Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
lukasmed-w ustawieniach zaawansowanych(u góry z prawej strony głównego okna,masz ustawienia i zjeżdżasz niżej)-ochrona plików w czasie rzeczywistym(1 pozycja)-ustawienia technol. ThreatSense(z prawej strony klikasz)-zaznaczyłem żeby obiekty-pliki spakowane skanował,i pod nimi masz opcję "opcje" i tu zaznaczyłem jeszcze zaawansowaną heurystykę,jeszcze mam zaznaczone ochronę dokumentów, i firewall w trybie interaktywnym,i zap.....ala jak ta lala,jest bezbłędny,ustaw tak i zeskanuj tą paczkę,mi wyszło 63/64.Reszta ustawień bez dotykania.Paczkę chcę przeciągnąć i opuścić na pulpit,wtedy je usuwa i wrzuca do kwarantanny.A teraz pokazuje po skanowaniu,tak jak Tobie-czyli 49,nie wiem czemu wtedy pokazał 63,coś mu się j....ie,a już byłem taki zadowolony.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):i zap.....ala jak ta lala,jest bezbłędny,ustaw tak i zeskanuj tą paczkę,mi wyszło 63/64.

Tak,tak Andrzej76...szarpie procesor jak głupi...więc bez jaj z tym : "zap......em" Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
NIS 2011 - 29/64 (45,3%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Będę miał na uwadze Meir,chociaż u mnie jest w miarę,co sądzisz o nim(ESS).Koryguję wynik skanu,liczba obiektów w kwarantannie-50/64=80% skuteczności.Jasiekkidawa-jakoś słabo wypadł NIS w teście z wczoraj.Raz skanowałeś?
Odpowiedz
BluePoint Security 2010 57/64 89,06%
Odpowiedz
NIS będzie miał pewnie średnie wyniki skanowania na żądanie, natomiast pazury pokazuje w momencie próby uruchomienia malwaru za sprawą sonar''u na którym wersje 2010+ bardzo polegają.

andrzej76 nie patrz proszę na liczbę obiektów w kwarantannie bo ta również może być myląca, tylko na liczbę plików które zostały po skanowaniu.
Odpowiedz
Po skanowaniu zostało-15 plików.
Odpowiedz
Zatem z tego co mówisz:
Eset:49/64 (76.56%)

Ja również apeluję o przyjęcie jednolitej powyższej konwencji oznaczania wykrywalności skanowanych "paczek".
Odpowiedz
Tak jest,zgadza się,jestem i tak zadowolony.Yaslaw co jeszcze do niego,oprócz tego co w podpisie,może coś z tego wywalić,coś innego dołożyć,szukam,już miałem kilka opinii,może coś wniesiesz od siebie.Z zapory była Privatefirewall,teraz tylko w ESS z zaporą.
Odpowiedz
Clam AV beta plus 57/64 (89,06%)
Avira free 53/64 (82,81%)
Odpowiedz
Moim zdaniem jeśli chcesz koniecznie uzupełnić coś do ESETa, to z twojego podpisu wybrałbym tylko jedną aplikację (spyshalter lub zemana - opinie są różne co do tego która jest lepsza). Choć osobiście uwazam że ESET+zdrowy rozsądek jest kompletnie wystarczający..
Odpowiedz
Coś z zapór polecasz?Odinstalowałem Zemanę,ciągle różne testuję.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Coś z zapór polecasz?Odinstalowałem Zemanę,ciągle różne testuję.


Tutaj rozmawiamy na temat wykrywalności AV na poszczególnych paczkach, jeśli chcesz się zapytać o jakąś zaporę to załóż temat.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Dzisiaj natomiast Panda osiągneła wynik
54/64 = 84 %
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Będę miał na uwadze Meir,chociaż u mnie jest w miarę,co sądzisz o nim(ESS).Koryguję wynik skanu,liczba obiektów w kwarantannie-50/64=80% skuteczności.Jasiekkidawa-jakoś słabo wypadł NIS w teście z wczoraj.Raz skanowałeś?


Zawsze skanuję dla pewności 2 razy, miałem kilka przypadków, że po pierwszym skanie pozostawało jak się później okazywało, klika zagrożeń Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Eset po analizie niektórych już 53/64,jeszcze kilka poszło na serwer eseta,będzie lepiej.
Odpowiedz
Wyniki paczki z 12.01 teraz:

MBAM - 57/64 (89,0%)
KIS - 57/64 (89,0%)
CIS - 53/64 (82,8%)
NIS - 39/64 (60,9%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Wszystkie po analizie,poszły do góry,no i dobrze,norton coś kuleje.Sprawdzę swojego ESS za kilka godzin,na teraz 53/64,MBAM potwierdzam,ten sam wynik..Jasiek masz dojście do BluePoint Security?On kilka godzin temu miał już 89%.Ciekawe,jak teraz by się sprawdził?Nie mam piaskownicy,to nie potestuję. Question
Odpowiedz
@andrzej76:
Bardzoproszęużywajczegośtakiegojakspacjepoznakachinterpunkcyjnych,bobeznichtoniezbytdobrzesięczyta.Ok?
Smile
Odpowiedz
Sorry,ok.,poprawka będzie.I co, ze starym kontem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 94 gości