Wyrwij sie z macek Google'a! Czyli prywatność na pierwszym m
A ja będę używał wszystkich usług Google i nikt mi nie zabroni Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Temat ten jest poświęcony inwigilacji GOOGLE. Jaki jest twój problem kolego ?
Ty masz obsesje na punkcie swoich absurdalnych testów antywirusowych, które w żadnym stopniu nie udowadniają niczego, jednakże ja ich nie dezaprobuje i nie piszę aby temat ten zamknąć, tak więc zanim coś napiszesz dobrze się zastanów...


Człowieku ty na serio jesteś jakiś chyba upośledzony co nie?
Testy robię jak mi się nudzi - jakbyś nie zauważył od dłuższego czasu nie zrobiłem żadnego bo mam co robić - w przeciwieństwie do ciebie nie spamuje cały czas jakie to google jest fe itd. itp...
Może najpierw zapoznaj się z określeniem "

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"którego masz zamiar używać zanim go użyjesz...
Poza tym twój poziom jest za niski jak ci kiedyś już napisałem żeby zrozumieć chyba o co chodzi w moich testach bo już przyznałem kiedyś że nie są to profesjonalne testy, ale pokazują jak dany program radzi sobie z nowymi (dzisiejszymi przeważnie 12 -24h - niekiedy 24 - 48h) zagrożeniami, a nie jak w profesjonalnych na starych lecz w większej ilości...

Idź na swoje forum szerz sobie strach przed google i ich inwigilacją - ty myślisz że inne firmy nie inwigilują cię - to jesteś śmieszny Tongue
Ja tam używam google, YT i gmail i jakoś nie mam zamiaru przestać no chyba że google upadnie kiedyśTongue
A i jeszcze coś nie zamierzam się dalej z tobą kłócić bo nie będę zniżał się do twojego poziomu - dziękuje i au revoir w tym temacie.
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
ja tam nie wiem mnie tam google szpieguje w telefonie z androidem cały czas sie coś wysyła musiałem odciąć neta programem bo wyłączyć się tego nie dało...
Odpowiedz
@Eru - Raport za spam poleciał. To nie temat na tego typu dyskusje, poza tym ja tobie nie ubliżam...
Odpowiedz
Skończycie ? Jeden i drugi spamuje i pisze swoje dyrdymały i racje. Jeden drugiego od fanatyków i mających obsesje wyzywa... I jeszcze będziecie mówić, co to spam i kto ma racje ? Spokój ma być.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
VenomX napisał(a): Moi drodzy, tak ! Korzystajcie z Gmail jak i z innych wspaniałości GOOGLEWink! [/size]


niestety ale google jest obecnnie najlepszą wyszukiwarką i nie porzuciłbym jej na rzecz innych a to co robi z polityką prywatności to istne zło Smile w sumie używam tylko gmail na pierdoły - nie mam tam nic wartościowego.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Jako wyszukiwarka treści jest numer jeden dla mnie, próbowałem bing ... ale wymięka po chwili, trafność wyszukiwania to dramat (tego czego ja poszukuje). To co wyszukuje akurat niech se tam indeksują mało mnie obchodzi, ale jeśli chodzi o pocztę powoli zaczynam przestawiać się na hotmail, później to już tylko własny serwer.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
nieźle sobie google poczyna chciałem założyć konto a tu zonk

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a co jak ktoś nie posiada telefonu albo nie życzy sobie podawać googlowi numeru ?
Odpowiedz
zord napisał(a):(...)

a co jak ktoś nie posiada telefonu albo nie życzy sobie podawać googlowi numeru ?

hotmail.com ? :D
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
zord napisał(a):nieźle sobie google poczyna chciałem założyć konto a tu zonk

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a co jak ktoś nie posiada telefonu albo nie życzy sobie podawać googlowi numeru ?

Masakra Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
g&&le + proxy i jest fajnie.
Odpowiedz
A Hotmail znów wprowadza poprawki do swoich zabezpieczeń Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ten SmartScreen jest naprawdę niezły. Lepszy niż te "wp-antyspamy".
Odpowiedz
ichito napisał(a):A Hotmail znów wprowadza poprawki do swoich zabezpieczeń :)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ba... malo tego, wczoraj MS oglosil wielka migracje blogow ze swojej przestrzeni .spaces.live.com na wordpress.com - ja swoja migracje juz zakonczylem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
a tu jeszcze ciekawostka zmieniłem identyfikator przeglądarki na telefon komórkowy ujrzałem taki oto komunikat w wypadku zwykłej przeglądarki mogę to jeszcze zablokować to komórkowe browsery takich funkcji nie i geolokalizacja jest wysyłana do Googla czy tego chcemy czy nie...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
1. Odpowiednie opcje udostępniania lokalizacji są w ustawieniach przeglądarek lub telefonu.
2. Przeglądarka pyta czy udostępnić lokalizację.
3. Jeżeli przeglądarka nie pyta, znaczy, że nie ma wsparcia dla geolokalizacji.
Odpowiedz
E tam, kiedyś miałam fioła na punkcie bezpieczeństwa, ale potem zrozumiałam, że nie jestem jakąś szychą, aby inni się mną interesowali.

Poza tym w internecie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy...

Nie zamierzam rezygnować z wyszukiwarki Google, konta na Gmail, ani z przeglądarki Google Chrome.

Nie zamierzam usuwać ulubionych z Google Chrome, nie wchodzę na żadne wstydliwe strony...

Tym niemniej do Pale Moon 8.0 i Firefox Nightly zainstalowałam Track Me Not, Ghostery i Optimize Google.

Nawet zainstalowałam Ghostery w Google Chrome i Operze, ale nie zamierzam popadać w paranoję i rezygnować z najlepszej wyszukiwarki, bardzo dobrego konta mailowego i dość dobrej przeglądarki.
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
Dziwna sprawa zablokowałem adres który teoretycznie należy do googla ale po sprawdzeniu okazało się że jest to adres serwera mojego dostawcy sieci czyżby Google montowało swoje urządzenia u każdego dostawcy internetu ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To raczej sprawka Google Global Cache. Netia z tego korzysta, dlatego ma dużo szybszy dostęp do np. Yotube. Nic w tym dziwnego, że i skrypty są na ich proxy i przez to szybciej pobierane.
Odpowiedz
Jak komuś Bing nie leży to zawsze jest DuckDuckGo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości