Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
BPS 2010 60/63 = 95.23%
Odpowiedz
Skan paczek 1.02-15.02

VIPRE Antivirus - 720/1071 (67,2%)
Odpowiedz
Vipre... co tak słabo??
Odpowiedz
A no właśnie tak wyszło, sam się zdziwiłem i z wrażenia 2 razy skanowałem, ale wynik bez zmian, widocznie mało użytkowników Sunbelta i nie ma kto słać malware do labu- tak myślę.Może jeszcze jakiś av sprawdzić?
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):nie jaram się tylko po prostu podaje wyniki a jeśli komuś to przeszkadza to mogę w każdej chwili zaprzestać..

To zdanie u mnie nie tyczyło się testowania, więc nie przesadzajmy, co ostatnio nie napiszę to źleWall

Immunet Free 3 ClamAv-ON
36/63 (57%)
Mała poprawka, jakoś ciężko idzie mu z tą paczką. Sporo plików się nawet nie chce odpalić.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Andrzej, sprawdź Outpost SS free, PC Tools IS , BitDefendera Wink Jeśli łaska ;p
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Ja bym o BitDefendera i AVG prosił sprawdzenieSmile

Co do wyniku Vipre to widać, że ten Ad-aware nieźle sam wykrywa. Ba, najlepiej z wszystkich AV tutaj na większej ilości paczek.
Odpowiedz
Dobra,coś z tego pojedziemy,poczekajcie cierpliwie,bo co do niektórych av to to trwa.(najpierw AVG, potem PC Tools )
Odpowiedz
Witam

Bitdefender 2011
57/63 (90%)
Odpowiedz
Siemka, i witamy na pokładzie.

Skan paczek 1.02-15.02

AVG IS 2011 - 961/1071 ( 89,7%)
Odpowiedz
Witam jeszcze raz wszystkich użytkownikow niezmiernie mi milo to ja powinienem pierwszy sie przywitacSmilezapodam zaraz tutaj probke prze zemnie wygenerowanakeylogera polimorficznego jestem ciekaw na jakch antywirusach owa probka bedzie wykryta mogę tyle powiedzieć ze nod32 bitdefender 2011 sobie z tym poradził kaspersky 2011 niestety nie hasło do archiwóm będzie k7

pozdrawiam


Dodano: 16 lut 2011 20:48

a wiec prosze bardzo
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

/Pliki zawierajace szkodliwy kod umieszczamy w tagu malware /Creer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jak dajesz link z malware, najpierw kliknij w "malware", nad okienkiem gdzie piszesz, i potem zapodaj.
Odpowiedz
Fakt, KASPER nie wykrywa tego keyloggera... Plik właśnie wysłałem do labu do sprawdzenia Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Acha ok dzieki za poprawienie
Odpowiedz
Immunet Free 3 nie wykrył.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Dziś nie będzie paczki Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Norton Internet Security nie wykrywa
tylko problem jest taki że plik nic nie robi od razu się zamyka przy uruchomieniu Cool
Odpowiedz
A jutro będą 2 paczki?
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a tu anubis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czyżby ktoś źle przejechał "generatorem"?
śmierdzi mi tu arc9...
Odpowiedz
Avast wykrył tego keylogera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 105 gości