Poszukiwana zabawka z androidem do 400 zł
#16
Waves97 napisał(a):Nie jestem wymagający.


No to Windows Phone też by Ci chyba wystarczył? Smile
Oczywiście jeżeli wolisz kupić coś z androidem i się męczyć... tak, męczyć, bo wszystko jest wooooollnnneee na słabych telefonach z andkiem, nawet Nexus S nie potrafi zapewnić płynności na odpowiednim poziomie, a słaby nie jest, na dodatek nie ma żadnych nakładek-spowalniaczy. Naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich celach chcesz go używać. Przykładowo ludzie potrafią czytać nawet na np. 3,2" ebooki... ja uważałem to za kretynizm na telefonie z wielkim 4,65"... to nie do tego zostało stworzone i kiepsko się w tym zastosowaniu sprawuje, podobnie jak w wielu, wielu innych. Jak ktoś uważa, że można kupić coś taniego (albo nawet i drogiego) z andkiem i robić na nim miliard różnych rzeczy... to ma rację, ale każda z tych rzeczy będzie robiona gorzej i w gorszych warunkach.
Ja się (znowu!) waham - zostać przy E72 czy przy Lumii 710 - pierwszy jest chyba niezniszczalny, ładuje się raz na 4-6 dni, drugi pozwala znacznie wygodniej obsługiwać email, no i ma boski czytnik RSS.

No, nieco przyoftopowałem Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Poszukiwana zabawka z androidem do 400 zł - przez Konto usunięte - 25.09.2012, 19:15
Re: Poszukiwana zabawka z androidem do 400 zł - przez Konto usunięte - 27.09.2012, 12:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości