Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Paczuszka, fajnie.
Ja mam tutaj 1 fajne malware:
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Odpowiedz
Moim zdaniem i tak czołówka programów antywirusowych robi swoje,to co zostaje idzie do analizy,i z dnia na dzień,wynik będzie lepszy,a czy 70%,czy 80%,czy 55%,idzie zawsze w stronę lepszej wykrywalności(analizują),fakt moje niedopatrzenie,ale i tak myślę że Eset liczy się w czołówce,i zdania nie zmieniam. Lol
Odpowiedz
@Flash999

Jakie tam fajne zwykły trojan.
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Spróbujcie wejść na:
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Mi tam Avast! nie pozwala Grin
@arc9
A twoje "wirusy" w baciku lepsze? Ahahaha... No sorry, powstrzymać się nie mogę.
Odpowiedz
eset for mac 26/36 zostało 10 plików
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

VIPRE Blokuje.

"A twoje "wirusy" w baciku lepsze? Ahahaha..."

Bez komentarza... :crazy:
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Flash999 napisał(a):Spróbujcie wejść na:
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Mi tam Avast! nie pozwala Grin
@arc9
A twoje "wirusy" w baciku lepsze? Ahahaha... No sorry, powstrzymać się nie mogę.


A co tam jest takiego złego? (zagrożenie dla systemu ofkz).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
KIS 2011: 35/36 (97,2%)
KIS też blokuje tą stronę.
Odpowiedz
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

VIPRE Blokuje.

"A twoje "wirusy" w baciku lepsze? Ahahaha..."

Bez komentarza... :crazy:

Co twój trojan zrobi poza muleniem kompa? mój pliczek może bez pytania usunąć plik win.ini Cool
I co ? hahah Grin .
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
"Co twój trojan zrobi poza muleniem kompa? mój pliczek może bez pytania usunąć plik win.ini Cool
I co ? hahah Grin"
Po 1. to nie mój trojan. 2. Ale trudne... ale trudne... ojojojoj... 2 minuty roboty w notatniku. Takie "wirusiki" to piszą dzieciaki z przedszkola.

Co do tej strony to jest cała zainfekowana. Avast! od razu wywala 51 komunikatów o wirusach :E.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Moim zdaniem i tak czołówka programów antywirusowych robi swoje,to co zostaje idzie do analizy,i z dnia na dzień,wynik będzie lepszy,a czy 70%,czy 80%,czy 55%,idzie zawsze w stronę lepszej wykrywalności(analizują),fakt moje niedopatrzenie,ale i tak myślę że Eset liczy się w czołówce,i zdania nie zmieniam. Lol


normalne jest że wykrywalność z dnia na dzień jest lepsza na danej paczce..nie mówię że nod 32 jest kiepski wiem tylko że ashampoo radzi sobie lepiej od niego bo paczkę 49wirusów skanował 5sekund a nod 32 przeszło minutę a co najważniejsze ashampoo ma wykrywalność lepszą i nie mówię że zawsze będzie lepszy ale większość raczej tak(pożyjemy zobaczymy)..comodo zostaje troszkę z tyłu za nod ale nod niestety płatny jest..pozdrawiam
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Przecież wiem że to nie twójLol

"Takie "wirusiki" to piszą dzieciaki z przedszkola"

Zdolne są naprawdę wątpię czy wiedzą że istnieje takie coś jak "wirus komputerowy" Lol
Ośmieszyłeś się ale cóż... bez obrazy.
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Eset Nod32-22/36(61,1%)
MBAM-26/36(72,2%)
Odpowiedz
Flash999 napisał(a):"Co twój trojan zrobi poza muleniem kompa? mój pliczek może bez pytania usunąć plik win.ini Cool
I co ? hahah Grin"
Po 1. to nie mój trojan. 2. Ale trudne... ale trudne... ojojojoj... 2 minuty roboty w notatniku. Takie "wirusiki" to piszą dzieciaki z przedszkola.

Co do tej strony to jest cała zainfekowana. Avast! od razu wywala 51 komunikatów o wirusach :E.


No tak - sprawdziłem. Służy do rozpowszechniania trojana Ransoma - nam znanego. (ten co wywala okno z fotką i blokuje mysz).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
a co do noda 32 mam oryginalny klucz na 90dni tylko że otrzymałem go 12-2009 i nie wiem czy działa z chęcią odstąpie bo po 2 dniowym testowaniu nie spełnił moich oczekiwań..ANDRZEJ76 ma pierwszeństwo jeśli nie będzie chciał klucza dam komuś innemu..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
arc9 napisał(a):Przecież wiem że to nie twójLol

"Takie "wirusiki" to piszą dzieciaki z przedszkola"

Zdolne są naprawdę wątpię czy wiedzą że istnieje takie coś jak "wirus komputerowy" Lol
Ośmieszyłeś się ale cóż... bez obrazy.

Tylko... tego nawet nie można nazwać wirusemLol. Ahh... dać dziecku komputer z internetem...

Do rzeczy: AIS 5.1: 16/36 (44,44%)
Odpowiedz
BitDefender Total Security 2011 - paczka z 29.01 - 26/36 (72,2%)
paczka z 28.01 - 40/49 (81,6%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
ArcaVir 2011-14/36(38,9%)
Trojan Killer-16/36(44,4%)
Odpowiedz
@Flash999

Chodziło mi o same pojęcie "wirus komputerowy".
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
Avast! Internet Security: 29/36 (80,6%)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 127 gości