Pracownik firmy Symantec wyemigrował do ALWil'a.
#41
Hmm no tak, ale jak przywrócę system, skoro nie będzie całego system32?
Odpowiedz
#42
chyba powinno dać radę nie wiem rzadko przywracam system
Odpowiedz
#43
A od czego jest obraz partycji?? Muszę zainstalować tego SP3, ale trzeba poczekać aż ściągnę Xubuntu.
Odpowiedz
#44
ja nie mogę zrobić tego obrazu bo partycja z xp ma 135gb(zajęte niecale 20gb) a ta 2 ma 97gb wiec przy następnym formacie jak zmienię wielkość partycji
Odpowiedz
#45
Cytat: Pracownik firmy Symantec wyemigrował do ALWil''a.

Bardzo inteligentny tytuł i rzucający na kolana.A jaki wazny
A przykładowe odpowiedzi?
Cytat: coś dlugo świętują jego przyjście bo bety nie wydają

Cytat: A od czego jest obraz partycji?? Muszę zainstalować tego SP3, ale trzeba poczekać aż ściągnę Xubuntu.

Bez komentarza.
Odpowiedz
#46
Zbycho złóż wniosek do Jarka o to żeby cię mianował samozwańczym moderatorem Grin
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#47
coś ty zbycho taki nerwowy na wakacjach nie odpoczoleś czy jak?
Odpowiedz
#48
Nerwowy?Ja?A nie przypadkiem odwrotnie?
Odpowiedz
#49
No chyba nie. Widać powoli wszyscy powoli odczuwają Twoją obecność.

Zbycho zaprowadziłby porządek na forum. Zero spamowania, kłótni, tylko spokój jak w kościele.
Odpowiedz
#50
Macie rację, jego obecność i wieczne czepianie się byle czego odczuł już każdy użytkownik forum. Ciągle ma wieczne aluzje i pretensje, jakby był wiecznie niezadowolony z życia, domyślam się, że jesteś Informatykiem ? Skoro zrobiłeś co zrobiłeś z NO-NAME AV i się nas czepiasz, nie musimy mieć wiedzy informatycznej, a jak coś Ci nie pasuje to znajdź sobie inna rozrywkę, a nie się ciągle nas czepiasz.

______
Sądzę, że gdyby zbycho był jednym z modów, to za brak wiedzy, np. co to jest obraz dysku, lub lekkie nieposłuszeństwo, dawałby bana na 24h.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#51
Och Art cicho bądź! Do N-N-AV wrócę gdy będzie mnie stać na Delphi RAD Studio.
Odpowiedz
#52
Możemy trzymać się tematu w spokoju? Smile
Odpowiedz
#53
Adam_993 pisales cos że Avast 5 Beta będzie w tym tygodniu. To gdzie ona jest? Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#54
Gdyby mój Dobry Przyjaciel Zbycho został moderatorem tego forum-podejrzewam,że założył by tu obóz koncentracyjnySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#55
A co ja Ci zrobię że nie ma? Na forum Avasta mówili że będzie. Przypominam, że tydzień ten nie minął.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości