Instalowanie programów na koncie admina
#5
np na stronie avast support center znalazłem taką instrukcję
... Najpierw pobierz avast! Internet Security 6.x ze strony avast!, lub skorzystaj z bezpośredniego linka do wielojęzycznej wersji programu:

...i zapisz plik na swoim komputerze w miejscu, gdzie będzie łatwo go znaleźć. Na przykład zapisz plik instalacyjny setup_av_pro.exe na Pulpicie.

Znajdź zapisany przez siebie wcześniej plik instalacyjny setup_av_pro.exe (w zależności od ustawień systemu rozszerzenie pliku może być ukryte), na przykład na Pulpicie. W zależności, którą wersję systemu operacyjnego używasz i jak jesteś zalogowany do systemu

Windows 7 lub Windows Vista jako użytkownik z prawami administratora. Kliknij prawym przyciskiem myszki na pliku instalacyjnym i wybierz ''Uruchom jako Administrator'' z menu kontekstowego...

i sam już nie wiem jak instalowałem go poprzez dwuklik i mam obawy czy na pewno jest wszystko w porządku - wiem najlepiej przeinstalować na nowo ale to nie wchodzi w gre - jedynie przywracanie systemu ale nie mam zbytnio czasu na toTongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Instalowanie programów na koncie admina - przez Kolos28 - 04.06.2011, 17:51
Re: Instalowanie programów na koncie admina - przez Konto usunięte - 04.06.2011, 20:03
Re: Instalowanie programów na koncie admina - przez Eugeniusz - 05.06.2011, 19:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości