Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Lubię go - daja radę, niech tak zostanie.
Odpowiedz
KIS 2011- 156/173 (90,1%)


Dodano: 14 maja 2011, 2011 16:14

KIS 2012 beta- 164/173 (94,8%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
ESET NOD32 AV 5 BETA
teraz 157/173 (90,7%)
Odpowiedz
Coranti161/173 93,06%
Odpowiedz
O, Zordzie, znów piękny wynik Coranti, zaciekawiłeś się nim na dłużej, czy tylko sprawdziłeś skuteczność na paczce.
Odpowiedz
Cytat: O, Zordzie, znów piękny wynik Coranti, zaciekawiłeś się nim na dłużej, czy tylko sprawdziłeś skuteczność na paczce.


andrzej76 napisał(a):KIS 2012 beta - 164/173 (94,8%)


zord napisał(a):Coranti161/173 93,06%


Ja wiem, czy piękny wynik multi-engine coranti? Jednosilnikowy daje radę Smile

Multi-engine powinien mieć coś koło 99%Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Andrzej76 zostawię go sobie na parę dni ale raczej nie zagości na dłużej bo strasznie dużo RAMu zajmuje

Tmmy504 jak wynik jest zbyt niski to można zainstalować do niego jeszcze dodatkowego antyvirka jest kompatybilny miedzy innymi z kasperskym Tongue
Odpowiedz
Of course panie modzie Smile
Dlatego moim dopełnieniem do kasprzaka jest mbam i nic więcej nie potrzeba Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
znów chwalenie tego co się ma :crazy:
mówisz że nic więcej nie potrzeba dodał bym do tego że trzeba posiadać lepszy sprzęt...
ja osobiście wolał bym coranti i przynajmniej wiedział bym dlaczego muli kompa a nie KIS zwykły pakiet a wymagania z księżyca Wall
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):znów chwalenie tego co się ma :crazy:
mówisz że nic więcej nie potrzeba dodał bym do tego że trzeba posiadać lepszy sprzęt...
ja osobiście wolał bym coranti i przynajmniej wiedział bym dlaczego muli kompa a nie KIS zwykły pakiet a wymagania z księżyca Wall


Jesteś w błędzie. Używaj sobie Coranti czy co tam chcesz. Przecież jest multi-engine. Używajcie sobie co chcecie, na prawdę nie ma przymusu.
W moich paczkach 0-day, są sample co nawet Kasper i MBAM ich nie wykrywają.

Reasumujac, nie ważne co tam używasz, ważne, żebyś wiedział że tam dalej jest wąglik Smile


Dla zwykłego usera korzystającego z neta i tak nie zrobi różnicy, byle by brał coś z wyższej póki jeśli chodzi o programy zabezpieczające.
A czy mu wykradną backdorem hasła do ftp/www/bank i się skapnie po fakcie to juź jego sprawa. Ja przynajmniej wiem czego używam. I to nie jest reklama. Ja klientom wrzucam avasta free na kompy, może dlatego ma taką dobrą wykrywalność wąglików. A klienci zadowoleni w 3 dupyGrin

KIS ma wymagania z księżyca, to popatrz wcześniej tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
tommy504 napisał(a):
Piotrex44 napisał(a):znów chwalenie tego co się ma :crazy:
mówisz że nic więcej nie potrzeba dodał bym do tego że trzeba posiadać lepszy sprzęt...
ja osobiście wolał bym coranti i przynajmniej wiedział bym dlaczego muli kompa a nie KIS zwykły pakiet a wymagania z księżyca Wall


Jesteś w błędzie. Używaj sobie Coranti czy co tam chcesz. Przecież jest multi-engine. Używajcie sobie co chcecie, na prawdę nie ma przymusu.
W moich paczkach 0-day, są sample co nawet Kasper i MBAM ich nie wykrywają.

Reasumujac, nie ważne co tam używasz, ważne, żebyś wiedział że tam dalej jest wąglik Smile


Dla zwykłego usera korzystającego z neta i tak nie zrobi różnicy, byle by brał coś z wyższej póki jeśli chodzi o programy zabezpieczające.
A czy mu wykradną backdorem hasła do ftp/www/bank i się skapnie po fakcie to juź jego sprawa. Ja przynajmniej wiem czego używam. I to nie jest reklama. Ja klientom wrzucam avasta free na kompy, może dlatego ma taką dobrą wykrywalność wąglików. A klienci zadowoleni w 3 dupyGrin

KIS ma wymagania z księżyca, to popatrz wcześniej tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



BEZ KOMENTARZA BO NIE MA SENSU SPIERAĆ SIĘ, KAŻDY CHWALI TO CO MA..


Dodano: 15 maja 2011 16:11

100 malware16,2MB
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


Dodano: 15 maja 2011 16:17

Zemana A-M (Hitman)
95/100 (95%)
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Coranti 90/100 90%
Odpowiedz
Eset AV 4.2
85/100=85%.
Odpowiedz
Ja się @Piotrex44 nie spieram i szanuję wasze decyzje, dlaczego mam być nonstop najeżdżany, że używam kaspersky? wytłumacz mi to. To jest mój wybór i na razie go nie zmieniam.
Z chwalenia się już wyrosłem, teraz z biegiem czasu to mogę spokojnie porównywać produkt A do produktu B, jeśli mam taką możliwość.



I nie miej tu AV na pokładzie z windows, virus .bat przerobiony na exe kasuje wszystkie pliki na systemowym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po resecie jesteś w czarnej d...eGrin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
KIS 2012 beta- 79/100 (79,0%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
80/100 KIS 2010

Jutro wrzucę z 3 dni sample, teraz miałem komunię siostrzeńca, nie da się tak wszystkiego pogodzić. W poniedziałek walczymy dalej z syfem Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
CIS 2011- 68/100 (68,0%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
ESET NOD32 AV 5 BETA
89/100 (89%)i pewnie eset 4 to samo
Odpowiedz
Microsoft Forefront Endpoint Protection66/100 66%
Odpowiedz
KIS 2011teraz - 85/100 (85,0%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 104 gości