Pracownik firmy Symantec wyemigrował do ALWil'a.
#1
Cytat: ALWIL Software, producent avast!, prawdopodobnie najpopularniejszego oprogramowania antywirusowego na świecie, oficjalnie oznajmił, że Vince Steckler dołączył do firmy, obejmując pozycję CEO. Vince pracował wcześniej na pozycji Vice Prezydenta działu sprzedaży Symantec, światowego lidera w produkcji programów zabezpieczających.


Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ciekawe czy alwil płaci lepiej niż SymantecGrin
Odpowiedz
#2
skoro przeszedł to muszą o niebo lepiej płacić
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#3
albo podpadł SymantecowiWink
Odpowiedz
#4
Albo może bardziej lubi Czechy niż USA Tongue
Odpowiedz
#5
Blade napisał(a):Albo może bardziej lubi Czechy niż USA Tongue


czeskie lepsze piwo Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Jakpracował tam wiele lat pensje miał na pewno wysoką, watpie by redukcja w kadrze trafiła na niego coś może przeskrobał, lub chciał zmienić otoczenieWink
Odpowiedz
#7
Musze je kiedyś spróbowaćSmile
Odpowiedz
#8
a może mobbingSmile nie chciał dawać się szczypać szefowi po pupie i go wywalili
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#9
a może ma dość promowania swoim nazwiskiem produktu który niestety nie jest najlepszy
z innej strony może miał jakieś swoje pomysły których nie mógł zrealizować bo miał mało do powiedzenia
ale jeszcze z innej strony lepiej być szefem a nie vice prezydentem działu sprzedaży.
panowie CEO to CEO
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
polak900 napisał(a):a może ma dość promowania swoim nazwiskiem produktu który niestety nie jest najlepszy
z innej strony może miał jakieś swoje pomysły których nie mógł zrealizować bo miał mało do powiedzenia
ale jeszcze z innej strony lepiej być szefem a nie vice prezydentem działu sprzedaży.
panowie CEO to CEO


W sumie te opcje są bardzo prawdopodobneWink
Odpowiedz
#11
Ten "transfer" może im wyjść na dobre. Kto wie może zrobią z Avasta drugiego Nortona ? Grin Lepiej żeby nie bo Symantec zniweczył już wiele dobrych programów przykładając do nich swoją łapę
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Kryzys. W symantecu zrobili redukcje zatrudnienia, więc nieszczęśnik poszedł do alwilu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#13
Czytałem wcześniej że robi Symantec redukcje pracowników i to dość liczną Smile
Odpowiedz
#14
widać że wszędzie transfery .Mam nadzieję że na korzyść ALWIL
Odpowiedz
#15
Pożyjemy zobaczymy
Odpowiedz
#16
Albo woli Czeszki.
Odpowiedz
#17
adam_993 napisał(a):Albo woli Czeszki.


Szkoda że nie możemy go o to zapytaćGrin
Odpowiedz
#18
Strzelam że woli czeskie piwo.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Lepiej mu płacaSmile
Odpowiedz
#20
Albo woli czeski klimat lub czeski język.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości