Porównanie DW, GW i Sandboxie.
#41
Podoba mi sie OA nie zasypywał pytaniami, ładnie Hips działa, ale przegladarka uruchamiała sie z opoznieniem,otwieranie nowych kart też i podczas pobierania mialem skoki predkosci. Odinstalowałem i problem znikł atestowałem wtedy wersje OA 3.5 czyli najnowsza. W sumie wersja OA 3.0 mi lepiej chodziła od nowszej nie wiem czemu. Mam kiczowaty net, ale nie mam warunkow by miec lepszy wiec jestem zmuszonydobrac takie zabezpieczenie by mi internetu nie muliłoWink
Dozamet1 napisał(a):a ja wyboru zbytniego nie mam bo OA i Outpost Free nie śmigają na 7 i pozostaje mi tylko Comodo bądż zmiana na jakiś pakiet


To też jestes w kropce chodz mozesz zmienic winde i masz juz OA i Outposta masz lepiej troche bo neta nie moge zmienic, chello , netia u mnie nie siega a neostrade moge miec ale musze zaplacic za 3 slupy na drodze by doprowadzic neta oczywiscie z wlasnej kieszeni Tp nie wylozy kasiory a to koszt kilku ladnych tysiecySmile
Odpowiedz
#42
nie 7 nie zmienię bo chodzi cacy
Odpowiedz
#43
Jakby Tobie policzyli za taką inwestycję to byś zapomniał z wrażenia jak się nazywasz Smile
Odpowiedz
#44
Dozamet1 napisał(a):nie 7 nie zmienię bo chodzi cacy


rozumiemWink chyba , że zainstalujesz jakiegoś DW czy GW jak Ci te programy pasuja zamiast ComodoWink
Odpowiedz
#45
LikwidatoR napisał(a):Podoba mi sie OA nie zasypywał pytaniami, ładnie Hips działa, ale przegladarka uruchamiała sie z opoznieniem,otwieranie nowych kart też i podczas pobierania mialem skoki predkosci. Odinstalowałem i problem znikł atestowałem wtedy wersje OA 3.5 czyli najnowsza. W sumie wersja OA 3.0 mi lepiej chodziła od nowszej nie wiem czemu. Mam kiczowaty net, ale nie mam warunkow by miec lepszy wiec jestem zmuszonydobrac takie zabezpieczenie by mi internetu nie muliłoWink
Dozamet1 napisał(a):a ja wyboru zbytniego nie mam bo OA i Outpost Free nie śmigają na 7 i pozostaje mi tylko Comodo bądż zmiana na jakiś pakiet


To też jestes w kropce chodz mozesz zmienic winde i masz juz OA i Outposta masz lepiej troche bo neta nie moge zmienic, chello , netia u mnie nie siega a neostrade moge miec ale musze zaplacic za 3 slupy na drodze by doprowadzic neta oczywiscie z wlasnej kieszeni Tp nie wylozy kasiory a to koszt kilku ladnych tysiecySmile


Wylacz ochrone WWW, przegladarka nie bedzie mulic.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#46
A wwwkto bedzie chronicWink chyba ze Kaspersky URL AdvisorWink
Odpowiedz
#47
HIPS w OA + Twoj AV.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#48
Creer napisał(a):HIPS w OA + Twoj AV.


kk thx CreerSmile
Odpowiedz
#49
No problem. btw. sukcesywnie moglbys zrezygnowac chociazby z czesci Twoje dlugiej sygnaturki Wink
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#50
mam klucz na 2lata OA ale musze czekać na wersję działającą na 7 mam nadzieję że w niedługim czasie się doczekam
Odpowiedz
#51
Tak racja, jutro zainstaluje z rana OA dzis mi się już nie chce , zobacze co i jak mam nadzieje , że nie bedzie problemówSmile Szkoda, że przegapiłem promocje OA rozdawali za free kliuczyki, tylkonie myslalem , zebede instalował jeszczeOAWink trudnoposiedze na wersji free i poczekam na kolejna promocjeSmile Konczy mi sie trial na AVG Identity Protectionjeszcze 6 dniWink Na Kav mam 142 dni i jeszcze jeden kluczyk na 180 dni w zapasieSmile
Odpowiedz
#52
oa z klasycznym hipsem niby świetna sprawa ale instaluje coś i hips zadaje dziesiątki pytań a skąd mam wiedzieć czy pozwolić czy nie ?
dajmy na to ściągam feke antyvirusa nie wiem czy jest prawdziwy czy nie instaluje oa pyta się o to czy o tamto i oczywiście zezwalam jak by nie patrzyć instaluje się jak każdy inny program
Odpowiedz
#53
zord napisał(a):oa z klasycznym hipsem niby świetna sprawa ale instaluje coś i hips zadaje dziesiątki pytań a skąd mam wiedzieć czy pozwolić czy nie ?
dajmy na to ściągam feke antyvirusa nie wiem czy jest prawdziwy czy nie instaluje oa pyta się o to czy o tamto i oczywiście zezwalam jak by nie patrzyć instaluje się jak każdy inny program


Taka juz istota dzialania klasycznegoHIPSa w przypadku ktorego wymagana jest od uzytkownika jakas tam chociazby szczatkowa wiedza nt. systemu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#54
szczątkowa wiedza nie wystarczy kilku moich znajomych zainstalowało oa i nie korzystają z hipsa który tam jest bo nie wiedzieli na co mają pozwalać a na co nie
Odpowiedz
#55
No niestety, wiekszosc mysli ze jak zainstaluja klasycznego HIPS''a juz sa bezpieczni, klikaja co popadnie a skutki tego sa latwe do przewidzenia. Sam program nie wystarczy wymagana jest swiadoma decyzja uzytkownika.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#56
Każdy Hips zadaje pytania nie tylko OA czy Comodo , podstawowa wiedze trzeba miec jak sie nie mato lepiej niech sie nie instaluje proste wtedy tylko AV i normalny Firewall
Odpowiedz
#57
HIPS to nie aplikacja typu "zainstaluj i zapomnij" Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#58
LikwidatoR napisał(a):
Pablosss napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):OA muli neta


Widzę że Kolegi się żarty dziś trzymają Smile


Nie ja mam radiówke 512 kb/s i mi OA przymulalo neta bez powodu bym go nie wyrzycał. Na radiowke sie nie sprawdził a Comodo sparwdza sie na kazdym neciemi lajtowo chodzi kolegoSmile


A ja mam też wolnego neta (od operatora telefonii komórkowej) i u mnie OA nic nie spowalnia
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#59
większość ludzi nie ma takiej wiedzy za to wchodzą na strony typu matusec i instalują oa czy comodo wyłąnczaja hipsa i cieszą się że mają program który wygrał ...
Odpowiedz
#60
zord napisał(a):większość ludzi nie ma takiej wiedzy za to wchodzą na strony typu matusec i instalują oa czy comodo wyłąnczaja hipsa i cieszą się że mają program który wygrał ...


To byłby szczyt głupoty. Instalować tak świetny soft jak OA i wyłączać w nim jeden z najistotniejszych elementów, czyli HIPS.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości