TikTok (wcześniej Musical.ly) - chrońcie dzieci i młodzież przed tą aplikacją!
W indiach to akurat oni sami siebie powinni wychować ich zasady czy też pewien brak jest gorszy od znanego nam, przysłowiowego średniowiecza i ten system kastowy niczym w EgipcieGrin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
No cóż...nasz Średniowiecze było w czasach, kiedy ich historia i cywilizacja miały już parę tysięcy lat...nie podejmowałbym się jednoznacznej oceny, czy ich zasady są gorsze czy lepsze. Są po prostu inne, bo bazują na zupełnie innym podejściu do człowieka, świata i całej sfery duchowości czy jak kto woli religijności albo filozofii...
Indie to to jakby osobny świat złożony z setek różnych narodów...z kilkudziesięcioma oficjalnymi językami...przeróżnymi tradycjami i religiami i niezwykle trudno chyba nad tym wszystkim zapanować i uporządkować, choć przecież mówi się, że to największa demokracja na świecie. Czasem w takich przypadkach,kiedy trudno jest coś prosto wytłumaczyć...dojść do jakiś wspólnych kulturowych zaleceń...rygorów...czasem lepiej jest po prostu zakazać, bo ludziom łatwiej taki zakaz przyjąć, niż próbować zrozumieć zawiłe moralne wywody.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
(24.04.2019, 16:24)ichito napisał(a): Indie to to jakby osobny świat złożony z setek różnych narodów...z kilkudziesięcioma oficjalnymi językami...przeróżnymi tradycjami i religiami i niezwykle trudno chyba nad tym wszystkim zapanować i uporządkować, choć przecież mówi się, że to największa demokracja na świecie. Czasem w takich przypadkach,kiedy trudno jest coś prosto wytłumaczyć...dojść do jakiś wspólnych kulturowych zaleceń...rygorów...czasem lepiej jest po prostu zakazać, bo ludziom łatwiej taki zakaz przyjąć, niż próbować zrozumieć zawiłe moralne wywody.
Warto też pamiętać, że w chwili uzyskania niepodległości nie było jeszcze pewne, ile stanów przystąpi do wspólnego państwa... co byście powiedzieli na oddzielny, niepodległy Gudżarat czy Hajdarabad?
Duży i niejednorodny kraj, i tyle Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Mnie głowa boli jak widzę indyjskie pociągi oblepione ludźmi i organizację ruchu drogowego na zasadzie "jak zginiesz to będzie to wyłącznie twoja wina i nikt nawet tego nie zauważy"
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
No przesycenie ludności jak w Japonii czy Chinach, ale większy problem to ich "styl życia" oraz "Medycyna" gdzie każdy medyk, raczej znachor Grin leczy inaczej po swojemu - Kossakowski pokazuje rąbek tego co na co dzień w indiach się dzieje.

I taka perełka... jeśli masz problem z płodnością zadzwoń moim dzwoneczkiem na pewno pomoże....
https://www.sadistic.pl/dzwoneczek-vt490403.htm
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Nie mam żadnych problemów z płodnością Cool
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Cytat:Kilkanaście tysięcy (13239) incydentów, związanych z nielegalnymi lub szkodliwymi treściami w internecie przeanalizowali w ubiegłym roku eksperci zespołu reagowania Dyżurnet.pl. Prawie 2000 z nich stanowiły treści prezentujące seksualne wykorzystywanie dzieci. Eksperci zauważają niepokojący trend — w sieci krążą zdjęcia i wideo o charakterze seksualnym, które dzieci i młodzież wykonują i udostępniają samodzielnie.
To cytat z artykułu na AVLab...nie zdziwiłbym się...właściwie pewien jestem...że część tych filmików to pliki tworzone i udostępniane na TikTok. Całość źródła
https://avlab.pl/w-2018-roku-rodzice-zgl...lem-dzieci
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz