6+ dni bez reakcji - 2 zagrożenia - ESET NOD
#1
Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
eset nod to jest antywirusów dla ludzi lubiących mocne wrażenia
Pozdro dla wszystkich użytkowników tej aplikacjii
Firma krzak obecnie, kiedyś była naprawdę dobra
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
W wersji 2.x to był bardzo dobry AV naprawdę. Ale co wersje wyżej to gorzej. Taka prawda
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
Ciekawe co powie na to VenomX Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Macie rację ale i tak zaraz VenomX będzie bronił całego ESETU i NODA Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):Ciekawe co powie na to VenomX Smile


plati nie wiesz co powie bo ja wiem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Ciekawe co powie na to VenomX Smile


VenomX powie że my się nie znamy na programie NOD Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
6 dni to u nich jest chwila na poprawienie firewalla potrzebowali 4 miesięcy Tongue
Odpowiedz
#9
Chwila,chwila ja używam tego antyvira...co jest grane?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
ech szkodami ludzi ktorzy mysla że platny AV wszystko zalatwi ( a tacy sa na innych forach).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
powie że nie wysyłali na ten adres co trzeba!!I że jego maile dochodzą
Odpowiedz
#12
Zam jednego plati Grin Jeden ma chyba nick na Z. I twierdzi, że 200zł na zabezpieczenie można wydać, a teraz wychodzi jakie dobre są te zabezpieczenia.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#13
Nod spada na psy , otwieraja nowe oddzialy a taki maja stosunek do klienta to nie powazne
Odpowiedz
#14
Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Mimo wszystko będę bronił Noda. Nie jest to AV o najlepszej wykrywalności czy też zdolności do leczenia ale posiada najlepszą proporcję pomiędzy wykrywalnością a ilością FP i znakomitą heurystykę. Dla osób które stosują wielowarstwową ochronę, Nod może być bardzo dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#15
noda już nie zainstaluje ale jurek prawdę pisze do np DW się nadaje
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Podaj nicki tych "wielu" osób z przekrośloną nazwą ESET Smart Security. Jak będzie ich więcej niż 10 to pogadamy Grin

Co do supportu to podczas rocznej licencji na ten program odpowiedź otrzymywałem w tym samym dniu, najpóźniej na drugi dzień.
Odpowiedz
#17
Ja tam widziałem tylko 2 razy przekreślonego ESETA Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Podaj nicki tych "wielu" osób z przekrośloną nazwą ESET Smart Security. Jak będzie ich więcej niż 10 to pogadamy Grin

Co do supportu to podczas rocznej licencji na ten program odpowiedź otrzymywałem w tym samym dniu, najpóźniej na drugi dzień.


straight'' art napisał(a):Ja tam widziałem tylko 2 razy przekreślonego ESETA Grin


Jedni przekreslaja, inni usuwaja aktualizujac sygnatury.
Nie mniej jednak widac podirytowanie uzytkownikow tego AV, calkowicie zasadne w tym przypadku.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#19
W żadnym programie czy to antywirusowym czy innym nie korzystałem z suporty i myślę , że całe życie nie będę potrzebować, tak więc ta informacja mnie nie zasmuca, co innego gdyby firma zbankrutowała Wink
Odpowiedz
#20
dla mnie support jest ważny akurat
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości