
LikwidatoR napisał(a):
zbyszek napisał(a):No właśnie wersja 2009 kaspra na max ustawieniach działała jak piórko. Natomiast wersja 2010 na max ustawieniach powodowała obciążenie. A jak ściągałem jakieś pliki to musiałem sporo czekać zanim będzie zapis na dysk. Ogólnie program jak najbardziej ok i gdyby nie avira to pewnie by siedział kasper 2010 Smile


ja mam odwrotnie 2009 muliło dużo bardziej niż wersja 2010. Zdarzało mi się uzytkując wersje 2009 , że podczas skanu zawiesało mi Firefoxa przegladajac strony, u mnie 2010 sie lepiej sprawuje duzo lepiej, zalezy od kompaTongue


A masz wszystko ustawione na maxa ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#35
TAk oprocz skanowania emial Anti-Virus mam na medium bo z tego wogóle nie korzystam reszta na maksa pisalem wczesniej ze podczas full skanu mam ponad 77k zurzycia aprocka obciazenie wahalo sie od 20-39%
Odpowiedz
#36
No to jesteś szczęściarz Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#37
a ustawił heurystykę na maxa w ustawieniach?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#38
czy ja wiem kazdy powinien miec w takic granicach a posiadacze lepszego kompa( 4 gb ramu, 4 rzdeniowego kompa) jeszcze mniejSmile
Odpowiedz
#39
LikwidatoR napisał(a):czy ja wiem kazdy powinien miec w takic granicach a posiadacze lepszego kompa( 4 gb ramu, 4 rzdeniowego kompa) jeszcze mniejSmile


No ja nie wiem kolego. U mnie na wszystkich max ustawieniach z heurystykami to zacinał się Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#40
tak heurystyke mam na maksa wszedzie oprocz Mail Ani-Virus bo to dla mnie jest zbyteczne to moge dac w sumie na lowSmile
zbyszek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):czy ja wiem kazdy powinien miec w takic granicach a posiadacze lepszego kompa( 4 gb ramu, 4 rzdeniowego kompa) jeszcze mniejSmile


No ja nie wiem kolego. U mnie na wszystkich max ustawieniach z heurystykami to zacinał się Smile


To nie wiem u mnie za to 2009 sie ciela nawet na medium zalaczona heurystyka na high jeszcze gorzej Tobie lzej chodzila.Dobrze, ze 2010 jest lekka bo bym dalej siedzial na Avirze 9Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości