Warszawa najbardziej zainfekowana :)
#21
martini napisał(a):ichito na AGH, PK czy UJ większośc nawet niema porządnego av a nie mówiąc już o fv.. Tongue


takie mam pytanie jak ci działa online armor na win 7
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#22
dokładnie.. to mogłoby się okazać bardzo interesujące.. Smile ciekawe też jest na jakiej grupie internautów zrobili to zestawienie.. firmy czy osoby prywatne.. jak firmy to już wiemy co to za program Tongue

polak900 napisał(a):
martini napisał(a):ichito na AGH, PK czy UJ większośc nawet niema porządnego av a nie mówiąc już o fv.. Smile mam znajomych który ma tylko avasta czy noda, zapora windows i jakoś żyją Smile po co się przejmować? Smile nie mam wirusów bo wszystko działa.. po co mi fv (nie mówiąc o już o piaskownicy).. takie podejście ma wiele osób.. Tongue


takie mam pytanie jak ci działa online armor na win 7


nie mam problemów.. działa tak jak powinien. choć teraz jestem na wakacjach i korzystam z laptopa na którym mam teraz xp..
Odpowiedz
#23
martini napisał(a):dokładnie.. to mogłoby się okazać bardzo interesujące.. Smile ciekawe też jest na jakiej grupie internautów zrobili to zestawienie.. firmy czy osoby prywatne.. jak firmy to już wiemy co to za program Tongue

polak900 napisał(a):
martini napisał(a):ichito na AGH, PK czy UJ większośc nawet niema porządnego av a nie mówiąc już o fv.. Smile mam znajomych który ma tylko avasta czy noda, zapora windows i jakoś żyją Smile po co się przejmować? Smile nie mam wirusów bo wszystko działa.. po co mi fv (nie mówiąc o już o piaskownicy).. takie podejście ma wiele osób.. Tongue


takie mam pytanie jak ci działa online armor na win 7


nie mam problemów.. działa tak jak powinien. choć teraz jestem na wakacjach i korzystam z laptopa na którym mam teraz xp..


sterownik firewalla jest niekompatybilny z win 7 więc jak ci może to działać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
Nie jestem socjologiem i to nie ja robiłem te analizy...to były tylko moje przypuszczenia. Możliwe, że to miało wpływ, ale wcale nie musiało. Dziwi mnie wynik stolicy...kilkunastokrotnie wyższy od Krakowa.
Słuszne pytania zadał marini...nie znamy charakteru badanej grupy, więc nasze wypowiedzi to tylko gdybania...ale całkiem sympatyczne, choć może pozbawione głębszego sensu Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#25
jaką masz wersje win7? ja mam 7229 i OA Build 3.5.0.32 i działa..
Odpowiedz
#26
możliwe że to jest ta różnica
to ok dzięki za info
bo na rc nie działa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#27
co do 7 to różnie bywa.. raz zainstalowałem 7229 i musiałem robić format bo nawet avira nie chciała działać Tongue
Odpowiedz
#28
martini napisał(a):co do 7 to różnie bywa.. raz zainstalowałem 7229 i musiałem robić format bo nawet avira nie chciała działać Tongue


u mnie nie ma problemu z programami pod win 7 z wyjątkiem online armor
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#29
błąd masz podczas instalacji, tak?
Odpowiedz
#30
nie
wywala po instalacji przy próbie uruchomienia FW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#31
to raczej wina wersji 7.. ja miałem problem z office 2010 podczas uruchamiania, potem z instalacją a teraz działa jak należy.. tak to niestety jest z 7..
Odpowiedz
#32
Plati napisał(a):Łódź Venomxa druga - to pewnie przez Nody Tongue

A mojego miasta nie ma, ha!


Pewnie wiocha Smile
Odpowiedz
#33
aleś ty dowcipny od rana Grin
Odpowiedz
#34
Właśnie Plati-gdzie Ty mieszkasz?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#35
Meir napisał(a):Właśnie Plati-gdzie Ty mieszkasz?


Mieszka w Polsce tyle starczy wiedziec bo jak powie gdzie byc moze jego miejscowosc bedzie najbardziej zainfekowana w Polsce przebije lodz VonomXamimo mniejszej ilosci mieszkancówWink
Odpowiedz
#36
Informacja z "Dobrych programów"

Niezbyt przychylny naszemu krajowi jest najnowszy raport firmy Sophos, który przedstawia kraje najbardziej "zasłużone" dla ogólnoświatowego spamu.
Raport dotyczy okresu od kwietnia do czerwca tego roku. Jak zwykle ranking otwierają Stany Zjednoczone, pochodziło stamtąd 15,6% wszystkich niechcianych wiadomości wysłanych w badanym okresie na całym świecie. Drugie miejsce należy do Brazylii (11,1%). Na trzecim miejscu znalazła się Turcja, ale wynik jest już jednocyfrowy - 5,2%. Niestety, Polska w tej edycji rankingu znalazła się na wysokim, szóstym miejscu z wynikiem 4,2%, tuż za Indiami i Koreą Południową.
W poprzedniej edycji ledwo mieściliśmy się w pierwszej dziesiątce największych spamerów (choć z drugiej strony, kiedyś udało nam się zająć nawet trzecie miejsce). Aktualnie mniej spamu od nas wysyłają na przykład niegdyś takie tuzy cyberkryminalnych rankingów jak Chiny, Rosja czy Wietnam. Pikanterii wynikom rankingu dodaje fakt, że Polska była krajem, gdzie odsetek spamu wzrósł najbardziej spośród wszystkich państw ujętych w badaniu.
Wysoki wynik Polski jest niepokojącym sygnałem, że w naszym kraju nadal nie dba się dostatecznie o bezpieczeństwo systemów komputerowych - i to nie tylko w dużych instytucjach, ale także w domach. Spora ilość spamu jest bowiem wysyłana z zaatakowanych przez botnetowe trojany komputerów należących do najczęściej zupełnie nieświadomych, domowych użytkowników.
Link do oryginalnego raporu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#37
standart Polska zawsze na czele w niepochlebnych badaniachWink
Odpowiedz
#38
Meir napisał(a):Właśnie Plati-gdzie Ty mieszkasz?


On jest z Sosnowca z tego co pamiętam
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#39
Co do Sosnowca, to słyszałem że żąda dostępu do morza Grin (p. Daukszewicz w Szkle Kontaktowym mówił, że widział w Sosnowcu taki napis na murze).
Odpowiedz
#40
Nigdzie nie pisałem, że jestem z Sosnowca.
adam_993 napisał(a):(p. Daukszewicz w Szkle Kontaktowym mówił, że widział w Sosnowcu taki napis na murze).


oglądasz tych nudziarzy? Miecugow..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości