Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Jak wy liczycie wyniki? Liczba wykrytych przy wypakowywaniu?
Jeśli tak to marnie to wygląd: Immunet FREE 82/235
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Nie liczy się wynik po skanowaniu ale liczba pozostawionych plików Smile
Immunet zostawił 45 więc wynik jak wyżej.
buri napisał(a):Jak wy liczycie wyniki? Liczba wykrytych przy wypakowywaniu?
Jeśli tak to marnie to wygląd: Immunet FREE 82/235


No wersja free Immuneta na razie raczkuje więc wykrywalność mierna, ale jak widzisz płatna już wykrywa wyśmienicie, niewiele gorzej od wielosilnikowego HitmanaPro
Odpowiedz
Acha u mnie wykrył 82, zostawił aż 153 więc raczej marnie ... raczkuje i to widać. Nie zapłacę za ochronę chyba nigdy, sensu nie widzę.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
buri napisał(a):Acha u mnie wykrył 82, zostawił aż 153 więc raczej marnie ... raczkuje i to widać. Nie zapłacę za ochronę chyba nigdy, sensu nie widzę.


Zanim się nie rozwinie ,używaj raczej Pandy Cloud jeśli ma to być główny program do ochrony kompa.
Odpowiedz
facecik napisał(a):Nie liczy się wynik po skanowaniu ale liczba pozostawionych plików Smile
[...]


a jeśli program pozostawia pliki po leczeniu? Są już "czyste".
Albo, co z plikami, które dopiero ściągają zagrożenie. Czy dyskwalifikować program który pozostawia taki plik, ale nie pozwala ściągnąć przez niego zagrożeń, albo pozwala je ściągnąć a nie pozwala uruchomić, albo dopiero blokuje zmiany które te zagrożenia mogą spowodować?

Te nasze rankingi to taka zabawa i z pewnością nie można na tej podstawie wyciągać wniosków innych niż te, że program wyłapał tyle, zostawił tyleTongue
Odpowiedz
A-squared free zostawil 25 plikow
BluePoint security zostawil 24 pliki.
Panda Cloud free 53
Avira free 10 zostawia 45 plikow, a dzisiaj nie miala aktualizacjiSmile
Odpowiedz
asg napisał(a):
facecik napisał(a):Nie liczy się wynik po skanowaniu ale liczba pozostawionych plików Smile
[...]


a jeśli program pozostawia pliki po leczeniu? Są już "czyste".
Albo, co z plikami, które dopiero ściągają zagrożenie. Czy dyskwalifikować program który pozostawia taki plik, ale nie pozwala ściągnąć przez niego zagrożeń, albo pozwala je ściągnąć a nie pozwala uruchomić, albo dopiero blokuje zmiany które te zagrożenia mogą spowodować?

Te nasze rankingi to taka zabawa i z pewnością nie można na tej podstawie wyciągać wniosków innych niż te, że program wyłapał tyle, zostawił tyleTongue


Zgadza się ,ale mi chodziło o to, że czasem program wyłapie w jednym pliku wielokrotną infekcję ,i wskaże więcej zagrożeń niż plików które skanujemy ,i trudno by było w ogóle jakkolwiek porównać wykrywalność poszczególnych programów.
A że te skanowanie nie są do końca miarodajne , to user nawet średnio zorientowany w temacie powinien doskonale wiedzieć :p
Odpowiedz
Comodo 160/235, na standardowych ustawieniach. Po skanowaniu foldera wykrył jeszcze 2 pliki.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Tam jest dużo FP, nie wszystko to wiry Smile

Taki urok "clouda", na początku nie wykrywa, ale np. za 10 min. już tak, lub na odwrót - weryfikują FP Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Dziwna sprawa , przeskanowałem jeszcze raz Immunet-em tą paczkę i teraz wykrywa już tylko 158 Grin
A rano 190 Tongue
Odpowiedz
Bo wlamalem sie na serwer Immunetu i usunalem troche bazGrin
Odpowiedz
Vipre w tej ostatniej paczce wykrywa 211/235
Odpowiedz
230x z 19-22.06.2010:

Kod:
http://uploadmirrors.com/download/1TMTJPCM/230x_19-22.06.2010.7z

pass: AvirA


Kasper 174/230
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
mbam free 203/230

próbowałem skan hitmanemPro ale po tej nowej aktualizacji nie chce mi skanować z prawokliku - ma ktoś ten problem ?
Odpowiedz
Ale mieszają z tym Hitmanem, wyszła wersja v3.5.6.102. Dziś znowu powrócili do poprzedniej wersji v3.5.5.98

U mnie prawoklik działa na nowej i starej wersji.

EDIT:

Jest nowa wersja: v3.5.6.105. Popszednia była chyba skaszaniona.

Oj mieszają mieszają Tongue
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Ja mam wersje 3.5.6.104 sprzed 2 dni , ale teraz faktycznie coś nie da się pobrać z ich strony.
Odpowiedz
Tez nie moglem skanowac z prawokliku jak probowalem z 3-4 dni temu. Teraz ne wiemTongue
Odpowiedz
Tommy masz jakies nowe wiruski? Zainstalowalem Nortona 2011 i chetnie go obadamSmileSmile
Odpowiedz
Za 2-3 dni wstawię paczkę czerwcową (ok. 2500 wirków)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Tez nie moglem skanowac z prawokliku jak probowalem z 3-4 dni temu. Teraz ne wiemTongue


dalej masz ten problem? jaki system masz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 412 gości