Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
U mnie avast! daje komunikat w ramce, że coś nie tak, a Firefox blokuje stronę Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
@Ratatui ! adres strony avast! to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!!!,
a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to strona sprzedawcy w PL Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Ci którzy jeszcze niewiedzą jaki program jest lepszy : SSA czy MBAM odpowiadam , że zdecydowanie ten drugi. SUPERAntiSpyware nie wykrywa tego trojana w żaden sposób , pozwala na uruchomienie pliku instalacyjnego . Malwarebytes'' Anti-Malware jest naprawdę bardzo skuteczny !


SAS jest programem antyspyware i doświadczyłem tego, że bardzo skutecznym. MBAM to soft antymalwerowy i jest bardziej skuteczniejszy w szerszym zakresie ale nie w przypadku oprogramowania szpiegowskiego. To kompletne pomylenie pojęć i funkcji programów.

Na stronie producenta SSA jest dokładnie wyszczególnione co program wykrywa : Detect and Remove :Spyware, Adware,Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits and many other types of threats. Tak więc według wykrywalności powinien poradzić sobie również i z tym zagrożeniem .
Odpowiedz
no juz jestem po formacie wczorajszym i avire mam + spybota który wykrywa przy skanowaniu i comodo.
A jak z rezydentem spybota skoro wykrywa dopiero przy skanie, czy jest sens posiadania antyspywera po opera?
Odpowiedz
mateusz8466 napisał(a):@Ratatui ! adres strony avast! to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!!!


Ale strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też funkcjonowała jeszcze dzisiaj Tongue

P.S

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kopia robota Google.
Odpowiedz
dokładnie a tego nie robi i dlatego jest nieskuteczny
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):@Ratatui ! adres strony avast! to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!!!


Ale strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też funkcjonowała jeszcze dzisiaj Tongue

P.S

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kopia robota Google.


I dalej nie rozumiem co ma shackowana strona Avasta z działaniem programu Avast ? Po prostu był włam na ich stronę.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
chroni dobrze rejestr jest wazne jakis trojan zawsze go dodaje w autorun, z antywirów miałem kasperskiego na 3 lata ale płytke szlak trafił on dobrze radził sobie z ochroną rejstru.
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):@Ratatui ! adres strony avast! to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!!!


Ale strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też funkcjonowała jeszcze dzisiaj Tongue

P.S

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kopia robota Google.


I dalej nie rozumiem co ma shackowana strona Avasta z działaniem programu Avast ? Po prostu był włam na ich stronę.


Z działaniem nic nie ma Smile
Odpowiedz
Ano ciekawostka zabawna Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Przez pomyłkę napisałem o tym w temacie "strona z wirusami, a chodziło nie o tamten, ale o ten link. No więc F-Secure nic nie widzi. Wchodzi na stronę z "krzaczkami". Ciekawe, czy już mam zainfekowanego kompa, czy może to nie wirus, ale jakiś fałszywy alarm? :/ Może ktoś sprawdzić ten link Kasperskym? Chodzi o ten adres: 94.247.3.147/rot/xc01/index.phpindex
Odpowiedz
Jeżeli nie wiesz czy masz zainfekowanego kompa to przeskanuj sobie kasperskim online dysk Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
U mnie kaspersky on-line nie działa w kompie
Odpowiedz
Ratatui napisał(a):
zbyszek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):@Ratatui ! adres strony avast! to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!!!


Ale strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też funkcjonowała jeszcze dzisiaj Tongue

P.S

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kopia robota Google.


I dalej nie rozumiem co ma shackowana strona Avasta z działaniem programu Avast ? Po prostu był włam na ich stronę.


Z działaniem nic nie ma Smile


nieźle Grin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Jeśli ten program tak samo zabezpiecza kompa, jak zabezpieczona jest ich strona przed włamem to ja nawet za dopłatą go nie chce Grin
Odpowiedz
ale to wersja pl tylko tak maSmile)
WIN11
Ventura
Odpowiedz
A może masz jakieś przecieki czy dotyczy to również antywirusa w naszym języku i tylko w naszym? Smile
Odpowiedz
a próbowales Nikesz go włączyć przez IE? (sorry ale kupiłem nową klaiwaturę i nie moge się przyzwycziaić, poprzednią uzywalem 6 lat więc sorry za literówki Smile)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Na stronie producenta SSA jest dokładnie wyszczególnione co program wykrywa : Detect and Remove :Spyware, Adware,Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits and many other types of threats. Tak więc według wykrywalności powinien poradzić sobie również i z tym zagrożeniem .


Próbujesz mi wmówić, że program antyspyware powinien wykrywać wszystkie trojany? Włącz na luz Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Na stronie producenta SSA jest dokładnie wyszczególnione co program wykrywa : Detect and Remove :Spyware, Adware,Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits and many other types of threats. Tak więc według wykrywalności powinien poradzić sobie również i z tym zagrożeniem .


Próbujesz mi wmówić, że program antyspyware powinien wykrywać wszystkie trojany? Włącz na luz Smile

To nie mój wymysł . Na stronie producenta masz dokładnie wypisywane od czego jest ten program - co wykrywa , przed czym chroni .

EDIT

A Spyware Doctor uważasz , że nie chroni przed malware ? chroni jak najbardziej ! jak i skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości