Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click?
#3
(28.10.2017, 16:18)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak bardzo się przyzwyczaiłem do Kerivera 1-Click używając go przez lata na XP, Viście i Win7...tak bardzo nie interesowałem się, co obecnie jest na rynku, że teraz obudziłem się lekko zaniepokojony, że nie bardzo wiem, co zainstalować na Win 8.1 (64-bit)? Ostatnia wersja tego programu 3.01obsługuje co prawda Win8, ale na Win8.1 nie tworzy konsoli i pokazuje błędy podczas wstępnej konfiguracji.
Może macie jakieś propozycje na program do backupu systemu, który spełniałby te wymagania:
- kopie/migawki systemu w postaci skompresowanych plików
- przechowywanie kopii na dysku lokalnym
- instalowanie konsoli (jak w Keriver) na dysku lokalnym, co daje możliwość przywracania systemu bez dodatkowych napędów
- najlepiej jeśli niekoniecznie trzeba instalować ratunkowy CD/USB...nie korzystałem z tego i nie bardzo mi się chce w to bawić  Cool
I pytanie jeszcze na koniec...czy w przypadku takich programów ma znaczenie tzw. szybki start? Wydaje mi się, że tak, bo gdzieś mi się obił taki temat przy okazji Shadow Defendera, ale nie mam pewności.
Jak z Macrium stoimy Panie Kolego?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click? - przez Tajny Współpracownik - 28.10.2017, 17:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości