Nowy Avast...o co chodzi?
#1
Postanowiłem Was spytać, bo jakoś mało biegły w temacie pakietów AV - wiem, że jest nowa wersja Avasta, o której sporo się mówi w kontekście wprowadzonych zmian...tematy są np. DP, na AVLab i w zagranicznych mediach. Dla mnie jest to jednak trochę zagadkowe, bo w większości tych przekazów mówi się o nowej funkcji - o trybie cichym. Przecież, jak pamiętam taki tryb jest od lat, a nawet widziałem jakieś forum z informacjami na ten temat z 2010 roku!
Czy to coś całkiem innego, bo opis w zasadzie mówi dokładnie to, co znane jest z wcześniejszych wydań? Tak to opisują na blogu Avsata
Cytat:Smoother performance: Do Not Disturb mode

No more text messages popping on-screen during your PowerPoint presentation. No more emails dinging in as you fight for your life to make Top 3 in Fortnite. No more social media alerts or video calls during movie streaming on Friday night. And best of all, no hassle to pop in and out of Do Not Disturb — simply go full screen, or come out of full screen. You can manage your settings to decide which apps go quiet, such as Facebook, Gmail, Skype, Messenger, and Google Chrome. This feature will also be part of all our antivirus offerings moving forward.  Do Not Disturb mode also replaces Game Mode so game mode is still there, just now, as we like to say it is “on steroids”.
https://blog.avast.com/avast-pumps-prote...nd-privacy
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości