Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online
#1
Używałem kiedyś darmowego zestawu zabezpieczającego. Zrobiłem go z 3 programów. Użyłem aviry, ashampoo firewall, spybot. Zawiodłem się. Po przeskanowaniu systemu przez dr.web i combofix znalazłem 4 wirusy. Ani avira ani spybot nic nie mówili. Postanowiłem to zmienić. Pobrałem avg, online armor i defensewall. Jak myślicie. To dobry zestaw?
Odpowiedz
#2
dr.web lubi fałszywki i zamiast avg zainstalujavirę i zestaw będzie bardzo dobry
Odpowiedz
#3
Zestaw jak najbardziej godny polecenia, uważaj tylko na wskazania AVG gdyż dość często zdarzają mu się poważne wpadki.
Odpowiedz
#4
DW i OA tak.. co do avg to jestem sceptycznie nastawiony.. przepuścił mi trochu wirusów w krótkim czasie..
Odpowiedz
#5
Jaka szybka odpowiedź jestem pod wrażeniem Grin


Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?
Odpowiedz
#6
co wybierzesz bedzie dobrze..
Odpowiedz
#7
lukaso100 napisał(a):Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?


Jeśli w grę wchodzą te 3 AV to proponuję następującą kolejność

1. Avira
2. Avast
3. AVG
Odpowiedz
#8
Jestem bardziej za Avira .
Odpowiedz
#9
najlepiej przetestować samemu co lepiej pasuje.
Odpowiedz
#10
Mi najlepiej pasuje avg. Ma polski interfejs. Z avirą miałem problemy. Wchodzą też inne antywirusy w grę.
Odpowiedz
#11
po polsku masz avasta to za free.. płatne to nod, norton, kaspersky..
Odpowiedz
#12
Ale o avaście słyszałem dużo złego...
Odpowiedz
#13
cos mi sie wydaje ze juz wcześniej podjąłeś decyzje.. wybrałeś avg.. prawda?
Odpowiedz
#14
No wybrałem, ale tak do testów. Teraz się pytam czy to jest dobre.
Odpowiedz
#15
musisz potestować.. sam wybierz co Ci odpowiada.. ja długo miałem comodo internet security i też było ok.. po polsku i za darmo.. ale każdy musi wybrać sam..
Odpowiedz
#16
na softpedii AVG to 2 najbardziej popularny antyvirus pierwsza jestavira a avast na 8 miejscu
Odpowiedz
#17
Avira + Online Armor wystarczy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
ale nie zawsze popularność idzie w parze ze skuteznością.. Smile
Odpowiedz
#19
To biorę avg+ oa + defensewall. Można zamknąć. Mam nadzieję, że jestem bezpieczny.
Odpowiedz
#20
Zostań przy tym co masz skoro AVG ci najbardziej odpowiada .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości