Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Wysyłania mam 1.2Mb/s-jak dla mnie to super speed,na wszystkie cloudy wystarczy,bez różnicy myślę.Czyli 10Mb/1.2Mb.(10240/1240kb/s) Lol
Odpowiedz
Norton też same metadane wysyła, sha215 albo sha512 o ile mnie pamięć nie myli.
Odpowiedz
shinjiru napisał(a):Cóż, musicie mi wybaczyć spóźnienie ,ale dobre pare h trwało zanim ogarnąłem ten bałagan na virtual boxie Wink]



Avirra- 33/63

zostało 30

Następny skan był malwerebytes z aktualką na ''resztkach''

MABM- 27/30

zostało 3

tak więc jak widzicie Avirra i MABM stanowią razem w tym wypadku dobry zestaw Wink

Niestety jak narazie to ostatnia taka zabawa, ponieważ jak już wspomniałem; mam zdecydowanie za słaby komputer na takie testy na virtualnym systemie. Straaaaasznie muuliii, a tak to działa sprawnie Wink


jak to ci muli? masz ustawienia maszyny wirtualnej przydziel sobie mniej pamięci i powinno chulać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Ja nawet nie wiem po co do zwykłego skanowania plików wirtualna maszyna potrzebna... Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
masz rację, ale on miał obawy że się mu system zainfekuje.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
po prostu się nie znam XD
Odpowiedz
Jak masz wirtuala to potestuj jak sobie który radzi przy uruchamianiu a nie tylko detekcji. Wtedy lepiej byłoby wiadomo kto lepszy. Czy ten który wykrywa 90% ale ze 2% rozwala system, czy taki co wykrywa 40% ale żaden z pozostałych nie uwali systemu i system dotrwa do aktualizacji na 100%.
Odpowiedz
Panda IS 2011 teraz 55/63(87,3%)
Odpowiedz
Avast teraz

50/63
Odpowiedz
Outpost Security Suite:
21/63=33,3%
1/3 wykryta... nędzny jesteś, Virusbuster. Jak tak dalej będzie, wyłączę antywirusa a dodam Avirę Premium.
Odpowiedz
ESS teraz- 54/63(85,7%).Reszta poszła do analizy,będzie na pewno za godzię lepiej.
Gieniu-Virusbuster,jak sama nazwa wskazuje,musi się rozkręcić,daj mu szansę,przetestuj później.A czy aby Avira?
A mój misiek(panda) na Viście się obudził i rozbujał. Lol
Avast - 50/63(79,3%),poprawka po andyet(brak wyniku w procentach).
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):ESS teraz- 54/63(85,7%).Reszta poszła do analizy,będzie na pewno za godzię lepiej.
Gieniu-Virusbuster,jak sama nazwa wskazuje,musi się rozkręcić,daj mu szansę,przetestuj później.A czy aby Avira?
A mój misiek(panda) na Viście się obudził i rozbujał. Lol
Avast - 50/63(79,3%),poprawka po andyet(brak wyniku w procentach).


Dlaczego według Ciebie nazwa "Virusbuster" wskazuje na to, że musi się rozkręcić?

Cytat ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: About us

With its over 15 years of experience, VirusBuster Ltd. (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) has international reputation in the field of IT security. Based in Budapest, Hungary, the company delivers full-fledged anti-virus and other security solutions on all major platforms to its customers on five continents.


Jak powyższy cytat wskazuje, firma ta jest dość leciwa, więc nie wiem dlaczego tak uważasz.
Odpowiedz
Avira Premium SS wykrywa natomiast
52/63=82,5%.
BTW: ProActiv wykrył "coś dziwnego" w Winrarze, ale nie podał co, bo pole przy wykrytym zagrożeniu jest puste...
ASS jest lżejszy od OSS (dysk).
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):ASS jest lżejszy od OSS (dysk).


Dzięki za info, chciałem przetestować ale skoro jest cięższy od Aviry która pod względem dysku mi nie odpowiada (w porównaniu do ESS, Avasta czy Nortona), to nawet nie próbuję Wink
Odpowiedz
Dysk żwawiej reaguje, nie drapie tak (wiem, bo mój Western lubi sobie tak podrapać, chociaż SMART jest OK). Co prawda na start bierze trochę więcej RAM, ale uspokaja się i siedzi cicho.
Odpowiedz
Ten kwiatek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


blokuje explorer.exe (tzn ikonki wszystkie znikają, to samo z paskiem), wyświetla cos po rusku i :
-ani D+ Comodo(bez piaskownicy, ustawienia domyślne),
-ani OA,

nie potrafią tego powstrzymać Wink.
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
morphiusz napisał(a):Ten kwiatek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


blokuje explorer.exe (tzn ikonki wszystkie znikają, to samo z paskiem), wyświetla cos po rusku i :
-ani D+ Comodo(bez piaskownicy, ustawienia domyślne),
-ani OA,

nie potrafią tego powstrzymać Wink.
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


BPS wykrył jako podejrzane i przeniósł do kwarantanny Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Ale uruchomiłeś to?Smile
Bo z AV to nie problem, chodzi o to jak rozwiązania proaktywne się sprawdzają :p

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
morphiusz napisał(a):Ale uruchomiłeś to?Smile
Bo z AV to nie problem, chodzi o to jak rozwiązania proaktywne się sprawdzają :p


Musiałbym na wirtualu sprawdzić - ale jakoś na razie nie chce mi się vmware instalować Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
morphiusz napisał(a):Ten kwiatek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


blokuje explorer.exe (tzn ikonki wszystkie znikają, to samo z paskiem), wyświetla cos po rusku i :
-ani D+ Comodo(bez piaskownicy, ustawienia domyślne),
-ani OA,

nie potrafią tego powstrzymać Wink.
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 104 gości