Porównanie DW, GW i Sandboxie.
#21
No to chyba dobrze ze nie sypie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#22
Tak jest mi na rękę i lepsza ochrona w Kasprze na maksa all i w Comodo i jest dobrzeSmile
Odpowiedz
#23
czy takie ustawienie daje b.dobrą ochronę?
Odpowiedz
#24
Tryb paranoiczny w D+ jest najwieksszym poziomem bezpieczenstwa jaki widze, w ustawioeniach monitorowania mam wszytko zaznaczone jak leci, ustawienia kontroli obrazow mam na poziomie agresywnym na maksa, w Firewallu mam na tryb bezpieczny optymalny , w Kasprze mam tez wszystko co najwazniejsze pozaznaczone, heurystyka na maksa i czuje sie bezpiecznieSmile
Odpowiedz
#25
OK dzięki sprawdzę to u siebie
Odpowiedz
#26
LikwidatoR napisał(a):ani jednego nie dosrałemWink Mam tak od tyg utswione i żadnego alertu nie dostałem aż dziwnie jakby nie działal nic nie sygnalizujeSmile


Nie opowiadaj LikwidatoR bajek Smile
Na pewno czasem się odzywa a podczas instalacji programów gdybyś go nie wyłączył, to byś się nabawił kontuzji palca wskazującego od klikania Grin
Odpowiedz
#27
ale ja nic teraz nie instaluje po prostu sobie na kompie siedze sciagam tylkotestuje wirusy i zadnych alertow nie mam jak sie instaluje program nawet na srednim poziomie daje komunikat ale to jest normalne. A tak bez powodu nie zadaje zadaje zadnych alertow podczas standardowego uzytkowaniapo prostu ciszaSmile
Odpowiedz
#28
LikwidatoR napisał(a):ale ja nic teraz nie instaluje po prostu sobie na kompie siedze sciagam tylkotestuje wirusy i zadnych alertow nie mam jak sie instaluje program nawet na srednim poziomie daje komunikat ale to jest normalne. A tak bez powodu nie zadaje zadaje zadnych alertow podczas standardowego uzytkowaniapo prostu ciszaSmile


Gdybyś uruchamiał ściągnięte wirusy, nie wykrywane przez AV, to D+ na pewno by się odezwał Smile
Odpowiedz
#29
Ściagam i sam wiesz ,że wiele razy musiałem wyplewiać innymi skanerami wspomagajacych Kaspra a D+ nie informowal o zmianach w rejestrze, systemie nic, wiry siedziały w przywracaniu systemu i w temp mozilliWink
Jakby informował to bym zablokował, widocznie wiry nie dostały się głebiej w system więc nie wywalał alertówWink
Odpowiedz
#30
Alerty D+ sa bardzo mylace vide Conflicker, HIPS mimo ze klasyczny nie informuje o wszystkim m.in. o tym co pod danymi zaufanymi procesami typu rundll32 sie kryje.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#31
Creer napisał(a):Alerty D+ sa bardzo mylace vide Conflicker, HIPS mimo ze klasyczny nie informuje o wszystkim m.in. o tym co pod danymi zaufanymi procesami typu rundll32 sie kryje.


oo proszęto jest problem a powinien chronić zwłaszcza najlepszej półki czyli m.in. D+ Comodo
Odpowiedz
#32
LikwidatoR napisał(a):
Creer napisał(a):Alerty D+ sa bardzo mylace vide Conflicker, HIPS mimo ze klasyczny nie informuje o wszystkim m.in. o tym co pod danymi zaufanymi procesami typu rundll32 sie kryje.


oo proszęto jest problem a powinien chronić zwłaszcza najlepszej półki czyli m.in. D+ Comodo


Problem ten jest znany od dawna firmie Comodo, poki co nie widac zeby cos w tym kierunku robili.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#33
Więc wypada zmienic Firewalla z Hipsem, ale nie ma na co, OA muli neta, Outpost zrywal mi palaczenia co jakis czas hehe, chyba, żezainstaluje Kisa musze pomyslec. Trzyma mnie Comodo jeszcze bo mam dodatkowy skaner na żądaniedodatkowy plusikWink
Odpowiedz
#34
Comodo ci się dobrze sprawował więc po co zmieniać?
Odpowiedz
#35
LikwidatoR napisał(a):OA muli neta


Widzę że Kolegi się żarty dziś trzymają Smile
Odpowiedz
#36
Dobrze się sprawował ,ale to Creer napsiał w sprawie: Alerty D+ sa bardzo mylace vide Conflicker, HIPS mimo ze klasyczny nie informuje o wszystkim m.in. o tym co pod danymi zaufanymi procesami typu rundll32 sie kryje. to jest troche niepokojące nawet to jest według mnie poważny bład, nie wiadomoco się może na jakiego wirusa przytrafić, pomyśle jeszcze bo porządnej alternatywy nie ma za bardzo mały wybór , aby mieć mocnego Firewalla z Hipsem jednocześnieSmile
Odpowiedz
#37
Zainstaluj OA a będziesz zadowolony.
Odpowiedz
#38
Pablosss napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):OA muli neta


Widzę że Kolegi się żarty dziś trzymają Smile


Nie ja mam radiówke 512 kb/s i mi OA przymulalo neta bez powodu bym go nie wyrzycał. Na radiowke sie nie sprawdził a Comodo sparwdza sie na kazdym neciemi lajtowo chodzi kolegoSmile
Odpowiedz
#39
A skoro tak to ok Smile
Odpowiedz
#40
a ja wyboru zbytniego nie mam bo OA i Outpost Free nie śmigają na 7 i pozostaje mi tylko Comodo bądż zmiana na jakiś pakiet
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości