Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki)
#74
(07.06.2018, 22:53)Quonirath napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Powiem tak Bitek fajna opcja bo praktycznie nie wymaga uwagi instalujesz i zapominasz ale z drugiej strony kuszą możliwości ssfw tym bardziej że kilka lat temu kosztował mnie 300 złotych bo była wtedy promocja dla użytkowników forum kupiłem dożywotnią licencję na 5 pc Smile ciężki dylemat.
Pytanie do użytkowników ssfw na win10 czy na początku dużo komunikatów płynie ze strony ssfw? czy jeśli to będzie czysty system a aplikacje które będę instalował będą pochodzić bezpośrednio od ich twórców to czy mogą się pojawić jakieś zapytania od ssfw które należałoby zablokować ? Czy na forum znalazł by się ktoś kto by mi pomógł w konfiguracji ssfw gdybym zdecydował się na taką opcję ? bo o sandboxie to chyba gdzieś jest tu wątek i ewentualnie pomoc w konfiguracji adguarda


Bit nigdy nie będzie 100% skuteczny bo nie ma wirtualizacji żadnej. Jak czegoś nie ma w sygnaturach i skaner behawioralny nie wyłapie to koniec. Ale bez przesady. Niektórzy tutaj to robią fortecę ze swojego komputera.
Używam teraz właśnie Total Security i co mnie wkurza to to, że o wszystkim decyduje za Ciebie. Plik znany dla Ciebie ale nie znany dla BIt = kwarantanna.
Dla kogoś kto używa sieci powiedzmy w normalny sposób to jest to wystarczające.

Możesz zrobić jeszcze inaczej.
Zarejestrować się na promocji i potem napisać do supportu Bit, że chcesz licencję zmienić na sam Antivirus Plus i dodać do tego SSFW. Będziesz miał bardzo dobrego antywirusa, nie zmarnujesz licencji na Firewalla a jak chcesz to dodasz sobie jeszcze jakąś wirtualizację. Wg. mnie pakiet nie do obejścia...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Apocalypse - 07.06.2018, 10:04
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Konto usunięte - 07.06.2018, 14:28
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Apocalypse - 08.06.2018, 07:11
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Konto usunięte - 08.06.2018, 07:50
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Apocalypse - 08.06.2018, 08:06
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Konto usunięte - 08.06.2018, 20:11
RE: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Apocalypse - 10.10.2018, 07:20
Re: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez McAlex - 26.10.2012, 09:18
Re: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez ktośtam - 27.10.2012, 06:39
Re: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Eugeniusz - 28.10.2012, 12:43
Re: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Eugeniusz - 28.10.2012, 20:14
Re: Płatny pakiet IS (skuteczny i w miarę lekki) - przez Konto usunięte - 03.04.2015, 09:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości