SafeGroup
Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online (/thread-1109.html)

Strony: 1 2


Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

Używałem kiedyś darmowego zestawu zabezpieczającego. Zrobiłem go z 3 programów. Użyłem aviry, ashampoo firewall, spybot. Zawiodłem się. Po przeskanowaniu systemu przez dr.web i combofix znalazłem 4 wirusy. Ani avira ani spybot nic nie mówili. Postanowiłem to zmienić. Pobrałem avg, online armor i defensewall. Jak myślicie. To dobry zestaw?


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - Dozamet1 - 26.07.2009

dr.web lubi fałszywki i zamiast avg zainstalujavirę i zestaw będzie bardzo dobry


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - Pablosss - 26.07.2009

Zestaw jak najbardziej godny polecenia, uważaj tylko na wskazania AVG gdyż dość często zdarzają mu się poważne wpadki.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

DW i OA tak.. co do avg to jestem sceptycznie nastawiony.. przepuścił mi trochu wirusów w krótkim czasie..


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

Jaka szybka odpowiedź jestem pod wrażeniem Grin


Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

co wybierzesz bedzie dobrze..


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - Pablosss - 26.07.2009

lukaso100 napisał(a):Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?


Jeśli w grę wchodzą te 3 AV to proponuję następującą kolejność

1. Avira
2. Avast
3. AVG


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - VenomX - 26.07.2009

Jestem bardziej za Avira .


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

najlepiej przetestować samemu co lepiej pasuje.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

Mi najlepiej pasuje avg. Ma polski interfejs. Z avirą miałem problemy. Wchodzą też inne antywirusy w grę.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

po polsku masz avasta to za free.. płatne to nod, norton, kaspersky..


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

Ale o avaście słyszałem dużo złego...


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

cos mi sie wydaje ze juz wcześniej podjąłeś decyzje.. wybrałeś avg.. prawda?


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

No wybrałem, ale tak do testów. Teraz się pytam czy to jest dobre.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

musisz potestować.. sam wybierz co Ci odpowiada.. ja długo miałem comodo internet security i też było ok.. po polsku i za darmo.. ale każdy musi wybrać sam..


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - zord - 26.07.2009

na softpedii AVG to 2 najbardziej popularny antyvirus pierwsza jestavira a avast na 8 miejscu


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - Plati - 26.07.2009

Avira + Online Armor wystarczy.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - martini - 26.07.2009

ale nie zawsze popularność idzie w parze ze skuteznością.. Smile


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - lukaso100 - 26.07.2009

To biorę avg+ oa + defensewall. Można zamknąć. Mam nadzieję, że jestem bezpieczny.


Re: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online - VenomX - 26.07.2009

Zostań przy tym co masz skoro AVG ci najbardziej odpowiada .