Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Nawet bardzo dziwne, konia z rzędem temu kto racjonalnie wytłumaczy zaistniałą sytuację.
Odpowiedz
A ja powiem tak. Ściągnąłem sobie testową wersję Aviry SS 9 wraz z kluczykiem. Podczas instalacji kluczyk do tej wersji nie pasuje.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
A mi pasuje Smile
Odpowiedz
A ja wracam do Avasta Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Sprawdziłem jak na domowym PC sprawdza się Kaspersky Internet Security 2009. Oto wynik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Na laptopie gdzie mam ESET Smart Security dalej nic nie zostaje wykryte. Zawiodłem się trochę na ESET...
Odpowiedz
F-Secure od początku (gdy o tym zaczęliśmy dyskutować) trojana widział. Na stronę puszcza, reaguje dopiero, gdy się chce pojawiające się okienko z "antywirusem" zamknąć lub ściągnąć.
Odpowiedz
Znalazłem w necie paczkę z wirusami. Chętnych zapraszam do przetestowania Smile

ŚCIĄGACIE NA WŁASNE RYZYKO Smile

Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zamiast xx wiecie co wstawić Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Ile ich tam jest? Smile
Odpowiedz
Właśnie nie wiem nic szczegółowego o tej paczce ile jest plików w niej. Znalazłem ją na oficjalnym forum Avasta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
W takim razie już znamy zwycięzce testu Smile

Avira znalazła 3
Odpowiedz
« Last Edit: August 20, 2003, 08:35:11 PM by Waldo »

No to dowaliłeś... Trzeba było znaleźć jeszcze z 1995 roku jakieś Wink Nie opłaca się nawet ściągać...
Odpowiedz
Jak znajdę nowszą to wstawię.

P.S. Wydaje mi się że w paczce tej są 3 wirusy Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Hehe ale dzięki mimo to Grin
Odpowiedz
NOD nadal nic nie wykrywa Smile
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):NOD nadal nic nie wykrywa Smile

Tym się nie przejmuje , gdyż zapewne i tak nigdy bym sam nie natrafił na tą stronę Tongue .
Odpowiedz
Ja również bym na nią sam nie trafił. Jeśli jednak natrafisz na szkodnika w innym miejscu w sieci to już sytuacja może być poważna Tongue
Odpowiedz
Oni chyba tam w Bratysławie śpią albo grają non stop w World of Warcraft :/

P.S.

Próbował ktoś to instalować? Tj. ten plik/trojana uruchomić? Może wtedy ESET coś by wykrył... ale nie chcę tego sprawdzać bo nie jestem pewien reakcji Grin
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Ja również bym na nią sam nie trafił. Jeśli jednak natrafisz na szkodnika w innym miejscu w sieci to już sytuacja może być poważna Tongue

Prawdę mówiąc nie boję się , ponieważ chroni mnie również strażnik Malwarebytes Anti-Malware a ten wykrywa bez problemu w pliku instalacyjnym trojana. Trojan ten został wykryty przez program w momencie kiedy Avira sobie z nim nie radziła NOD32 + MBAM = bardzo wysoka skuteczność .
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego MBAM podczas skanowania tej instalki z prawokliku nie widzi w nim zagrożenia?
Odpowiedz
A co sądzicie o tym linku. Antywirus wam coś wykrywa w nim ?. Bo mój Avast wykrywa trojana

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 409 gości